Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych !!!

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
Awatar użytkownika
lukasz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:10 kwie 2016, o 22:23
Uprawnienia:b
Transportowych !!!

Post autor: lukasz » 15 lut 2017, o 04:09

ROMAN_WLOS pisze:Poniżej przeczytasz tekst, który zamieściłem na Moim blogu. Wiem, że jesteś zbyt leniwy aby zajrzeć na Mój blog, dlatego, poniżej, zamieszczam ten tekst w całości. W celu ostrzeżenia Cię przed oszustami, złodziejami lub bandytami.

W razie jakichkolwiek pytań, czuj się swobodnie w napisaniu ich tutaj lub zatelefonuj do Mnie.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS
Katowice, tel. +48 662 620 163



//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


UWAGA NA OSZUSTÓW, ZŁODZIEI LUB BANDYTÓW !!!

Ostatnio, zostałem wyruchany na wypłatę przez cztery kolejne firmy. Dlatego chciałem ostrzec potencjalnych kandydatów na kierowców aby trzymali się z dala od tych złodziejskich lub bandyckich firm.

Kolejno wymieniając są to –

Michał Boguta – Logistic Group
ul. Konarskiego 37/48
SKARŻYSKO-KAMIENNA

Adrian Ciempka – Adi
baza firmy we wsi Giebło, ul. Częstochowska 90
siedziba firmy we wsi Glanów niedaleko Wolbromia

Tomasz Biegun – Trans & Rental
Juszczyna 248 niedaleko Żywca

Marcin Zbucki – NIKO
ul. Waryńskiego 5
LIBIĄŻ

Wszystkie te pseudo-firmy wyruchały Mnie na wypłatę. Michał Boguta podżegał Mnie do popełnienia przestępstwa poprzez nakłanianie Mnie do kupowania kradzionego paliwa. Wyruchał Mnie na blisko 2,000 pln.

Adrian Ciempka to zawodowy bandzior – obiecał, że osobiście „rozpierdoli Mi łeb”. Zakpił sobie ze Mnie jak chodzi o wypłatę – dostałem 36.07 – pln (słownie – trzydzieści sześć złotych i siedem groszy) zamiast około 600 pln.

Tomasz Biegun to taki drobny cwaniaczek, który wyruchał Mnie na 470 pln.

Ale największy oszust, złodziej i bandyta to Marcin Zbucki. Jego złodziejska firma NIKO ściśle współpracuje z firmą spedycyjną CIS TRANS – Łukasz Tocicki, we wsi Chełmek. W oszukiwaniu kierowców pomaga im spedytorka o imieniu Luiza.

Marcin Zbucki to zawodowy bandzior – napadł na Mnie pod Moim domem razem z trzema innymi bandziorami, zdewastowali Mi samochód. Żeby było ciekawiej, kiedy Ja wezwałem POlicję, to te POlicyjne matoły napadły na Mnie i potraktowały Mnie jak złodzieja.

Skarga została już zgłoszona do wydziału kontroli Wojewódzkiej Komendy POlicji w Katowicach. Niezależnie od tego, niebawem składam wniosek do prokuratury – o ściganie Marcina Zbuckiego i jego złodziejskiej firemki NIKO. Także, poczynię wszelkie starania aby dobrowadzić do ruiny tę oszukańczą firmę NIKO oraz pomagającą jej w oszustwach firmę CIS TRANS.

No i, zrobię wszystko aby ta oszustka Luiza została bezrobotna do końca życia.

To tyle na dziś. Reszta w następnym odcinku. A tak na koniec, to zobacz, że POlska pod obecnymi rządami, to najbardziej bandycki kraj na świecie.

Pozdrowienia,

ROMAN WŁOS
(kandydat na prezydenta RP 2020,
dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)

http://www.romanwlos.cba.pl/
https://romanwlos.wordpress.com

romanwlos@interia.pl
tel. +48 662 620 163

p.s. Zachęcam Cię do umieszczania (w komentarzach) kolejnych złodziejskich firm.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Awatar użytkownika
lukasz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:10 kwie 2016, o 22:23
Uprawnienia:b

Transportowych !!!

Post autor: lukasz » 15 lut 2017, o 04:09

ROMAN_WLOS pisze:Poniżej przeczytasz tekst, który zamieściłem na Moim blogu. Wiem, że jesteś zbyt leniwy aby zajrzeć na Mój blog, dlatego, poniżej, zamieszczam ten tekst w całości. W celu ostrzeżenia Cię przed oszustami, złodziejami lub bandytami.

W razie jakichkolwiek pytań, czuj się swobodnie w napisaniu ich tutaj lub zatelefonuj do Mnie.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS
Katowice, tel. +48 662 620 163



//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


UWAGA NA OSZUSTÓW, ZŁODZIEI LUB BANDYTÓW !!!

Ostatnio, zostałem wyruchany na wypłatę przez cztery kolejne firmy. Dlatego chciałem ostrzec potencjalnych kandydatów na kierowców aby trzymali się z dala od tych złodziejskich lub bandyckich firm.

Kolejno wymieniając są to –

Michał Boguta – Logistic Group
ul. Konarskiego 37/48
SKARŻYSKO-KAMIENNA

Adrian Ciempka – Adi
baza firmy we wsi Giebło, ul. Częstochowska 90
siedziba firmy we wsi Glanów niedaleko Wolbromia

Tomasz Biegun – Trans & Rental
Juszczyna 248 niedaleko Żywca

Marcin Zbucki – NIKO
ul. Waryńskiego 5
LIBIĄŻ

Wszystkie te pseudo-firmy wyruchały Mnie na wypłatę. Michał Boguta podżegał Mnie do popełnienia przestępstwa poprzez nakłanianie Mnie do kupowania kradzionego paliwa. Wyruchał Mnie na blisko 2,000 pln.

Adrian Ciempka to zawodowy bandzior – obiecał, że osobiście „rozpierdoli Mi łeb”. Zakpił sobie ze Mnie jak chodzi o wypłatę – dostałem 36.07 – pln (słownie – trzydzieści sześć złotych i siedem groszy) zamiast około 600 pln.

Tomasz Biegun to taki drobny cwaniaczek, który wyruchał Mnie na 470 pln.

Ale największy oszust, złodziej i bandyta to Marcin Zbucki. Jego złodziejska firma NIKO ściśle współpracuje z firmą spedycyjną CIS TRANS – Łukasz Tocicki, we wsi Chełmek. W oszukiwaniu kierowców pomaga im spedytorka o imieniu Luiza.

Marcin Zbucki to zawodowy bandzior – napadł na Mnie pod Moim domem razem z trzema innymi bandziorami, zdewastowali Mi samochód. Żeby było ciekawiej, kiedy Ja wezwałem POlicję, to te POlicyjne matoły napadły na Mnie i potraktowały Mnie jak złodzieja.

Skarga została już zgłoszona do wydziału kontroli Wojewódzkiej Komendy POlicji w Katowicach. Niezależnie od tego, niebawem składam wniosek do prokuratury – o ściganie Marcina Zbuckiego i jego złodziejskiej firemki NIKO. Także, poczynię wszelkie starania aby dobrowadzić do ruiny tę oszukańczą firmę NIKO oraz pomagającą jej w oszustwach firmę CIS TRANS.

No i, zrobię wszystko aby ta oszustka Luiza została bezrobotna do końca życia.

To tyle na dziś. Reszta w następnym odcinku. A tak na koniec, to zobacz, że POlska pod obecnymi rządami, to najbardziej bandycki kraj na świecie.

Pozdrowienia,

ROMAN WŁOS
(kandydat na prezydenta RP 2020,
dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)

http://www.romanwlos.cba.pl/
https://romanwlos.wordpress.com

romanwlos@interia.pl
tel. +48 662 620 163

p.s. Zachęcam Cię do umieszczania (w komentarzach) kolejnych złodziejskich firm.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Awatar użytkownika
lukasz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:10 kwie 2016, o 22:23
Uprawnienia:b

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: lukasz » 15 lut 2017, o 04:26

Uwaga na firme majatrans z domatków Kolbuszowa niechca dawac zadnej umowy wymagaja od kierowcy wlasnej dzialalnosci na ryczalcie poto aby obnizyc sobie koszta firmy pomagaja zalozyc dzialalnosc obiecuja placic zus oraz podatek oplacaja 1 miesiac dla zmylki a reszte miesiecy sa nie oplacane,przew pana s,kukulskiego mam teraz problemy z zusem i urzedem skarbowym zaco bardzo dziekuje i zycze bankructwa

Awatar użytkownika
misior45
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:15 lut 2017, o 10:31

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: misior45 » 15 lut 2017, o 10:39

Dzięki wielkie za informacje, będę o tym pamiętał.

Awatar użytkownika
SiwyMat
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 gru 2016, o 04:36
Uprawnienia:B

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: SiwyMat » 13 mar 2017, o 21:08

zabralem z auta moja umowe zlecenie i ta umowe na francje

Awatar użytkownika
Likaon1
Posty:1
Rejestracja:11 sie 2017, o 08:18
Uprawnienia:B,C,C+E

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych

Post autor: Likaon1 » 11 sie 2017, o 09:04

HEJ WSZYSTKIM POSZUKUJE WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH PRZEZ FIRMĘ USŁUGI TRANSPORTOWE ZOJA UL.DOLOMITOWA 5/18 25-705 KIELCE

Piotruś
Posty:1
Rejestracja:11 wrz 2019, o 23:57
Samochód:Renault
Uprawnienia:B.ch

Re: Czarna Lista Złodziejskich (Pseudo) Firm Transportowych !!!

Post autor: Piotruś » 14 wrz 2019, o 15:57

Chciałeś poszkodowanego to 1masz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”