towarzystwo

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:
towarzystwo

Post autor: Dawid86 » 16 sie 2014, o 01:25

pytanie jak temacie - zabierał ktoś z was kiedyś w trasą drugą osobę? jeśli tak to proszę o wrażenia :D jak dwóch facetów to raczej się w kurniku nie przytulają ale jak koleżanka to pewnie i owszem.
Tak na poważnie jak ktoś miał towarzystwo w drodze proszę o krótką opinie.
Z chęcią zabrałbym nawet w ciemno jakąś osobę najlepiej płci żenskiej w podroż po europie, mogło by być ciekawie, poznawanie się na kilku metrach kwadratowych, możliwość pojścia gdzieś w wolny weekend w miasto.
Glupio było by się ogłaszać po portalch "zabiorę w trasę" :D ale już tak myślę że dla zabicia monotonii i spędzenia ciekawie czasu można by kogoś zabrać i zarazem pokazać jaki to ciężki kawałek chleba być "busiarzem"
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
rito
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:25 sie 2014, o 12:51
Kontakt:

Re: towarzystwo

Post autor: rito » 25 sie 2014, o 13:02

Ja raz wzielem w trase żone. I to był największy błąd jaki zrobiłem...

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: towarzystwo

Post autor: Dawid86 » 25 sie 2014, o 14:20

haha, dlaczego?? aż tak źle?

ja bym kogoś zabrał ale nie ma chętnych :D
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
duczmal
Użytkownik
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:25 kwie 2014, o 22:39
Samochód:passat
Uprawnienia:b

Re: towarzystwo

Post autor: duczmal » 25 sie 2014, o 14:52

Kolego rito rozwiń temat.Może być ciekawie.

Awatar użytkownika
agencik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:14 mar 2014, o 21:12
Samochód:Renault :(
Firma:Dar-Trans
Uprawnienia:B, tram, sztapl,
Lokalizacja:Szczecin

Re: towarzystwo

Post autor: agencik » 25 sie 2014, o 20:52

Regularnie śmigam z żoną :) i powiem ci dwie osoby na 2metrach kw to nic ciekawego.
Nawet jak się posprzeczasz to przecież nie wywalisz z auta, na drugim końcu świata.
Jak nie masz kurnika (wejkam) to nawet w drugim "pokoju" nie możesz zamknąć i odreagować.
I kurde musisz się godzić czy chcesz czy nie (choć to akurat jest przyjemne).
Blala albo serwisy ogłoszeniowe są, spotykałem czasem chłopaków co mieli "chwilówkę" na wakacjach :P
A dzieki blala jak masz neta to odzywają się obcokrajowcy i też można spędzić miło czas.
A na trasie FR-UK to już chyba norma, bo i niemcy i francuzi i włosi się trafiają byle oszczędzić te 100€.
Niestety trzeba uważać bo czasami nie mają prawa wjechać do UK i na odprawie celnej są spore komplikacje jak masz takiego autostopowicza.
Sie cita, sie wie.
Sie pyta, sie wie jeszcze więcej ;)
https://plus.google.com/107920073629536521308/about

Awatar użytkownika
peeter91
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:5 mar 2014, o 12:15
Uprawnienia:B

Re: towarzystwo

Post autor: peeter91 » 26 sie 2014, o 22:34

jeżdżę z dziewczyną, zabierałem ją na wypady 2,3,4 tygodniowe i więcej ze mną prędko nie pojedzie, wakacje się skończyły a druga sprawa..tak jak ktoś wyżej pisał, 3000km od domu jej z samochodu nie wyrzucisz a niejednokrotnie się posprzeczasz - masz to pewne jak w banku, znoszenie humorów, nie daj bóg weekend na pompie 4-5 busów w jej opinii "banda alkoholików, rozwodników, brudasów, zboczeńców.." ("Ty już więcej nie pijesz, wracaj tu bo sobie pójdę") są plusy oczywiście, np na głupi parking nie musisz zjeżdżać żeby kanapkę zjeść, jak przysypiasz wskakuje w nocy za kierownice na autostradzie a Ty śpisz godzinkę-dwie jadąc te 75km/h ale mimo wszystko jedziesz a nie stoisz, zabierz a się przekonasz, każdy odczucia na ten temat ma pewnie inne, ale ilu bym chłopaków nie spotkał którzy jeździli "w podwójnej" ze swoją połówką zawsze problem odstresowania się za pomocą % w weekend na parkingu w towarzystwie, nie mówię o chlaniu jak to niektórzy do upadłego w towarzystwie dziewczyny broń boże, nie myślcie sobie :twisted:

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: towarzystwo

Post autor: Junior » 27 sie 2014, o 07:47

Macie racje z tą "podwójną obsadą", przerabiałem temat i osobiście nie daje rady a jeszcze zabierz ją jak dostanie okresu to powodzenia życzę. U mnie niewiele brakowało a wracałaby z Malagi pieszo z całym majdanem swoich rzeczy.

Awatar użytkownika
Camptramp
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:25 lip 2014, o 13:05
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:NCBJ
Uprawnienia:ABC

Re: towarzystwo

Post autor: Camptramp » 27 sie 2014, o 22:09

Kurcze tak czytam i czytam i .... jestem szczęściarzem. Wszystko co tutaj piszecie jest mi nieznane. :lol:

Moja piękniejsza połówka ze mną nie jeździ i nie będzie jeździła. Przynajmniej w obecnej firmie. To wszystko za sprawą tego, że ciągle jeżdżę na ADR'ach.

Awatar użytkownika
Giasamar
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:31 sie 2014, o 18:47
Samochód:Fiat Ducato
Firma:INTrans
Uprawnienia:B

Re: towarzystwo

Post autor: Giasamar » 13 wrz 2014, o 01:46

szukam jakiejs str. gdzie oglaszaja sie ludzie chetni wyjechac w trase zna ktos taka str.??

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: towarzystwo

Post autor: Dawid86 » 18 wrz 2014, o 21:07

nie znam właśnie ale jakaś alternatywa jest na http://www.blablacar.pl tam na pewno możesz założyć sobie konto i ewentualnie ogłosić się na przejazd. Generalnie aplikacja bardzo dobra jak dla mnie w poruszaniu się po PL. Nie ma sensu nie raz jechać własnym samochodem samemu, a tak wiele osób się dziś gdzieś przemieszcza :D serdecznie polecam
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”