WYMAGANY PASZPORT NA EU i 0.7Litra ABSOLUTA

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
mateo737
Posty:36
Rejestracja:27 paź 2013, o 21:21
Samochód:Ducato 2,8JTD i Boxe
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Namysłów, Opolskie
Re: WYMAGANY PASZPORT NA EU i 0.7Litra ABSOLUTA

Post autor: mateo737 » 13 gru 2014, o 12:43

Witam.. czemu wklejasz wyrwaną z kontekstu moją wypowiedź, akurat tą w której nazwałem Cie debilem:) jeśli nie masz doczynienia z transportem to może sie nie wypowiadaj i nie nabijaj. Może są tu ludzie którzy dużo jeżdżą i mają styczność ze zleceniami i się wypowiedza, Są spedycje ktore rzadko bo rzadko ale wymagają na załadunku posiadania paszportu.Mi sie 3 razy tak zdażyło ze kiero musiał miec paszport przy sobie.. nie wiem w jakim celu ale wymagają, i nie chodziło tu o obcokrajową spedycje która prosiła o "paszport" tylko o rodaków.. a Ty chłopie uczepiłeś sie tego strasznie.. i robisz wielkie "halo"...
Moje cudeńka:)

Ducato 2,8 JTD Power 05r---> 142kucy
Boxer 2,8 HDI 02r ---> 128kucy
Ducato 2,3MJ 13r---> 150kucy
Ducato 3.0 MJ 15r---> 180kucy

Awatar użytkownika
mateo737
Posty:36
Rejestracja:27 paź 2013, o 21:21
Samochód:Ducato 2,8JTD i Boxe
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Namysłów, Opolskie

Re: WYMAGANY PASZPORT NA EU i 0.7Litra ABSOLUTA

Post autor: mateo737 » 13 gru 2014, o 12:46

i zobaczcie sobie w archiwum mini czatu, jak wypowiadał sie Front a jak inny użytkownicy forum. aa i nie pisałem że jest potrzebny ale że jeśli ktoś ma to może wziasc bo w moim przypadku pare razy był potrzebny... pozdrawiam
Moje cudeńka:)

Ducato 2,8 JTD Power 05r---> 142kucy
Boxer 2,8 HDI 02r ---> 128kucy
Ducato 2,3MJ 13r---> 150kucy
Ducato 3.0 MJ 15r---> 180kucy

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: WYMAGANY PASZPORT NA EU i 0.7Litra ABSOLUTA

Post autor: FRONT242 » 13 gru 2014, o 21:53

mateo737 pisze: jeśli nie masz doczynienia z transportem to może sie nie wypowiadaj i nie nabijaj. Może są tu ludzie którzy dużo jeżdżą i mają styczność ze zleceniami i się wypowiedza, Są spedycje ktore rzadko bo rzadko ale wymagają na załadunku posiadania paszportu.Mi sie 3 razy tak zdażyło ze kiero musiał miec paszport przy sobie...
Obrazek :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: WYMAGANY PASZPORT NA EU i 0.7Litra ABSOLUTA

Post autor: Camonierro » 17 gru 2016, o 02:23

Nie wiem jak traktują nowe dowody w których nie ma adresu zameldowania ale jeśli chodzi o kwestię paszportu to za granicą jak ktoś mówi ,,paszport" to chodzi mu o nasz dowód osobisty tak po prostu się nazywa ten dokument w ich języku miałem kilka takich sytuacji, ze np na terminalu kolejowym jak odbierałem naczepę to gość mówi ,,passport" i wtedy dawałem mu dowód osobisty do wglądu... problem był w niektórych fabrykach motoryzacyjnych w niemczech bo kserowali sobie dowody osobiste łajzy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”