0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 26 kwie 2018, o 21:48

Odniosę się do słów kolegi Prof-os bo tacy ludzie zasługują na to :-). Faktem jest, że zostałem sprowokowany i poniosło mnie ale czytając takie rzeczy, scyzoryk otwiera mi się sam w kieszeni i tu już hamulce puszczają :-). Szkopy nam życie uratowały i nas karmią....no fakt, nikt z nas nie zna historii i wszyscy zapomnieliśmy o niej... Jest dokładnie tak jak napisałeś, to własnie oni zarabiają na nas, ich spedycje, firmy, napędzamy koniukture bo wiadomo, żaden Niemiec nie pojedzie za tą kasę, żaden Niemiec nie będzie zapiepszał po nocach ale o tym już nie było wpisów :-). Najgorsze to, że jak zauważyłeś, pewne osóbki biły brawo ale nie nam kierowcą a spedycji za te słowa....i to jest własnie dramat. Może nie dodałem, to nie kierowcy ale ludziki podające się za kierowców bo też tu mają swój interes do zrobienia. Akurat mój kolega pojechał z ta spedycją na wyjazd i dzwonił do mnie prawie co dziennie i meldował jak sytuacja na froncie, dlatego to dokładnie znałem sytuację. Zostawmy ten temat, jedna spedycja zniknie, pokażą się podobne i następne bo taka to kolej rzeczy, gdzieś muszę szukać tych niewolników budy a że coraz gorzej, to i takie prowokacje są już częste zarówno tu jak i na innych forach, portalach. Szkoda słów i nerwów, mam alergię na spedycje i pewnie do końca już będę miał. Kilka słów wyjaśnienia powinienem dodać tak ażeby osoby nie w temacie zrozumiały.

1/ Dlaczego jadę z TROLL ? Udawał naszego kolegę i faktycznie wychodziło mu to ale po pewnej ostrej rozmowie, nie wytrzymał napięcia i żyłka w dupie pękła :-). Jaki to kierowca i jaki człowiek, dlaczego jadę z tych ścierwem ? zacytuje jego słowa..." Do 12 jesteście wielkie bossy, o 14 już prosicie o pracę a o 16 już błagacie bo macie dzieci na utrzymaniu..." sam sobie odpowiedz, czy słusznie czy nie jadę z tym czymś co przybrało nicka TROLL i chce tu prowadzić dyskusje z kierowcami....oczywiście za chwilkę będzie pisał, że wyrwałem mu to z kontekstu ale jest tu takich dwóch, którzy to widzieli i czytali, może mają jaja i potwierdzą to, w archiwum czatu też to znajdziesz... zamykamy temat tego śmiecia.

2/ Nie ja się tu prosiłem na moderatora...Zostałem poproszony o to i się zgodziłem bo forum rok temu było ju zdechłe. Poprosiłem kilku kolegów m,in. Jarekvolvo i Wolf ażeby dołączyli do załogi bo sam nie dam rady tego pociągnąć no i udało się moim zdaniem. Miałem obiekcję bo forum nie przedstawiało żadnej wartości merytorycznej i total burdel no ale...zawalczmy. Teraz tego żałuję bo nie wiedziałem, że admin to też nie busiarz, to koleszka 20-kilkuletni który nie ma czasu na forum. Dostał miejsce na serwerze od pewnego sponsora który tu się reklamuje i zainstalował darmowe skrypty forum no i się ma kręcić... najlepiej samo lub ażeby ktoś to zrobił -). Mistrzostwo świat i okolić no ale zgodziłem się nie wiedząc jak to na prawdę wygląda i kto jest kto. Żałuję straconego czasu i nerwów.

3/ Jest tu cała banda ludzi podających się za busiarzy a nimi ni są, są to różne firmy które maja tu swój interes, sa tu ukryte spedycje które muszą robić za klakierów, cała banda marketingowców i innych ale coraz mniej prawdziwych busiarzy i to jest smutne. Dlatego to pożegnałem się z tym tworem wreszcie i cieszę się, że zostałem sprowokowany :-) bo pewnie bym tu walczył z tymi tworami jeszcze lata :-).

4/ Z racji faktu, iż z pasją wykonuje mój zawód, szanuje go i ludzi którzy razem ze mną go wykonują a jest tu troche mądrych ludzi i szacun dla nich, nie zostawię tego tak :-). Prowadzę kilka swoich for na profesjonalnym serwerze, na profesjonalnych skryptach płatnych a nie darmowym gównie i postanowiłem zrobić kolejne forum, prawdziwe forum dla prawdziwych busiarzy :-). Tam już sobie nie pozwolimy na takie działania różnej maści i tam będziemy mieć kontrole nad wszystkim a więc nie zginę z sieci :-). Mam do Ciebie numer zapisany i powiadomię w stosownym czasie o nowym adresie forum gdzie będziesz się dobrze czuł i to Ty go będziesz tworzył, nie jakieś spedycje i marketingowcy :-)

Tu coś robić, to staje się już satyrą więc zrozum proszę, co za dużo to i świnie nie zeżre :-). Cierpliwość zdechła tak jak i ten twór zdechnie siłą rzeczy. Oczywiście gnojek TROLL, będzie nadal walczył i się wybielał ale sorry, jego czas już też zdechł i nie mam ochoty z tym czymś nawet pisać już więc wybacz, jak nie będę tu już odpisywał.

Pozdrawiam serdecznie kolego i do zobaczenia na prawdziwym forum busiarzy :-),
Andrzej

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 26 kwie 2018, o 22:08

Oczywiście , że wyrwałeś moje słowa z kontekstu , to po pierwsze , po drugie ubzdurałeś sobie , że udaję kierowcę , gdzie nigdy tego nie pisałem , powtórzę to raz jeszcze otrzeźwiej chłopie z tej nienawiści .
A dla innych , fortuna kołem się toczy , dzisiaj jesteś "przyjacielem" dla Dycha , jutro jesteś jego wrogiem , przypomnę chociaż jedną rzecz , jak nisko trzeba upaść , żeby publicznie wywlekać wiadomości które prywatnie w zaufaniu powiedział ci człowiek , a ty na potrzeby bieżącej dyskusji kiedy brakowało ci argumentów wywlekłeś to na forum ogólnym ( mówię tu o Koledze Olivskim ) - jak nisko można upaść , ale widać można ...

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 27 kwie 2018, o 08:23

Należy sobie zadać tylko jedno pytanie a mianowicie : Po jaką cholerę siedzą tu takie oszołomy jak TROLL i jaki mają cel rejestrować się na forum busiarzy ? Nie są kierowcami, naśmiewają się z nas, krytykują, podburzają i kim jest admin który na to pozwala i trzyma ich stronę ? Dla kogo jest to forum i komu ma służyć jeśli nie nam, busiarzom ? ...
Wnioski i przemyślenia zostawiam Wam na ten długi , majowy weekend i spokoju, miłego odpoczynku życzę busiarzom którzy mam nadzieję są jeszcze na tym forum.

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 27 kwie 2018, o 08:50

Widzisz , to tylko Twoje słowa , bo nikt sie nie naśmiewał , to są wytwory twojej wyobraźni czy chorej czy pijanej pytanie zostawiam otwarte. Natomiast faktem jest to że :
- obrażasz ludzi nazywając ich : ciotami , pedałami , gebellsami , spedytorkami - to jest fakt
- jesteś pseudo kolegą/przyjacielem który jak nie potrafi nic powiedzieć merytorycznego wyrzuca na publicznym forum sprawy o których dowiedział się w zaufaniu - to jest fakt
- przypinasz łatki ludziom których kompletnie nie znasz , tworzysz sobie projekcje i wyobrażenia wokół których budujesz swoją błędną narrację - to jest fakt
- koniec końców okazałaś się niedojrzałym emocjonalnie człowiekiem , który nie potrafi się przyznać jak mężczyzna do błędu , tylko jak dziecko zabiera zabawki strzela focha i idzie do innej piaskownicy - to jest fakt.

Dychu jesteś nieodpowiedzialnym i niewychowanym , pełnym nienawiści do drugiego człowieka , pozbawionym kręgosłupa i nie widzącego dalej niż czubek własnego nosa człowiekiem , pod przykrywką "pomocnika i życzliwego" skrywa się zakompleksiony , zawistny człowiek o bardzo niskim morale. Mam nadzieję , że zostaniesz w tym swoim bagienku sam , czego bardzo serdecznie Tobie życzę .

Jak będziesz w Lublinie ( bo masz tutaj swoją bamberską firmę - zresztą wydmuszkę ) zadzwoń .

Tym oto wpisem , zakończyłem jakąkolwiek dyskusję z Tobą , z TAKIMI ludźmi nie chcę mieć nic do czynienia.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 27 kwie 2018, o 09:26

Tak miło i rzeczoowo jak cioty i pedały, nazywam tylko ciebie więc nie szukaj kumpli na forum busiarzy bo tu ich nie masz :-) więc po jaką cholerę tu siedzisz ? , przecież to forum nie dla ciebie ? Chcesz manipulować ludźmi bo każdy jest tak głupi jak ty ? . Ludzie mają swoje mózgi i widzą kto ty jesteś więc daj sobie spokój i idź do swoich. No i znów padluchu ubliżasz ludziom którzy tworzą firmę, nie znasz ich, nie wiesz kto to i nazywasz ich 'bamberską firmą, wydmuszką " a to jest karane za zniesławienie. Tak więc tumanie jeden, jak chcesz pisać o czymś, to najpierw załap podstawy a nie kozakuj bo jesteś daleko i nie można cię siegnąć....można bo nikt nie jest anonimowy w sieci. Cały czas naśmiewasz się z kierowców, firm a wiec to może teraz ja zastanowię się czy nie dobrać ci się do tyłka i wytoczyć ci proces i zniszczyć cię dziadu nie wiadomo skąd i już nikomu nie zaszkodzisz, nikomu nie ubliżysz, może takim jak ty , trzeba dać nauczkę ażeby wreszcie wyszli z piaskownicy i dorośli. Zadzwoń ? Bardzo chętnię dobiorę ci się do dupy za to co na tym forum zrobiłeś a więc podaj telefon a ja już się tobą zaopiekuje :-). Srasz dziadu tam gdzie staniesz....czytałeś temat wątku ? masz coś do powiedzenia ? Nie bo nie znasz tej branży więc po jaką cholerę tu nadal piszesz ? . Widzisz teraz jaki jesteś idiota ? Na forum ubliżyłem Ci jako prywatna osoba a nie firma, firmę reprezentują inne osoby i one cię nie obraziły :-) a więc gnojku jeden, już jesteś w dupie ciemnej.....taką masz wiedzę o busach, prawie i pewnie ogólnie jesteś totalny burak który tylko na forum może próbować zabłyszczeć :-).

Wracając do tematu wątku bo to jest istotna kwestia a nie jakieś leszcze TROLL, dlaczego zawsze pytam o skonto ?
Ponieważ jeśli firma ma jakiś kapitał na ruchy to dla mnie jest chociaż trochę wiarygodna na dzień dobry, wiem, że firma oprócz tego , że kupiła sobie laptopka i powiedzmy kupiła dostęp do 3 giełd, ma jakiś kapitał. Jak zauważycie, jest masa pseudo spedycyjek które nie mają biura. nie mają kasy i jedynie co mają, to plan zarabiania na nas. Pewnie już widzieliście to wiele razy i takie spedycyjki, może sobie każdy z nas zrobić w 30 minut. Tego właśnie unikam i tępię bo to nie ma nic wspólnego ze spedycją, to są naganiacze którzy uważają,że po najmniejszej linii oporu można zarabiać pieniądze ale Panowie, trzeba mieć jaja ażeby wreszcie powiedzieć STOP takim wynalazkom, my bez nich sobie poradzimy, oni bez nas nie :-). Fakt, czasem przesadzam z tymi spedycyjkami ale mówię to publicznie : nie lubię oszołomów ani tych co udają, że mają coś do zaoferowania. Pisanie, że nie gwarantujemy kilometrów, można napisać inaczej : Nie gwarantujemy pracy a jak uda się i będzie, to gwarantujemy ją po 0.40e i to jest uczciwość. Natomiast jak weźmiemy kalkulator i policzymy ile nam przy takich przebiegach zostanie, to lepiej wychodzą kierowcy którzy pracują na etacie i nie mają stresów z płatnościami, leasingami itd. Uważacie, że oferta jest OK ? . Życzę Wam powodzenia.

Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 27 kwie 2018, o 16:20

Jak mało w nas samokrytyki, a jak wysokie mamy ego.
Piszecie Panowie o napędzaniu gospodarki.Czy aby na pewno nas tak bardzo potrzebują? Przykładem jest Francja. Te wzmożone kontrole, wysokie kary i mandaty to z miłości do polskich przewoźników? Gdzie tylko się pojawimy, wprowadzamy swoje zasady, żądamy a by w innych krajach mówiono po polsku, sami zdezorganizowaliśmy giełdy i doprowadziliśmy do tego co mamy. Nikt nam w ty nie pomógł i nie ma co szukać winnych. Należy rozejrzeć się po własnym podwórku, a najlepiej po swoim własnym pokoju. Dziś rozmawiałam z jednym z przedsiębiorców, który pracuje na tej samej giełdzie co ja. To jego jest opinia, że giełda funkcjonowała brylantowo i stawki na busiki były takie jak na innych na 7,5 tonowe auta. A zepsuło się z dniem, kiedy na giełdzie zaistniały polskie spedycje i polscy przedsiębiorcy, którzy przy wystawionej przez niemiecką firmę cenie 0,7/km, modyfikowali ją do jej połowy. Wśród Niemców nie ma głupców, zamiast płacić innej niemieckiej firmie za 1000 km 700 Euro, połowę zostawiają sobie w kieszeni,bo amatorów z PL na 0,35/km jest kilkunastu do jednej ofert i sami siebie też przebijają.I robi się 0,30.Matematyki nikt z nas nie oszuka. Pisząc Panowie o napędzaniu obcych gospodarek przez polskich przedsiębiorców, nasuwa mi się pytanie : dlaczego zatem nie napędzamy gospodarki w swoim kraju? Przecież żaden NIemiec Hitlerowski nie trzyma nam lugera przy skroni. Dziś sami wywozimy się na roboty na zachód. Dlaczego? Sami to robimy. I powtarzam i będę powtarzała ,i kąsamy tę rękę która nas karmi.

Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 27 kwie 2018, o 16:24

A kto jest bez winy, niechaj rzuci kamieniem.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: BoberKSG » 27 kwie 2018, o 17:57

Metrans&Eurotrans pisze:A kto jest bez winy, niechaj rzuci kamieniem.
Niestety, ale masz bardzo dużo racji. Z tym że my, jako kierowcy, robimy tą samą robotę od kilkunastu lat. Wszystkie "zmiany" dzieją się na przysłowiowej górze. Najgorzej mają Ci, którzy zaczynają bądź niedawno zaczęli pracę w charakterze kierowcy.
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: prof-os » 27 kwie 2018, o 18:04

Wydaje mi się - że to wieczne powtarzanie i działanie na rzecz "kąsania ręki......." - to może być pewien stan chorobowy zespołu Tourette’a
Jeśli chodzi o regest niemieckich firm transportowych z tytułu nieudacznictwa, lenistwa i bylejakości Polaków - to proszę unieść się honorem, nie dokładać do tego interesu i scedować te wszystkie zadania na wyjątkowych niemieckich kierowców. Będzie tak jak lubicie - "ordnung muss sein"
Porównania biblijne o rzucaniu kamieni, to dotyczyło Chrystusa i cudzołożnicy. Nie sądzę by ktoś pokusił się porównywać z Chrystusem. Zastanawiam się jednak, kto w tej opisanej przez przedmówcę okoliczności. ma tu stanowić cudzołożnicę - czy to jakieś deklarowanie winy - popieram i przyjmuje do wiadomości. Czy można też liczyć na jakieś przeprosiny.
Jako człowiek światły, spolegliwy i wyrozumiały - pokutę odpuszczam i pozdrawiam. :|

Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 27 kwie 2018, o 18:44

Ale co nie jest zgodnego z prawdą w tym co napisałam? Wypunktuj mi to proszę, bo nie rozumiem. Może ja coś inaczej postrzegam...inaczej widzę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”