Pierwsza praca do 3.5T

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Scenerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:26 lip 2014, o 23:37
Uprawnienia:B
Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: Scenerio » 30 lip 2014, o 13:30

Witam, ma ktoś info na temat jakiejś pracy na śląsku może być po śląsku po Polsce lub międzynarodówka aby było chociaż 1200 . Bez doświadczenia na busie oprócz sporadycznych tras VV Crafterem PL-DK. Z góry dzięki za info. Szukam aby się przyuczyć póki moja firma nie zacznie działać a to z pół roku minimum.

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: Dawid86 » 30 lip 2014, o 13:58

witam
jak ty chcesz pracować za 1200 to powodzenia, tacy minimaliści zaniżają stawki i naszą naprawdę trudną profesję a to potem uczy dyspozytorów braku szacunku do pracownika. Zacznij kolego może od jakiejś kurierki bądź przynajmniej pizzeri, pokręć się jak to mowią wokół komina a nie rzucaj się na głeboką wodę bo cię pochłonie, tymbardziej jak szukasz za takie pieniądz.
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: FRONT242 » 30 lip 2014, o 14:06

Dawid86 pisze:witam
jak ty chcesz pracować za 1200 to powodzenia, tacy minimaliści zaniżają stawki i naszą naprawdę trudną profesję a to potem uczy dyspozytorów braku szacunku do pracownika. Zacznij kolego może od jakiejś kurierki bądź przynajmniej pizzeri, pokręć się jak to mowią wokół komina a nie rzucaj się na głeboką wodę bo cię pochłonie, tymbardziej jak szukasz za takie pieniądz.
On IVECO kupuje nowe :D
http://busiarze.com.pl/forum/viewtopic. ... 5&start=30
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Scenerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:26 lip 2014, o 23:37
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: Scenerio » 30 lip 2014, o 15:59

FRONT242 pisze:
Dawid86 pisze:witam
jak ty chcesz pracować za 1200 to powodzenia, tacy minimaliści zaniżają stawki i naszą naprawdę trudną profesję a to potem uczy dyspozytorów braku szacunku do pracownika. Zacznij kolego może od jakiejś kurierki bądź przynajmniej pizzeri, pokręć się jak to mowią wokół komina a nie rzucaj się na głeboką wodę bo cię pochłonie, tymbardziej jak szukasz za takie pieniądz.
On IVECO kupuje nowe :D
http://busiarze.com.pl/forum/viewtopic. ... 5&start=30
O to ty się nie martw. Finanse na to będą :) Ale chciałbym się przyuczyć bo to minimum pól roku czekania aż wypali biznes.
Dawid86 pisze:witam
jak ty chcesz pracować za 1200 to powodzenia, tacy minimaliści zaniżają stawki i naszą naprawdę trudną profesję a to potem uczy dyspozytorów braku szacunku do pracownika. Zacznij kolego może od jakiejś kurierki bądź przynajmniej pizzeri, pokręć się jak to mowią wokół komina a nie rzucaj się na głeboką wodę bo cię pochłonie, tymbardziej jak szukasz za takie pieniądz.
Jeździłem w pizzeri 4 miesiące i nigdy więcej nie wrócę do wożenia pizzy. Napisałem ,że może być gdziekolwiek tj.miedzynarodówka po polsce albo po śląsku.

Awatar użytkownika
miczppp
Posty:77
Rejestracja:20 cze 2014, o 17:52
Samochód:Ducato
Firma:kontrans
Uprawnienia:b

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: miczppp » 30 lip 2014, o 16:02

Scenerio ale wszystko ok ale jak ty chcesz utrzymac auto za ok 200tys mając standardy (zapędy ) pracy jako kierowca busa podkreślam pracy odpowiedzialnej nie takiej prostej jak by się by mogło wydawac a ty za 1200zł chcesz co pokazac ze można za tyle kierowce zatrudnic czy co ty chcesz?

Awatar użytkownika
Scenerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:26 lip 2014, o 23:37
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: Scenerio » 30 lip 2014, o 16:19

miczppp pisze:Scenerio ale wszystko ok ale jak ty chcesz utrzymac auto za ok 200tys mając standardy (zapędy ) pracy jako kierowca busa podkreślam pracy odpowiedzialnej nie takiej prostej jak by się by mogło wydawac a ty za 1200zł chcesz co pokazac ze można za tyle kierowce zatrudnic czy co ty chcesz?
Busa będę brać w leasing/kredyt gdzie ze znajomym wpłacamy 30% wartości pojazdu. Napisałem 1200 bo wydawało mi się ,że młodego bez doświadczenie nigdzie nie zatrudnia. Generalnie to dyskusja schodzi trochę na inny tor. W każdym razie poszukuje roboty . I za przeproszeniem nikomu nic do tego kiedy i czy w ogóle kupie busa i kiedy. Chciałem poznać opinie na ten temat i powiedziałem jakim będę funduszem dysponować.

Awatar użytkownika
jedi6667
Posty:186
Rejestracja:25 cze 2014, o 17:01
Samochód:Fiat Ducato 3.0 Maxi
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Żyrardów

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: jedi6667 » 30 lip 2014, o 16:57

Bierz mnie na kierowcę, moja baba jest księgową i między innymi prowadzi firmę transportową, jakoś rozkręcimy ten interes :-)

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: Dawid86 » 30 lip 2014, o 17:39

Scenerio pisze:
miczppp pisze:Scenerio ale wszystko ok ale jak ty chcesz utrzymac auto za ok 200tys mając standardy (zapędy ) pracy jako kierowca busa podkreślam pracy odpowiedzialnej nie takiej prostej jak by się by mogło wydawac a ty za 1200zł chcesz co pokazac ze można za tyle kierowce zatrudnic czy co ty chcesz?
Busa będę brać w leasing/kredyt gdzie ze znajomym wpłacamy 30% wartości pojazdu. Napisałem 1200 bo wydawało mi się ,że młodego bez doświadczenie nigdzie nie zatrudnia. Generalnie to dyskusja schodzi trochę na inny tor. W każdym razie poszukuje roboty . I za przeproszeniem nikomu nic do tego kiedy i czy w ogóle kupie busa i kiedy. Chciałem poznać opinie na ten temat i powiedziałem jakim będę funduszem dysponować.
No to źle Ci się wydaje już na wstępie, fakt że ciężej będziesz miał znaleźć pracę jako młody niedoświadczony pomimo posiadania własnego auta, ale chłopak jeździć za 1200 miesięcznie? to poczekaj chwile ja cię zatrudnię dam ci 1200 i każę zarwać kilka nocek w miesiącu i wyjechać z 15000 km. Pasuje?
Uwierz mi że zmienisz myślenie szybciej niż ci się wydaje, pomysł chęci znajomości możesz mieć ale, wyceń swoją pracę a nie bierz ochłapów byle tylko coś znaleźć.
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
symyrytyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:78
Rejestracja:17 gru 2013, o 11:33
Uprawnienia:B,C,C+E

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: symyrytyfy » 30 lip 2014, o 21:06

Ja z chęcią Cie przyjmę za 1200 zł, nawet dorzucę Ci z dobrego serca 100 gratis :D Nawet specjalnie zwolnię jakiegoś kierowcę, który zarabia dużo więcej, zawsze to jakieś oszczędności :D a żebyś nabrał doświadczenia to przegonie Cię z 5-6 tygodni po Europie, potrącę za przepał i znajdę specjalnie jakąś małą ryskę na aucie za którą też potrącę, wtedy stwierdzisz że 1200 zł to mało i się zwolnisz, a ja przytulę kasiorkę w kieszeń. Pasuje Ci taki przebieg Twojej kariery?

A tak na poważnie, brak doświadczenia nie przeszkadza w znalezieniu roboty. Ja sam zatrudniłem chłopaka który wcześniej robił za fizola, zrobił jeden wyjazd na umowie zlecenie po to żeby sprawdził jak wygląda robota i czy pasuje mu, zrobił drugi wyjazd, dostał umowę o pracę i lata. I wcale nie zarabia 1200 zł, tylko dużo więcej.

Awatar użytkownika
Matlub
Użytkownik
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:24 mar 2014, o 12:16
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza praca do 3.5T

Post autor: Matlub » 30 lip 2014, o 21:17

Ja tez niemam doswiadczenia na Uni jedynie po Polsce (ale za to duże) i 1 września ruszam na unie więc da się znaleźć dobrą robotę i też nie będe zarabiał 1200:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”