AGAM BUS

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
Awatar użytkownika
Corristo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:26 cze 2016, o 10:16
Samochód:nie
Firma:nie
Uprawnienia:nie
AGAM BUS

Post autor: Corristo » 26 cze 2016, o 10:22

Witam,przedstawie Panstwu,moja przygode z firma Agam Bus http://agam-bus.pl/ https://www.facebook.com/Busdoangli/?fref=ts
Zadzwonilem w piatek do biura tej firmy z pytaniem o busa na sobote,Pan z biura powiedzial ze nie da rady,zaproponowal niedziele w poludnie,zgodzilem sie.W sobote tez dostalem potwierdzenie ze bus bedzie ok 12stej.W sobote ok 10,zaczalem dzwonic,ale nie moglem sie polaczyc(nie pamietam calej sekwencji zdarzen bo troche sie dzialo,wydzwanialem i smsowalem do nich,nie wiem ile razy i w jakich godzinach)W koncu jak sie polaczylem,powiedziano mi ze bus bedzie ok 14,pozniej po dalszym czekaniu,ok 18,jeszcze pozniej o 20:30.W koncu zadzwonil kierowca busa i okazalo sie ze przyjedzie wogole o innej godzinie niz mowil Pan z biura,zdziwil sie na ta godzine ktora powiedzial facet z biura.Jak nie dodzwonilem sie do faceta z biura,to do jakiejs kobiety ktora mowila nie jasno.Ogolnie kupa stresu,czy wogole po mnie przyjada,a konczyla mi sie chata.
W konczu przyjechali o tej 20:30,szczesliwy,zapomnialem o tym co bylo wczesniej,pomyslalem ze juz bedzie dobrze.Wracali z Anglii,bus zaladowany caly z tylu paczkami,dalem torby na tylne siedzenie.I wyruszylismy,gdzies w Niemczech,przeladunek paczek i zabranie 3 osob.W Polsce rozwozili ludzi po polnocy kraju,a sami mieli wrocic do Hrubieszowa obok Ukrainy...
Iles km od Olsztyna zaczely sie dziac dziwne rzeczy,dziwne telefony do kierowcow o tym ze,maja mnie zostawic a to raz w Ełku,skad mialem ok 100 km do domu,skad mam wrocic pociagiem...albo z Olsztyna skad mam kilkaset,skad mialem wrocic blablacar..(czy jakos tak to bylo juz dokladnie nie pamietam)Dziwne naprawde dziwne,ktos do nich telefonowal ze maja mnie zostawic i oddac polowe kasy...No nic w koncu zostawili mnie w Olsztynie i oddali polowe kasy,skad wrocilem autobusem do miasta oddalonego ok 50 km odemnie.
Byla gadka ze nie robia jeszcze tak jak nie wymienie nazwy firmy ktora zostawila ludzi w lesie.Nie pamietam co tam jeszcze sie dzialo,z grubsza opisalem.Nie mam nic do kierowcow,byli ok.O 22:30 dotarlem do domu.

Awatar użytkownika
Corristo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:26 cze 2016, o 10:16
Samochód:nie
Firma:nie
Uprawnienia:nie

Re: AGAM BUS

Post autor: Corristo » 28 lip 2016, o 20:30

Wkleje wiadomosc osoby ktora pytala mnie o ta firme po moim przyjezdzie''Witam .jakis czas temu pusalam z panem odnosnie przejazdu busem do polski.po rozmowie z panem zadzwonilam do firmy i pani zapewniala mnie ze taka sytuacja nie mogla miec miejsca ze to konkurencja
Przekonywala mnie ze sa solidni i profesjonalni
Niestety uwierzylam.
Zamowilam bilet dla 3 osob 13 czerwca na 23 lipca
15 lipca dzwonilam sie upewnic sie czy wszystko potwierdzone i niby ok
23 tano rowniez pan przez teldfon upewnil mnie ze wszystko potwierdzone i o 11 wyslal mi numer do kierowcy
Dzwonilam do kierowcy i do biura i nikt od 12 nie odbieral
O 16tej z innego numeru zadzwonilam do kierocy i odebral.powiedzial ze nas nie zabierze bo ma komplet
I juz byl koniec kontaktu.chociaz pisalam i dzwonilam o co chodzi
Komentarze ze swijej strony pokasowali a mnie zablokowali .
Oszusci strasznie.okazalo sie ze oprucz mnie nie zabrali jeszcze 5 osob tego dnia.
Takze mimo opoznienia pan jednak dotarl na miejsce.moglam jednak posluchac pana i swojego przeczucia.
Pozdrawiam''

Awatar użytkownika
staszek664
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:24 lut 2017, o 17:10

Re: AGAM BUS

Post autor: staszek664 » 24 lut 2017, o 17:11

Zarezerwowałem busa w firmie Agam Bus miał być podstawiony Renault Master z tv na wysposażeniu, przyjechał Renault Trafic. Wsiadłem do niego w busie na podłodze przewracały się bańki z płynów do spryskiwaczy. Kierowca od razu po wejściu kazał płacić za przejazd, powiedziałem mu że zapłace później, jak to panuje u innych przewoźników pieniądze za przejazd płaci się jak bus ma komplet osób na pokładzie. Kierowca zadzwonił do szefa i powiedział mu, że nie chce uiścić opłaty za przejazd, wtedy zadzwoniłem do szefa firmy i powiedziałem mu że po pierwsze bus który przyjechał nie był tym o którym była mowa podczas rezerwacji biletu, bus był nie wyposażony m.in. w tv, w busie był bałagan (porozrzucane bańki z płynu do spryskiwaczy) po drugie przyjechał całkiem inny model niż ten co miał być podstawiony. Zostałem poinformowany dopiero podczas jazdy że zabierają za 100 km ode mnie dużego psa (ok 30kg). Podczas rozmowy z szefem przez telefon powiedziałem że bus nie spełnia warunków i opiszę to wszystko w internecie, szef firmy wpadł w wściekłość i powiedział że dalej nie mogę podróżować tym busem. Kierowca wezwał policję, myślał że mnie wystraszy, a ja odpowiedziałem że nie ma problemu niech wzywają policję i wyjaśnimy zajście. Policjant poinformował mnie że mogę założyć właścicielowi firmy przewozowej sprawę cywilną z tytułu że bus nie spełniał warunków przedstawionych podczas rezerwacji busa. NIE POLECAM! NIEUCZCIWY PRZEWOŹNIK! SKARG ZNALAZŁEM NA INTERNECIE NA TĄ FIRMĘ SPORO!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”