World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Supply

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
Awatar użytkownika
mickantu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:10 mar 2014, o 13:41
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:Kraków
World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Supply

Post autor: mickantu » 27 lis 2017, o 14:30

Czy ktoś z was pracował w tej firmie? Jak wygląda współpraca, płace?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Suppl

Post autor: Dychu » 5 gru 2017, o 23:28

Widziałem takie dziwne auta coś w stylu naszej Wejkamy tylko większa zabudowa i też myślałem jak się tam załapać :-).
Następnym razem, zapiszę numer i po prostu tam zadzwonię i zapytam :-). Były to jakieś dziwne , małe autka, max 6 EP a może nawet 4 EP ale wszystkie to lodówki.

Awatar użytkownika
mickantu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:10 mar 2014, o 13:41
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:Kraków

Re: World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Suppl

Post autor: mickantu » 6 gru 2017, o 00:23

Dzięki za odpowiedź. Jeśli jesteś zainteresowany, mam już więcej szczegółów: firma (https://www.worldcourier.com/) zajmuje się transportem specjalistycznym w branży medycznej - tkanki, leki, próbki itp. Rekrutują w Polsce przez agencję Manpower w Warszawie ( https://www.jobs.pl/europejski-dostawca ... ta-2427165). Proponują pełną umowę o pracę, stałą pensję miesięczną+diety, roczne premie i pełną opiekę medyczną. Maksimum 10 godzin pracy dziennie, minimum 21 dni w miesiącu jako podstawa do wypłaty. Sześciomiesięczny okres próbny, potem umowa bezterminowa. Wymagane doświadczenie i bardzo dobra znajomość języka - około godzinna rozmowa kwalifikacyjna odbyła się z przedstawicielem firmy z Anglii, wcześniej sprawdzian znajomości języka przez telefon. Zdjęcia aut można znaleźć na tweeterze, tag: #WCTrucksOnTour. Zaczynam po nowym roku. Napiszę coś więcej po pierwszej trasie. Jeśli aplikujesz - powodzenia :-)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Suppl

Post autor: Dychu » 6 gru 2017, o 00:39

Dzięki wielkie za info. Pracowałem jakiś czas w UK na dużych autkach ale nie aplikuję gdyż niestety nie znam tak dobrze Angielskiego, cała reszta to OK, prawko z kodem 95 C+E, pełny ADR i 25 lat jazdy bezszkodowej ale moje języki obce nie są na tym poziomie więc muszę odpuścić. Serdeczne dzięki, że szybciutko sprowadziłeś mnie na ziemię :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
snuf
Posty:2
Rejestracja:13 gru 2017, o 21:56

Re: World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Suppl

Post autor: snuf » 13 gru 2017, o 22:06

mickantu pisze:Dzięki za odpowiedź. Jeśli jesteś zainteresowany, mam już więcej szczegółów: firma (https://www.worldcourier.com/) zajmuje się transportem specjalistycznym w branży medycznej - tkanki, leki, próbki itp. Rekrutują w Polsce przez agencję Manpower w Warszawie ( https://www.jobs.pl/europejski-dostawca ... ta-2427165). Proponują pełną umowę o pracę, stałą pensję miesięczną+diety, roczne premie i pełną opiekę medyczną. Maksimum 10 godzin pracy dziennie, minimum 21 dni w miesiącu jako podstawa do wypłaty. Sześciomiesięczny okres próbny, potem umowa bezterminowa. Wymagane doświadczenie i bardzo dobra znajomość języka - około godzinna rozmowa kwalifikacyjna odbyła się z przedstawicielem firmy z Anglii, wcześniej sprawdzian znajomości języka przez telefon. Zdjęcia aut można znaleźć na tweeterze, tag: #WCTrucksOnTour. Zaczynam po nowym roku. Napiszę coś więcej po pierwszej trasie. Jeśli aplikujesz - powodzenia :-)
opowiedz cos więcej na temat tej rozmowy. Jak bardzo zaawansowanego języka wymagają? Jakie pytania zadawali? Czy bardziej zależy im na rozumieniu angielskiego czy na wymowie? Napisz a możne będziemy jeździć w jednej firmie.

Awatar użytkownika
mickantu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:10 mar 2014, o 13:41
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:Kraków

Re: World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Suppl

Post autor: mickantu » 15 gru 2017, o 00:25

Witam. Możesz spodziewać się pytań typu:
-Dlaczego zainteresowała cię ta oferta?
-Co lubisz w pracy kierowcy?
-Jakie są negatywne strony takiej pracy?
-Co zrobisz w przypadku awarii auta w trasie?
-Opowiedz coś o sobie, o swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym i planach na przyszłość.
Wymagana jest znajomość języka na poziomie umożliwiającym komunikację z klientem i dogadywania z nim szczegółów transportu, jako że kierowca jest też przedstawicielem firmy. Trzeba też codziennie komunikować się z centralą w Anglii w celu raportowania oraz planowania tras.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Suppl

Post autor: Dychu » 16 gru 2017, o 21:55

Znowu wczoraj w DE stałem z takim autkiem, kurde, że mój Angielski nie jest na takim poziomie ale kusiło mnie do niego podejść i pogadać z kierowcą :-). Kusi taka praca, pewnie kasa a i autka dość nietypowe jak na UK i inne kraje.

Awatar użytkownika
snuf
Posty:2
Rejestracja:13 gru 2017, o 21:56

Re: World Courier, Health Logistics And Pharmaceutical Suppl

Post autor: snuf » 18 gru 2017, o 22:38

U mnie angielski też nie stoji na jakims wysokim poziome, nie mam problem z rozumieniem/czytaniem trochę gorzej z wymową. Oferta wydaje sie warta zachodu. Mickantu co odpowiedziałeś na -Co zrobisz w przypadku awarii auta w trasie? tak z ciekawości pytam?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”