Do Karola z Robertsa - nieporozumienie w Prato

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
PiotrusPan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 cze 2014, o 10:50
Samochód:Master
Do Karola z Robertsa - nieporozumienie w Prato

Post autor: PiotrusPan » 21 paź 2014, o 10:26

Pozwolę sobie napisać krótko ponieważ jestem koledze z firmy Roberts - Karolowi - winny wyjaśnienia:

Staliśmy w piątek na parkingu pod prato, koledzy Szczepan i Karol częstowali wódeczką i kanapeczkami, miły wieczór, następnego dnia po południu miałem jechać do sklepu, koledzy dali mi kilka drobniaków na piwo, pojechałem do Lidla - zamknięty, do drugiego Lidla, kupiłem zgrzewkę piwa, i okazało się... że nie wiem gdzie jestem i nie wiem na jakim parkingu staliśmy, krążyłem w kółko po wszystkich parkingach, byłem na firenze nord, poprostu wszędzie, i kiedy wkońcu wjechałem na płatną w kierunku Bolonii zaczęły się góry i nie było już możliwości zjazdu lub zawrócenia...

Oficjalnie zapewniam że nie była to ucieczka, strach pomyśleć co mówili o mnie busiarze których zostawiłem w sobotę bez piwa na parkingu, wybaczcie, proszę o kontakt telefoniczny abym mógł zwrócić wam pieniążki oraz wyjaśnić to nieporozumienie.

Awatar użytkownika
PiotrusPan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 cze 2014, o 10:50
Samochód:Master

Re: Do Karola z Robertsa - nieporozumienie w Prato

Post autor: PiotrusPan » 21 paź 2014, o 10:28

podaję nr tel. 785*58*57*32

Awatar użytkownika
jedi6667
Posty:186
Rejestracja:25 cze 2014, o 17:01
Samochód:Fiat Ducato 3.0 Maxi
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Żyrardów

Re: Do Karola z Robertsa - nieporozumienie w Prato

Post autor: jedi6667 » 21 paź 2014, o 11:09

No to wyszło mało ciekawie, życzę aby przeczytali ten temat i sprawa wyjaśniła się bo wyszedł kwas.

Powodzenia.

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: Do Karola z Robertsa - nieporozumienie w Prato

Post autor: Dawid86 » 21 paź 2014, o 17:29

Haha ale jaja no to musze przyznać orientacja w terenie na 5+ :) ale szacun za twoje zachowanie po całej sytuacji.
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”