Sky Spedition Szczecin

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
archievald
Posty:3
Rejestracja:22 lut 2019, o 20:52
Uprawnienia:b
Sky Spedition Szczecin

Post autor: archievald » 22 lut 2019, o 21:01

uwaga na Sky Spedition szczecin oglaszaja sie jako rekiny no i chca se podjesc na busiarzach.Widzac czeste ogloszenia o pracy prawie wiedzialem na co moge liczyc ale wiadomo ze pieniadze potrzebne to i poszedlem do nich no i oprocz ekspresow ktorych mialo nie byc to jeszcze ukradli mi ponad 700zl przy wyplacie no i baca to ich pewnie lubial na hali ale ja nie.....

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Sky Spedition Szczecin

Post autor: Wolf » 23 lut 2019, o 08:29

Tak z czystej ciekawości, jaki podali powód "kradnąc" ci te 700 pln ?

archievald
Posty:3
Rejestracja:22 lut 2019, o 20:52
Uprawnienia:b

Re: Sky Spedition Szczecin

Post autor: archievald » 23 lut 2019, o 19:20

200zl na myjnie haha a reszta ze niby zatankowalem komus auto z ich karty bo gps auta niby nie pokazal im lokalizacji stacji hahahahha :evil: :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Sky Spedition Szczecin

Post autor: Wolf » 23 lut 2019, o 21:39

archievald pisze:
23 lut 2019, o 19:20
200zl na myjnie haha a reszta ze niby zatankowalem komus auto z ich karty bo gps auta niby nie pokazal im lokalizacji stacji hahahahha :evil: :evil: :evil: :evil:
Żebym dobrze zrozumiał, myjnie masz na myśli mycie auta z zewnątrz czy mycie/pranie wnętrza kabiny ?

Druga kwestia, monitoring auta o jedno, a druga czas tankowania i lokalizacja stacji widmo, przecież to jest na wyciągu, i biorąc po uwagę poprzednie tankowanie i następne można określić czy paliwo trafiło do baku czy poszło bokiem

archievald
Posty:3
Rejestracja:22 lut 2019, o 20:52
Uprawnienia:b

Re: Sky Spedition Szczecin

Post autor: archievald » 23 lut 2019, o 22:12

zdalem auto w piatek i mielismy sie rozliczać ale ..uj bylo niby za pozno.w aucie bylem12dni i nie bylo wysprzatane jak wzialem no i oddalem nawet czystsze i nie pale takze,bzdura.i starczy na ten temat ,bo ja nie jestem baranem i zadnych smiesznych akcji z paliwem bym nie robil. probowal mi baran spedytor mowic ze mam zrobic trase1460 km w 19h a ja bylem juz zmeczony no i go wysmialem ale i tak zdalem towar ale po 22h a czas okreslony w delivery note byl za nastepne57h no i palanty wiedzialy ze wiecej nie pojade dla nich to sie smiecie chcialy pocieszyc.....no more questions please

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”