Zostać młodym kierowca

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
kkmk2
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:21 sty 2014, o 20:57
Samochód:Master
Firma:Marex
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Zambrów
Re: Zostać młodym kierowca

Post autor: kkmk2 » 12 lut 2014, o 01:16

koledzy może piszę w nieodpowiednim temacie i dziale lecz nie chciałem zakładać nowego tematu żeby nie zaśmiecać.

Może znacie jakąś firmę z województwa podlaskiego lub któregoś z sąsiednich województw gdzie poszukują/przyjmują kierowców z małym doświadczeniem na międzynarodówce. Szukam już od jakiegoś czasu lecz słabo to idzie.

Rozmawiałem z jednym pracodawcą z bielska podlaskiego lecz cały czas mówi żeby odezwać się za parę dni bo teraz ma dużo latania z papierami i licencjami albo umawia się na spotkanie a potem nie odbiera telefonów.

Pozdrawiam i liczę na pomoc z waszej strony.

Awatar użytkownika
transs
Użytkownik
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:15 lut 2014, o 18:51

Re: Zostać młodym kierowca

Post autor: transs » 11 mar 2014, o 13:56

Białystok, Suwałki, Hajnówka to oddziały wschodnie Klik wyślij zapytanie.

Awatar użytkownika
Chabel
Posty:40
Rejestracja:14 maja 2013, o 20:45
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Piątek woj. Łódzkie

Re: Zostać młodym kierowca

Post autor: Chabel » 28 maja 2014, o 15:11

Masterek pisze:Według mnie język to podstawa, chyba że chcesz się stać gwiazdą youtube tak jak ten poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=idTOOSbPkSc

Przynajmniej podstawy trzeba znać żeby dogadać się z policją w razie stłuczki lub kontroli, często dostaje się smsy bądź telefony od osoby obcojęzycznej z zapytaniem "ile do celu?" Z nim też musisz się dogadać, nie będę wspominał o ludziach na firmach.
propo tego filmiku w Wlk Brytani nie jest tak ze kierowca moze poprosic o tłumacza ? W niemczech na 100% moze

Awatar użytkownika
OKTI_GDAŃSK
Posty:7
Rejestracja:7 lis 2013, o 16:12
Samochód:Renault Master 2011
Uprawnienia:B
Lokalizacja:GDAŃSK POLAND

Re: Zostać młodym kierowca

Post autor: OKTI_GDAŃSK » 31 maja 2014, o 16:37

Ja moją karierę zacząłem w wieku 19 lat tydzień po zakończeniu zawodówki wsiadłem na busika był to Ford Transit 2008 rok śmigałem hulałem po Europie , później dali mi Mesia 412 diesel i śmigałem w kolkach Polska-DANIA-Polska :) po jakimś czasie dostałem nowa Masterke 2011 rok ( http://busiarze.com.pl/viewtopic.php?f=7&t=429 ) bylem w niebo wzięty i nią przelatałem prawie roczek :) nie dogadajanc sie z szefostwem zwolniłem się i Przeszłem do innej firmy i teraz śmigam Fiatem Ducato 2012 r cała europa :)



tak ze jest to możliwe żeby zostac kierowca w mlodym wieku tylko musisz pokazac ze jestes odpowiedzialny , kreatywny i ze dasz sobie rade ;) mnie wyrzucili odrazu na głęboką wode pierwsza trasa to do Estoni do Talina dostalem gotówke i komende na litwe kup winete z powrotem na pusto musisz sie wyrobic w 24 h bo taka miala waznosc wineta litwińska :) jechałem , rozładowalem i przyjachalem i tak do dzisaj juz przez rok :) zaczynam juz 2 roczek na międzynarodówce :)


Pozdrawiam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
andres37
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:13 sty 2014, o 14:02
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Przemyśl

Re: Zostać młodym kierowca

Post autor: andres37 » 31 maja 2014, o 16:54

Witam. wie ktoś może gdzie można kupić jakieś przydatne atlasy książki w których jest dosłownie wszystko przydatne dla kierowcy tzn kody miast eu, itp. i jak takie podręczniki się konkretnie nazywają gdzie znajdę wszystko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”