Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TRAILER
Posty:11
Rejestracja:27 cze 2013, o 11:29
Samochód:Sprinter
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Wałbrzych [DB]
Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: TRAILER » 27 cze 2013, o 12:29

Siemanko Konrad(Silny) z tej strony. Pochodzę z wałbrzycha i mam 16 lat. Właśnie skończyłem 3kl. gimnazjum. Interesuje się Busami oraz Ciężarówkami (tym najlepszym co w transporcie drogowym). Można mnie spotkać w moim mieście i okolicach jak i czasami w okolicach Częstochowy.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Awatar użytkownika
MateuszLBN
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:27 cze 2013, o 14:51
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Lublin

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: MateuszLBN » 27 cze 2013, o 15:02

Cześć.
Jestem Mateusz, mam 19 lat, od urodzenia mieszkam w Lublinie. Od małego interesuję się ciężarówkami i transportem i również z tym wiążę swoją przyszłość. Aktualnie został mi jeszcze rok szkoły (technikum na kierunku logistyk) i po jej skończeniu chcę podjąć pracę "na busach".
Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Kitek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:18 cze 2013, o 16:36

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Kitek » 27 cze 2013, o 18:18

Ja nowy może aż tak nie jestem, ale nie przywitałem się wcześniej więc zrobię to teraz. Na imię mi Michał, mam 16 lat i jestem z okolic Gdyni, a dokładniej Reda. Od małego interesuję się Transportem, Ciężarówkami szczególnie przez Dziadka. Jak byłem mały zabrał mnie w trasę po EU, śmigałem z nim co roku, ale teraz niestety pracuje na miejscu więc nici. Od jakiegoś czasu mocno również chwyciły mnie busy. Po wakacjach mam zamiar udać się do Technikum Transportowego do klasy Spedycyjnej, a po jej ukończeniu posiedzieć troszkę w tym biznesie bądź pójść jeździć ;) W końcu trzeba robić to do czego ma się smykałkę, to co się kocha. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Kretek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:28 cze 2013, o 03:29
Samochód:Cienias
Uprawnienia:B + BF2
Lokalizacja:Wrocław [DW]

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Kretek » 28 cze 2013, o 03:38

Witam :)
Krzysiek lat 20 z Wrocławia
Aktualnie szukający pracy:) Urodzony kierowca, co tu więcej :D
Ostatnio zmieniony 28 cze 2013, o 12:24 przez Kretek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiuGKW
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:31 mar 2013, o 21:43
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Kwidzyn, GKW

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: KrzysiuGKW » 28 cze 2013, o 11:42

Cześć, jestem Krzysiek, mam 19 lat i jestem z Kwidzyna. Chodzę do technikum samochodowego, które kończę za rok, po czym chcę spróbować sił na busach, a w dalszej przyszłości awansować na ciężarówki.

Pozdrawiam :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dydek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:25 cze 2013, o 19:29
Lokalizacja:Siemianowice Śląskie

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Dydek » 29 cze 2013, o 10:22

Witam wszystkich. Mam na imię Adrian i mieszkam w nie wielkiej miejscowości, która zwie się Siemianowice Śląskie. Aktualnie wybieram się do Technikum Samochodowego o profilu mechanika samochodowego. Później wiadomo jak każdy tutaj z nas chce zostać kierowcą, na początku małego busika, a później już zasiąść za sterami większego zestawu. Skąd właśnie takie zainteresowanie? A więc wzięło się ono po moim tacie, gdyż od małego zabiera mnie ze sobą w trasy i można powiedzieć, że wychowałem się na tym zawodzie i innego dla siebie nie widzę. Myślę, że miło mnie przyjmiecie i będę pomocny w niektórych sprawach. Pozdrawiam. :D

Awatar użytkownika
Tajny
Posty:8
Rejestracja:30 cze 2013, o 16:44
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Choszczno [ZCH]

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Tajny » 30 cze 2013, o 17:01

Witam! Mam na imię Dawid, pochodzę z Choszczna (Zachodniopomorskie) i mam 20 lat. :) W tym roku skończyłem technikum samochodowe. :)
Do zobaczenia na szlaku! :)

Awatar użytkownika
chrisskwi
Posty:1
Rejestracja:1 lip 2013, o 18:25
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: chrisskwi » 1 lip 2013, o 18:29

Witam wszystkich uzytkowników tego forum, mam na imie Krzysztof lat 31, jezdze busem po europie od kilku lat

Awatar użytkownika
semek1993
Posty:4
Rejestracja:30 cze 2013, o 14:12
Samochód:MB Sprinter 311
Firma:ADRA
Uprawnienia:A,B

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: semek1993 » 1 lip 2013, o 22:02

Mateusz, lat 20, pochodze z niewielkiej miejscowosci Łagów niedaleko "Nevada Center" i "Portu 2000" (starsi stazem busiarze na pewno wiedza o co kaman ;-) ) i wlasnie zaczalem swoja przygode z transportem miedzynarodowym. Juz za "gowniarza" latalem z ojcem za granice w rozne trasy po EU no i teraz przyszla pora zebym sam zaczal latac na miedzynarodowce :) Zobaczymy co z tego wyjdzie xD Szerokosci :D

Awatar użytkownika
Fester
Posty:3
Rejestracja:2 lip 2013, o 09:19
Samochód:Peugeot 3.0 180 km
Uprawnienia:B

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Fester » 2 lip 2013, o 09:33

Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem z Warszawy, jeżdżę od kilkunastu lat. Obecnie najczęściej można mnie spotkać między okupantem, a espanią :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”