Zaginione rzeczy z busa w Niemczech

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE
Re: Zaginione rzeczy z busa w Niemczech

Post autor: dawid781 » 2 wrz 2014, o 22:46

No trzeba przyznać że sprawa przykra :| Mnie zdarzyło się że to autostopowicz mnie kiwną i wysiadł z kilkoma fantami ale znalazłem go dość szybko i możecie mi wierzyć że niemal z płaczem i błaganiem oddał co nie jego :D
Podsumowując wszędzie są debile i ludzie normalni szkoda tylko że tak ciężko ich odróżnić :P
Pozdrawiam i życzę pozytywnego zakończenia sprawy.
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
Guapo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:3 wrz 2014, o 21:35
Samochód:lt 28
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Lębork

Re: Zaginione rzeczy z busa w Niemczech

Post autor: Guapo » 5 wrz 2014, o 11:53

A ja proponował bym dać wiadomośc na np Facebooku. Ludzie wbrew pozorom w takich sprawach są pomocni i myślę że sporo osób choćby udostępni na swojej tablicy wiadomość.
Przykre jest niestety to, że "swój swojego " okradnie szybciej niż osoba innej narodowości. Mam znajomego który także rok w rok jeździ autostopem i to nie tylko po Polsce ale i po całej UE. Opowiadał że ludzie są wspaniali bo pomagają choćby podwózką, ale niestety są i czarne owce które jak tylko widzą okazję np wzbogacenia się to korzystają.
Życzę aby rzeczy się odnalazły, a osoba która "pożyczyła" sprzęt ukarana :)

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Zaginione rzeczy z busa w Niemczech

Post autor: FRONT242 » 5 wrz 2014, o 12:33

"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
niedoszlabusiarka
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:18 sie 2014, o 10:43

Re: Zaginione rzeczy z busa w Niemczech

Post autor: niedoszlabusiarka » 5 wrz 2014, o 13:44

agencik pisze: Swoją drogą to cóżeś uczyniła że wywalił ciebie z auta i to bez dobytku? (tykałaś stope króla Juliana?)......
A tak na marginesie nie masz zdjęć przedmiorów "realfoto" by nie było podejrzenia o wkręt?
Co uczyniłam, sama nie wiem, pewnie chodziło o to, czego nie uczyniłam.


realfoto to jest problem, bo raczej nie robię zdjęć przedmiotów, musiałbaym poszukać jakiś zdjęć z wakacji czy coś, które ktoś mi robił i na nich widać przedmioty, poszukam i wrzucę, chociaż szczerze to straciłam nadzieje, na cokolwiek.

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: Zaginione rzeczy z busa w Niemczech

Post autor: Dawid86 » 6 wrz 2014, o 17:26

wczoraj zagadał do mnie na dzikusie typek z tira i pożałił że jemu "posprzątali" w hiszpani na pompie całą kabine jak poszedł się kąpąć, tablet, telefon, nówkę laptopa za którego właśnie zaczął płacić raty za 3500 zł jakieś kable i wszystko co było, ale co najlepsze co mnie rozbawiło w tej hostorii - zginęły nawet ADR-y :D (czyt. wszystkie konserwy i słoiki) ... masakra
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Zaginione rzeczy z busa w Niemczech

Post autor: Camonierro » 17 gru 2016, o 03:35

Przepraszam ale jakim ćwierć inteligentem trzeba być żeby będąc kobietą wsiąść do auta z kimś kogo się nie zna i jechać z nim za granice? Kobieca naiwność nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... proponuję sobie inną pasję życiową znaleźć bo ta którą masz prędzej czy później doprowadzi Cię do kolejnego nieszczęścia... Wybaczcie mi ale głupotę trzeba piętnować bo się rozmnoży... Piszesz, ze teraz przez długi czas nie wsiądziesz do busa... i to pokazuje jaką wy kobiety jesteście silną płcią za którą chcecie być uznawane... to jest taka logika... strułam się jogurtem to więcej nie wejdę do sklepu i na pewno już się nie zatruję... ale będzie milion innych sytuacji na które naiwnie przystaniesz z takim myśleniem... a sprawa jest dużo prostsza... nie wsiada się KU%^A mać do auta z kimś kogo się nie znam. Poczytaj sobie jak chłopaki jeździli w miejsca które znali i byli własnymi autami a i tak zdarzały się kradzieże a nawet i gwałty... Po prostu zastanów się dziewczyno czasami nad sobą albo znajdź faceta który Cię ogarnie bo nie myślisz w ogóle o konsekwencjach... co by czuła Twoja rodzina czytając artykuł w gazecie, ze zostałaś brutalnie zgwałcona i zamordowana? Świat nie jest idealny i piękny jakby chciała nam wcisnąć lewacka ideologia... Wybacz jeśli teraz źle Cię ocenie ale spotykałem w swojej pracy podobne osoby które jeździły na autostopa najczęściej Polacy niestety większość z nich to ,,studenci" którzy ogłupieni przez te durne szkoły do których chodzą szukają mocnych wrażeń albo chcą zaimponować na Facebooku jacy to zaj*&^(ci są... No nic mimo wszystko życzę więcej rozwagi i mam nadzieję, że ta sytuacja w końcu czegoś Cię nauczyła. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”