Szok!!!

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jedi6667
Posty:186
Rejestracja:25 cze 2014, o 17:01
Samochód:Fiat Ducato 3.0 Maxi
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Żyrardów
Re: Szok!!!

Post autor: jedi6667 » 5 lis 2014, o 17:35

Front, akurat prędkości przestrzegam gdzie nie jestem, ostatnio u żaby w nocy jechałem landami a gość dużym cały czas mi mrygał że jadę za wolno. Nauczyłem go, zamiast w heble to zapaliłem przeciwmgielne z tyłu, naczepa baranowi prawie stanęła w poprzek, więcej nie mrygał gamoń.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Szok!!!

Post autor: orys » 6 lis 2014, o 17:35

FRONT242 pisze: Na koniec pytanie w sumie retoryczne ... kto z nas w 100% przestrzega ograniczen predkosci ...
Ja (w pracy). Bo mi płacą za godzinę :) :) :)
Obrazek

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Szok!!!

Post autor: FRONT242 » 6 lis 2014, o 18:16

orys pisze:
FRONT242 pisze: Na koniec pytanie w sumie retoryczne ... kto z nas w 100% przestrzega ograniczen predkosci ...
Ja (w pracy). Bo mi płacą za godzinę :) :) :)
Pisalem o przestrzeganiu ograniczen predkosci i w pracy i podczas prywatnej jazdy samochodem . Jak dojdzie do wypadku czy to w pracy czy podczas jazdy ( na przyklad " do kosciola na SUME niedzielna :lol: " ) to skutki sa takie same .... poszkodowanego to raczej nie interesuje czy wiozles towar do lidla czy jechales z mega-dupcia na dymanko do lasu . Jezeli ktos pisze ze przestrzega WSZEDZIE i ZAWSZE no to jest świętszy od jezusa .... :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Szok!!!

Post autor: bambo » 10 lis 2014, o 13:21

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Szok!!!

Post autor: orys » 10 lis 2014, o 13:39

FRONT242 pisze:
orys pisze:
FRONT242 pisze: Na koniec pytanie w sumie retoryczne ... kto z nas w 100% przestrzega ograniczen predkosci ...
Ja (w pracy). Bo mi płacą za godzinę :) :) :)
Pisalem o przestrzeganiu ograniczen predkosci i w pracy i podczas prywatnej jazdy samochodem . Jak dojdzie do wypadku czy to w pracy czy podczas jazdy ( na przyklad " do kosciola na SUME niedzielna :lol: " ) to skutki sa takie same .... poszkodowanego to raczej nie interesuje czy wiozles towar do lidla czy jechales z mega-dupcia na dymanko do lasu . Jezeli ktos pisze ze przestrzega WSZEDZIE i ZAWSZE no to jest świętszy od jezusa .... :lol:
E nie, to wiadomo. Ale o dziwo jezdżac prywatnie też przeważnie przestrzegam. Wyjątkiem są wycieczki w Highlands, jak się jedzie pustą drogą przez wrzosowiska to tam nikt nie jedzie przepisowych 60 mph... Policja o tym wie i to toleruje, to troche tak jak z przechodzeniem na czerwonym - póki nic się nie dzieje, to nie ma problemu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
torek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:17 gru 2014, o 13:27
Kontakt:

Re: Szok!!!

Post autor: torek » 17 gru 2014, o 13:59

Z mojej perspektywy to wygląda tak że w pracy nigdy nie łamie przepisów ( przynajmniej staram się ) bo wiadomo kilometrówka itp. ale jak jeżdze prywatnie no to wiadomo ;P
[LINK USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]

Awatar użytkownika
jarek-ck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:15 lip 2013, o 21:10
Samochód:R. Master
Firma:własna
Uprawnienia:B,C,D,E
Lokalizacja:Świętokrzyskie/Pomorskie

Re: Szok!!!

Post autor: jarek-ck » 21 lut 2015, o 15:14

Miałem zabrane "okładki" za punkty.Cóż.Takie życie. Od tej pory jeżdżę w miarę przepisowo (max.do 20km/h w górę). Mam "pełne" prawo jazdy i nikomu nie życzę zdawania wszystkiego od nowa. Dodam, że zdawałem jeszcze poprzednie testy.Teraz bym się już chyba nie podjął. Uwierzcie mi. Nie życzę najgorszemu wrogowi tego stresu, o utracie dotychczasowej zajeb... roboty nie wspomnę.
Transport to usługa, nie przysługa.
W związku z częstymi pytaniami o rabat, uprzejmie informujemy, że jest to stolica Maroka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”