Chciałbym kupić busa

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
kupiebusa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:16 lip 2014, o 17:59
Uprawnienia:b
Chciałbym kupić busa

Post autor: kupiebusa » 16 lip 2014, o 18:08

Witam, nie wiem gdzie zapytać to piszę tutaj,
Chciałbym kupić busa, aby sobie dorabiać , mam pracę w miarę ok, ale mam też sporo wolnego czasu i myślałem żeby sprzedać osobówkę i kupić busa w celu dorobienia sobie i ogólnie żeby czas wolny jakoś spożytkować bo lubię jeździć, nie myślę o żadnym transporcie czy coś, ale bardziej może o przeprowadzkach, wywozach starych pralek, lodówek na złom, mam rodzinę w niemczech to może na szpery bym pojechał sobie czasem i spróbował to sprzedać w PL, czasem może go pożyczył za drobną opłatą, czy pomoc np w jakimś małym transporcie materiałów budowlanych, Co o tym myślicie , czy to sensowny pomysł? ile można było by dorobić z tego ? Czy rynek jest już tak nasycony że nie warto się w to bawić?
Interesuje mnie bus VW Transporter T5 2004/2005r. ponoć ekonomiczny i mało awaryjny no i podoba mi się z wyglądu http://allegro.pl/vw-transporter-t5-2-5 ... 60378.html w granicy do 23tyś, nie jest za wielki i będzie też służył do normalnej jazdy,
Proszę o odpowiedzi na moje pytania.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Chciałbym kupić busa

Post autor: Wolf » 16 sie 2014, o 08:57

Jeśli Transporter to najlepiej wersja długa (trzy palety) i najlepiej z podwyższonym dachem, druga kwestia przeanalizuj silniki jedni są zachwyceni 2,5tdi bo silny a drudzy 1.9tdi bo ekonomiczny. Dla przykładu na t4 jechaliśmy na trzy busy, koledze na 2,5tdi 105hp przy tankowaniu wyszło mu 10/100, w 1,9tdi 7/100 (obydwa były długie i wysokie) a moim złomem wlokłem się za nimi na końcu 1,9d 60hp 5,5/100 (długi)

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Chciałbym kupić busa

Post autor: FRONT242 » 16 sie 2014, o 19:52

Takiego sobie zafunduj , tylko ze bedziesz potrzebowal prawko B+E :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=l5cNa-NIoxA[/youtube]
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”