MAN Tge - pytanie

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: Wolf » 3 cze 2018, o 13:47

Jeśli blaszka to w rachubę wchodzi na dzień dzisiejszy tylko Sprinter lub Daily, obydwa maja po 3.0 silniki przy czym do maxi Sprintera wsadzimy 7ep o max wysokości 1,84 a do Daily 6ep o max wysokości 1,99

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: 0liwski2nd » 3 cze 2018, o 18:07

Wolf pisze:Jeśli blaszka to w rachubę wchodzi na dzień dzisiejszy tylko Sprinter lub Daily, obydwa maja po 3.0 silniki przy czym do maxi Sprintera wsadzimy 7ep o max wysokości 1,84 a do Daily 6ep o max wysokości 1,99
Ale kolega Ananas prosił o informacje nt, plandeki.. :(

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: Wolf » 3 cze 2018, o 19:36

0liwski2nd pisze:
Wolf pisze:Jeśli blaszka to w rachubę wchodzi na dzień dzisiejszy tylko Sprinter lub Daily, obydwa maja po 3.0 silniki przy czym do maxi Sprintera wsadzimy 7ep o max wysokości 1,84 a do Daily 6ep o max wysokości 1,99
Ale kolega Ananas prosił o informacje nt, plandeki.. :(
To wiem ;) Bardziej chodziło mi o świadomość, aczkolwiek, jak ktoś dorwie w ręce TGE/Craftera w maxie przydał by się własnoręczny wymiar podłogi, wg mnie powinno tam wejść 7ep, natomiast dealer twierdzi że się nie uda. Ciekawą opcja jest natomiast fakt że można je zabudować łóżkiem z tyłu i paką 4,90 długą w ten sposób wraz z Ducato L5 mamy trzy modele gdzie robimy 10ep ;) na wąskiej pace.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: jarekvolvo » 13 cze 2018, o 18:43

Macie może jakieś nowe wieści o Maniusiu ?? Za ok trzy tygodnie będę miał okazją przywitać się z tym cudem.... nie mogę się - qurde - doczekać :evil: :evil: :twisted:

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: piotr152 » 13 cze 2018, o 23:07

jarekvolvo pisze:Macie może jakieś nowe wieści o Maniusiu ?? Za ok trzy tygodnie będę miał okazją przywitać się z tym cudem.... nie mogę się - qurde - doczekać :evil: :evil: :twisted:
Będą kupować "mańki"bo podobno tańszy od fiata ,powiem Ci kolego tak parę miesięcy temu spotkałem na załadunku chłopaka przyjechał Manem pogadałem to w środku, przymierzyłem się do niego i stwierdziłem że mało miejsca że schowkami bardzo skromnie według mnie auto fajne ale nie na miedzynarodowce zresztą kolega co nim przyjechał mówił to samo a w ubiegłym tygodniu na Porsche pod Stuttgartem chłopakowi padł"Maniek "przy jakichś 35000 zbierała to laweta mówił że stracił móc i zaczęło się kopcić na biało z komina

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: jarekvolvo » 14 cze 2018, o 09:25

Tańszy od Fiata ?? :shock: Łomatko... to już sobie wyobrażam..... . Ciekaw jestem, czy ktoś porównywał Mana z Masterem. bo jak dla mnie, to Renata nadal pozostaje wyznacznikiem przestrzeni i komfortu.

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: TROLL » 14 cze 2018, o 10:51

Man nie jest tańszy od Fiata , nawet w zakupie flotowym. Przynajmniej na razie . Różnica jest zauważalna .

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: 0liwski2nd » 14 cze 2018, o 19:08

jarekvolvo pisze:Tańszy od Fiata ?? :shock: Łomatko... to już sobie wyobrażam..... . Ciekaw jestem, czy ktoś porównywał Mana z Masterem. bo jak dla mnie, to Renata nadal pozostaje wyznacznikiem przestrzeni i komfortu.
TROLL pisze:Man nie jest tańszy od Fiata , nawet w zakupie flotowym. Przynajmniej na razie . Różnica jest zauważalna .
To samo miałem napisać... kto w ogóle coś takiego wymyślił :?: :lol:
Nadmienię, że dla mnie ani obecny FIAT ani VW/MAN.... Z niecierpliwością zaś czekam na nowe auto Fiata.. Nowy modell oczywiście

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: TROLL » 24 lip 2018, o 11:22

To tak.
Man bez zarzutu , jeździ , spalanie wyższe niż w VW ( ale to kierowca ma ciężką nogę - statystyki tak mówią wszystkie jego auta miały ten 1-1,5l więcej :) ) , w VW był problem z błędami w kompie ( wizyta w serwisie załatwiła sprawę ) nic się nie dzieje. Jeśli chodzi o funkcjonalność , kierowcy się urządzili i jest w miarę , znaczy zawsze jest coś , ale "jest w miarę" w porównaniu z Peżotem lepiej.

Masterka klasyka ( bo też mamy w testach , pisałem wcześniej )

Fiat nam złożył zajebistą ofertę , ale z punktu widzenia finansowego - ZAJEBISTĄ . Peugeot też nie składa broni.

Generalnie na początku października będzie decyzja z opcją wymiany w luty-marzec.

1. Fiat
2. Peugeot
3. Man
4. Renault
5. VW

taki ranking ( na dzisiaj ) , ale tylko ze względów księgowych ;) .
Bo jeśli chodzi o wygodę to pewnie wiecie jaki , Renia Man/VW , Fiat/Peżot

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: MAN Tge - pytanie

Post autor: Wolf » 24 lip 2018, o 13:20

TROLL pisze:To tak.
Man bez zarzutu , jeździ , spalanie wyższe niż w VW ( ale to kierowca ma ciężką nogę - statystyki tak mówią wszystkie jego auta miały ten 1-1,5l więcej :) ) , w VW był problem z błędami w kompie ( wizyta w serwisie załatwiła sprawę ) nic się nie dzieje. Jeśli chodzi o funkcjonalność , kierowcy się urządzili i jest w miarę , znaczy zawsze jest coś , ale "jest w miarę" w porównaniu z Peżotem lepiej.

Masterka klasyka ( bo też mamy w testach , pisałem wcześniej )

Fiat nam złożył zajebistą ofertę , ale z punktu widzenia finansowego - ZAJEBISTĄ . Peugeot też nie składa broni.

Generalnie na początku października będzie decyzja z opcją wymiany w luty-marzec.

1. Fiat
2. Peugeot
3. Man
4. Renault
5. VW

taki ranking ( na dzisiaj ) , ale tylko ze względów księgowych ;) .
Bo jeśli chodzi o wygodę to pewnie wiecie jaki , Renia Man/VW , Fiat/Peżot
Daj na priv ofertę jaka ci Fiat dał

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”