Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych !!!

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE
Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych !!!

Post autor: ROMAN_WLOS » 30 paź 2015, o 12:31

Poniżej przeczytasz tekst, który zamieściłem na Moim blogu. Wiem, że jesteś zbyt leniwy aby zajrzeć na Mój blog, dlatego, poniżej, zamieszczam ten tekst w całości. W celu ostrzeżenia Cię przed oszustami, złodziejami lub bandytami.

W razie jakichkolwiek pytań, czuj się swobodnie w napisaniu ich tutaj lub zatelefonuj do Mnie.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS
Katowice, tel. +48 662 620 163



//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


UWAGA NA OSZUSTÓW, ZŁODZIEI LUB BANDYTÓW !!!

Ostatnio, zostałem wyruchany na wypłatę przez cztery kolejne firmy. Dlatego chciałem ostrzec potencjalnych kandydatów na kierowców aby trzymali się z dala od tych złodziejskich lub bandyckich firm.

Kolejno wymieniając są to –

Michał Boguta – Logistic Group
ul. Konarskiego 37/48
SKARŻYSKO-KAMIENNA

Adrian Ciempka – Adi
baza firmy we wsi Giebło, ul. Częstochowska 90
siedziba firmy we wsi Glanów niedaleko Wolbromia

Tomasz Biegun – Trans & Rental
Juszczyna 248 niedaleko Żywca

Marcin Zbucki – NIKO
ul. Waryńskiego 5
LIBIĄŻ

Wszystkie te pseudo-firmy wyruchały Mnie na wypłatę. Michał Boguta podżegał Mnie do popełnienia przestępstwa poprzez nakłanianie Mnie do kupowania kradzionego paliwa. Wyruchał Mnie na blisko 2,000 pln.

Adrian Ciempka to zawodowy bandzior – obiecał, że osobiście „rozpierdoli Mi łeb”. Zakpił sobie ze Mnie jak chodzi o wypłatę – dostałem 36.07 – pln (słownie – trzydzieści sześć złotych i siedem groszy) zamiast około 600 pln.

Tomasz Biegun to taki drobny cwaniaczek, który wyruchał Mnie na 470 pln.

Ale największy oszust, złodziej i bandyta to Marcin Zbucki. Jego złodziejska firma NIKO ściśle współpracuje z firmą spedycyjną CIS TRANS – Łukasz Tocicki, we wsi Chełmek. W oszukiwaniu kierowców pomaga im spedytorka o imieniu Luiza.

Marcin Zbucki to zawodowy bandzior – napadł na Mnie pod Moim domem razem z trzema innymi bandziorami, zdewastowali Mi samochód. Żeby było ciekawiej, kiedy Ja wezwałem POlicję, to te POlicyjne matoły napadły na Mnie i potraktowały Mnie jak złodzieja.

Skarga została już zgłoszona do wydziału kontroli Wojewódzkiej Komendy POlicji w Katowicach. Niezależnie od tego, niebawem składam wniosek do prokuratury – o ściganie Marcina Zbuckiego i jego złodziejskiej firemki NIKO. Także, poczynię wszelkie starania aby dobrowadzić do ruiny tę oszukańczą firmę NIKO oraz pomagającą jej w oszustwach firmę CIS TRANS.

No i, zrobię wszystko aby ta oszustka Luiza została bezrobotna do końca życia.

To tyle na dziś. Reszta w następnym odcinku. A tak na koniec, to zobacz, że POlska pod obecnymi rządami, to najbardziej bandycki kraj na świecie.

Pozdrowienia,

ROMAN WŁOS
(kandydat na prezydenta RP 2020,
dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)

http://www.romanwlos.cba.pl/
https://romanwlos.wordpress.com

romanwlos@interia.pl
tel. +48 662 620 163

p.s. Zachęcam Cię do umieszczania (w komentarzach) kolejnych złodziejskich firm.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: orys » 31 paź 2015, o 02:04

Widzę że pojawiają się też szukający pracy za granicą, więc nie polecam McLellan's Transport w Glasgow, próbowali mnie wyruchać na 1200 funtów, a że nie byłem jedynym, to "położyli firmę", tatuś wystąpił o upadłość, a teraz założył nową na syneczka. Na szczęście ponad 1000 funtów udało mi się uzyskać w sądzie pracy przez fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych, ale i tak było to najgorsze miejsce w którym pracowałem.
A tak na koniec, to zobacz, że POlska pod obecnymi rządami, to najbardziej bandycki kraj na świecie.
W sensie, że prezydent Duda i PiS tacy niedobrzy? :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: ROMAN_WLOS » 6 lis 2015, o 09:05

Patrz na datę wpisu.

Awatar użytkownika
jenot67
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:5 paź 2015, o 22:52
Samochód:FDM

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: jenot67 » 18 mar 2016, o 09:51

Firma EXSPRES TRANS rej w Wałczu a tak naprawdę działająca w Anglii w Donington

Awatar użytkownika
Iwa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:2 lis 2016, o 00:07

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: Iwa » 2 lis 2016, o 00:14

Witam ja nie polecam firmy http://www.agam-bus.pl/index.html.Dzwoniac do Pana umawiam sie na transport swoich rzeczy około 200 kg z czego najwiekszy był telewizor reszta to ubrania i inne drobiazgi .Transport miał obiac rzeczy i ja z synem miałam sie zabrac .Informacje skad do kąd przesłam Panu smsem i dostałam potwierdzenie z odpowiedzia ok .Cały koszt wszystkiego mial wynosic 250 funtów.Mój brat napisal do pana meila ze szczególami .Pan nie potwierdził .W dniu wyjazdu dzwoni kierowca pyta jeszcze raz skad do kąd po czym dzwoni i mów ze miejsce do celowe nie obejmuje jego trasy .I moze mnie dowiesc 100 km od domu rodziców .No ok decyduje sie bo mi zalezy na transporcie rodzina w Polsce zalatwia busa na miejscu.Przyjezdza bus pakujemy rzeczy i tu kolejne zdziwienie bo mój transport nie kosztuje juz 250 funtów tylko 400 funtów i co teraz ?Kombinowanie reszty kasy .Panowie nie sa profesionalistami pala w aucie i maja gdzies zapytanie sie i samemu zrobienie przerwy .W busie było 9 letnie dziecko pózniej była jeszcze dziewczynka .Z informacjiktóre zasiegnełam podczas podróży kazdy pasażer miała powiedziana inna cene przez telefon ,a gdy juz wsiadal do busa zostala mu podnoszona srednio od 20-30 funtów.Ja i mój brat próbowalismy dodzwonic sie do Pana z firmy Agam bus ,,ale to sie nie udało .Gdy do niego zadzwoniłam juz z polski to stwierdził ,że musiałam wsiaść do innego busa i ze ma drugi telefon i sie rozłączył.Wiec wszystko to jeden wielki przekret i oszustwo .Gdyby Pan był ok to spróbowal by ratowac imie swoiej fi\rmy .On to olał .Kasa przeciez juz była .Panowie którzy kierowali to Marcin i Adrian niby nic nie wiedza niby tylka sa pod firma i takie tam .Nie polecam z całego serca.Zawiedziona jestem po całosci bo czułam sie jak jedna z paczek .W busie śmierdziało piwem i czysto tez nie blyo.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: Wolf » 2 lis 2016, o 14:33

Iwa pisze:Witam ja nie polecam firmy http://www.agam-bus.pl/index.html.Dzwoniac do Pana umawiam sie na transport swoich rzeczy około 200 kg z czego najwiekszy był telewizor reszta to ubrania i inne drobiazgi .Transport miał obiac rzeczy i ja z synem miałam sie zabrac .Informacje skad do kąd przesłam Panu smsem i dostałam potwierdzenie z odpowiedzia ok .Cały koszt wszystkiego mial wynosic 250 funtów.Mój brat napisal do pana meila ze szczególami .Pan nie potwierdził .W dniu wyjazdu dzwoni kierowca pyta jeszcze raz skad do kąd po czym dzwoni i mów ze miejsce do celowe nie obejmuje jego trasy .I moze mnie dowiesc 100 km od domu rodziców .No ok decyduje sie bo mi zalezy na transporcie rodzina w Polsce zalatwia busa na miejscu.Przyjezdza bus pakujemy rzeczy i tu kolejne zdziwienie bo mój transport nie kosztuje juz 250 funtów tylko 400 funtów i co teraz ?Kombinowanie reszty kasy .Panowie nie sa profesionalistami pala w aucie i maja gdzies zapytanie sie i samemu zrobienie przerwy .W busie było 9 letnie dziecko pózniej była jeszcze dziewczynka .Z informacjiktóre zasiegnełam podczas podróży kazdy pasażer miała powiedziana inna cene przez telefon ,a gdy juz wsiadal do busa zostala mu podnoszona srednio od 20-30 funtów.Ja i mój brat próbowalismy dodzwonic sie do Pana z firmy Agam bus ,,ale to sie nie udało .Gdy do niego zadzwoniłam juz z polski to stwierdził ,że musiałam wsiaść do innego busa i ze ma drugi telefon i sie rozłączył.Wiec wszystko to jeden wielki przekret i oszustwo .Gdyby Pan był ok to spróbowal by ratowac imie swoiej fi\rmy .On to olał .Kasa przeciez juz była .Panowie którzy kierowali to Marcin i Adrian niby nic nie wiedza niby tylka sa pod firma i takie tam .Nie polecam z całego serca.Zawiedziona jestem po całosci bo czułam sie jak jedna z paczek .W busie śmierdziało piwem i czysto tez nie blyo.
PATOLOGIA, cena raz ustalona i w dodatku opłacona nie podlega negocjacjom oczywiście jeśli jest zgodność deklarowanego towaru oraz ilości. Jak dla mnie to złodzieje, skoro ustalili stawkę na 250 to czemu podnieśli do 400, kolejna kwestia jak można dopłacać za bilet wsiadając do busa ? i to niby innego? to że niby jak inny to niech zwrócą za bilet skoro nie wykonali usługi a drugi przewoźnik zrobił to taniej, przecież to proste, a jeśli nie to zgłaszamy wyłudzenie i po temacie, dalej czy mamy jakieś kwity na wykonaną usługę jeśli tak i nie są to paragony to postraszyć ich US, temat bardzo prosty do ogarnięcia, oczywiście o wszystkich swoich planach należało by poinformować "PROFESIONALISTÓW", być może się ockną i uratują swoją twarz, a jeśli nie to już ich problem.

Awatar użytkownika
SiwyMat
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 gru 2016, o 04:36
Uprawnienia:B

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: SiwyMat » 4 sty 2017, o 03:14

Panowie Goślińscy z Panaszew 31C Poddębice to złodzieje i oszuści zatrudniają ludzi na śmieciowe umowy na 500 zł i słownie na 2000. gdzie po przepracowaniu w spartańskich warunkach( mowa o spaniu w samochodzie bez szoferki i żadnych diet) 2 miesięcy nakładają na pracownika jakieś wymyślone kary. ogólnie pracujesz za darmo. Nie dajcie się nabrać, współpraca z tymi ludźmi była dla mnie okropnym doświadczeniem. Firmą zarządza dwudziestoletni gówniarz i jego tatuś który ma na wszystko wywalone.

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: 3D3D3D » 4 sty 2017, o 18:23

Kolego SiwyMat- nie bronię Twojego pracodawcy, ale przed zatrudnieniem się podpisywałeś pewnie umowę i zgodziłeś się na takie warunki pracy. Jeżeli czujesz się oszukany to działają jeszcze sądy. Myślę, że forum nie jest dobrym miejscem na wylewanie swoich żali, tym bardziej, że Ty działasz anonimowo a Twój pracodawca jest tu wymieniony z imienia i nazwiska, i nie może się bronić. Może na ten temat wypowiedzą się koledzy z większym doświadczeniem.
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
SiwyMat
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 gru 2016, o 04:36
Uprawnienia:B

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: SiwyMat » 14 sty 2017, o 23:38

Tak sie jego firma nazywa i nie jestem pierwsza osoba ktora tak oszukal. dobrze ze chociaz papiery zabralem z auta to bede mial jakas podstawe w sadzie

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: Wolf » 15 sty 2017, o 13:40

SiwyMat pisze:Tak sie jego firma nazywa i nie jestem pierwsza osoba ktora tak oszukal. dobrze ze chociaz papiery zabralem z auta to bede mial jakas podstawe w sadzie
Troszkę porażka, zrób ich kopie/ksera i je oddaj jak najszybciej, "Przywłaszczenie mienia powierzonego" tak się to ładnie nazywa, za to masz wyrok i zawiasy plus grzywnę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”