Wstyd panowie, wstyd.......

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
bies
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:26 maja 2014, o 09:52
Uprawnienia:A,B,C
Wstyd panowie, wstyd.......

Post autor: bies » 14 sie 2014, o 19:37

Moja przygoda za kółkiem miała dotyczyć busa ,jednak los chciał inaczej i jeżdżę " solówką " 12 t . Właśnie zakończyłem swoją pierwszą 3 tygodniową trasę ( głównie po Niemczech ) . Na każdym parkingu czy to pauza 45 min , czy duża starałem się stawać w okolicy busów żeby miło spędzić chwilę do czasu kiedy jako " ciężarowiec " zmuszony do postoju z piątku do poniedziałku na jednym z parkingów pomiędzy Hamburgiem a Norymbergią ( celowo pomijam nazwę parkingu ) stając jak zwykle w okolicy busów , przeżyłem coś co nawet ciężko nazwać szokiem . Cztery busy i jeden Tir - picie na umór , zachowanie głośne na maxa ( wszędzie w okolicy śpiący (?) kierowcy ) bieganie , bójki , nawet w użyciu był nóż :shock , 2 młodych , jeden: ok.30 lat i jeden " dziadek " po 60 ( zapisałem nr. rej. ale przez grzeczność nie podaję ) Cóż trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia i stawać odpowiednio dalej......Wiem że to mógł być incydent niemniej parking duuuży wszystkie nacje narodowe - spokój , a polskie Busy rządzą........... WSTYD !!!

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Wstyd panowie, wstyd.......

Post autor: FRONT242 » 14 sie 2014, o 19:54

Kolego , ja juz do tych obrazkow sie przyzwyczailem ... Ci co jezdza dluzej to wiedza , ze tam gdzie stoi kilka busikow na polskich blachach to lepiej nie parkowac :D Mozna by bylo nakrecic film thriller/horror o akcjach na parkingu :D Wstyd jak [cenzura] , ale co zrobisz ?
Zasada jest prosta czy na parkingu czy na chodniku w miescie :
Tam gdzie jest alkohol - tam sa problemy . Ot cala tajemnica ...

http://busiarze.com.pl/news/40-lu-kolej ... hellu.html
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
miczppp
Posty:77
Rejestracja:20 cze 2014, o 17:52
Samochód:Ducato
Firma:kontrans
Uprawnienia:b

Re: Wstyd panowie, wstyd.......

Post autor: miczppp » 14 sie 2014, o 21:32

bies nie zrażaj się debile są i będą czy to w busach tirach itd... trafiłeś na zakompleksionych baranów i tyle trzeba było po kopie zasadzic i tyle byla by cisza w 2sek. pozdrawiam i życzę udanych parkingów z busami :)

Awatar użytkownika
lumax
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:20 sie 2014, o 13:46
Samochód:blaszka
Firma:roberta
Uprawnienia:b

Re: Wstyd panowie, wstyd.......

Post autor: lumax » 20 sie 2014, o 13:56

Na szczęście nie wszyscy i nie wszędzie a nawet powiem ze to margines ! prawda ze pija ze latają ale większość to spokojni normalni ludzie ! Nie każdy bursiarz to pijak i oszołom :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”