REGULAMIN FORUM

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:
REGULAMIN FORUM

Post autor: Dekker » 20 kwie 2013, o 17:48

§1 INFORMACJE OGÓLNE
1. Forum prowadzone jest przez Administratora.
2. Prowadzenie Forum obejmuje przede wszystkim umieszczanie informacji na temat Transportu drogowego.
3. W ramach Forum zabronione jest korzystanie z wirusów, botów, robaków bądź innych kodów komputerowych, plików lub programów (w szczególności automatyzujących procesy skryptów i aplikacji bądź innych kodów, plików lub narzędzi).
4. Użytkownik jest świadomy, że korzystanie z oprogramowania typu Adblock Plus lub Flashblock może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie Forum lub może całkowicie uniemożliwić korzystanie z niego.
5. Akceptując niniejszy Regulamin, Użytkownik wyraża zgodę na jego wszystkie warunki i zobowiązuje się do ich przestrzegania. Korzystanie z Forum jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
§2 KONTA I UŻYTKOWNICY
1. Rejestracja w Forum polega na wypełnieniu formularza oraz akceptacji niniejszego Regulaminu. Wraz z akceptacją niniejszego Regulaminu następuje zawarcie Umowy.
2. Użytkownik Forum jest zobowiązany do korzystania z Forum w sposób zgodny z Regulaminem, dobrymi obyczajami oraz przepisami prawa polskiego.
3. Użytkownik ma obowiązek aktualizować Dane Osobowe podane w formularzu rejestracyjnym niezwłocznie po każdej zmianie tych Danych Osobowych.
4. Forum uprawnione jest do udostępniania Danych oraz Danych Osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa. Forum nie udostępnia wbrew prawu Danych oraz Danych Osobowych innym podmiotom w szczególności nieuprawionym Osobom.
5. Każdy Użytkownik może mieć tylko 1 (jedno) konto. Założenie przez Użytkownika więcej niż jednego konta wymaga uprzedniej zgody wyrażonej przez Busiarze.com.pl .Zakazuje się udostępniania swojego Konta innym Osobom, jak również korzystania z Kont należących do innych Osób.
§3 ODPOWIEDZIALNOŚĆ FORUM
1. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w funkcjonowaniu Forum wywołane siłą wyższą, awarią sprzętu lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników, nawet jeśli spowodowałyby one utratę Danych na Kontach Użytkowników.
2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za czasową niemożność korzystania przez Użytkowników z funkcji Forum, wynikającą z dokonywania zmian i ulepszeń w systemie. O przerwach technicznych i czasie ich trwania Użytkownicy zostaną powiadomieni.
3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści wiadomości prywatnych wysyłanych przez Użytkowników. Użytkownicy wysyłający wiadomości, których treść narusza prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
4. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści (w tym Dane) przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści (w tym Dane) umieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Forum.
5. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za złamanie prawa bądź szkodę wywołaną jego działaniami w Forum, w szczególności za podanie niezgodnych z prawem Danych lub nieprawdziwych Danych Osobowych, ujawnienie tajemnicy służbowej lub innej informacji poufnej, naruszenie dóbr osobistych lub praw autorskich oraz praw pokrewnych.
6. Administrator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku skierowania do Forum przez inne Osoby roszczeń związanych z opublikowaniem Danych w szczególności zdjęć lub wizerunku tych Osób. Odpowiedzialność w tym zakresie ponosi wyłącznie Użytkownik, który opublikował sporne Dane.

§4 PRAWA AUTORSKIE
1. Właścicielem praw autorskich do wszystkich opublikowanych na forum materiałów jest właściciel Forum Busiarze.com.pl, Ich publikacja i rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody właściciela są zabronione.
2. Ilustracje (rysunki, zdjęcia, filmy itp.), o ile nie podano tego w treści materiału, są własnością ich autorów, a na forum Busiarze.com.pl są publikowane wyłącznie w celach poglądowych i za podaniem źródła. Ilustracje zaczerpnięte z Wolnej Encyklopedii Wikipedia są publikowane na zasadzie korzystania z dzieł, do których prawa autorskie już wygasły, oraz licencji Creative Commons (treść licencji CC: (http://www.creativecommons.pl).
3. Odpowiedzialność za niewłaściwe użycie treści cudzych (plagiat) spoczywa na autorze materiału. Forum Busiarze.com.pl zobowiązuje się do usunięcia lub przeredagowania takich materiałów po zgłoszeniu naruszenia praw autorskich przez ich właściciela.
§5 FORUM DYSKUSYJNE
1. Na forum Busiarze.com.pl niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów czy obrażanie innych użytkowników. Takie wpisy będą usuwane bez ostrzeżenia. Konto użytkownika, który trzykrotnie złamie regulamin, zostanie zablokowane, o czym administrator poinformuje użytkownika mailem.
2. Nick używany na forum nie może być obraźliwy czy wulgarny.
3. Zabrania się reklamowania na forum innych stron internetowych oraz nakłaniania innych użytkowników do kupna jakichś towarów bądź usług - za wyjątkiem Giełdy .
4. Zabronione jest podawanie linków służących pobieraniu treści chronionych prawem autorskim.
5. Przy tworzeniu wpisów dbamy o kulturę języka polskiego. Wpisy szczególnie rażące niedbalstwem lub lekceważeniem norm językowych będą usuwane bez ostrzeżenia.
6.Zabrania się umieszczania treści pornograficznych na forum.
§6 DZIAŁ FIRMY TRANSPORTOWE
1. Uwaga, w tym dziale Firmy Transportowe zostały ustanowione zasady pisania postów i aby uniknąć bałaganu oraz uprościć nam wszystkim dostęp do informacji, proszę w tym dziale pisać tylko o firmach transportowych. Firmy tutaj możemy polecać, przewoźnicy swoją firmy i usługi mogą reklamować a sami zainteresowani użytkownicy mogą poszukiwać informacji oraz wyrażać swoje opinie na temat tych firm.
2. Nazwa tematu powinna zawierać tylko nazwę firmy.
3. Jeśli zasady tutaj zostaną złamane, tzn. jeśli tematy będą sformułowane w inny sposób niż tutaj opisany, moderatorzy takie tematy będą albo zamykali, albo usuwali.
4. Jeśli chcemy zareklamować, polecić firme transportową, proszę napisać więcej informacji niż tylko jej nazwa, ale także kiedy firma powstała, ilu zatrudnia kierowców, jaki posiada tabor, jakiego typu usługi wykonuje, itd, itd. Możemy także zamieszczać zdjęcia, co oczywiście znacznie
podnosi jakość reklamy.
5. I tak na koniec, jeśli pracujesz dla przewoźnika, jesteś kierowcą, pamiętaj że ty także możesz zareklamować firmę w której pracujesz, bo przez to, zwyczajnie możesz mieć więcej pracy, a twoja firma większe korzyści na rynku transportowym.

§7 POSTANOWIENIA KOŃCOWE REGULAMINU FORUM BUSIARZE.COM.PL
1. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili z ważnych przyczyn (w szczególności podyktowanych względami technicznymi lub prawnymi)
2. W przypadku dokonania zmian w Regulaminie, Administrator poinformuje o tym Użytkowników poprzez publikację jednolitego tekstu Regulaminu na łamach Forum oraz bezpośrednie poinformowanie za pośrednictwem wewnętrznej poczty .
3. Zmiana niniejszego Regulaminu wchodzi w życie w terminie 7 dni od momentu udostępnienia .[/center]
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Wróć do „Ogólny”