Spedycja proszę o pomoc

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
Awatar użytkownika
AlexOD
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:25 paź 2015, o 18:43
Uprawnienia:B,C
Spedycja proszę o pomoc

Post autor: AlexOD » 25 paź 2015, o 19:00

Witam koledzy ! Bardzo zadowoleni z całego spotkać busiarze! Teraz szuka dobrej speditsiyu . Wiele firm wyglądać . Ale ja nie wiem ktory wybrać prawo . Koledzy poradził speditsiyu dobre ! Byłbym bardzo wdzięczny. Postanowiłem zostać kierowcą ! Sprzedał sklepu , kupił samochód . Nie wiem, jak się zrobić .
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2016, o 16:30 przez AlexOD, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zielo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:8 paź 2015, o 20:50

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: zielo » 25 paź 2015, o 19:20

A kiedy kolwiek jezdizłes u kogoś? Jak nie masz doświadczenia w transporcie to nie pakuj się w ten biznes. A po za tym trzeba było na początku znaleść spedycje.

Awatar użytkownika
AlexOD
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:25 paź 2015, o 18:43
Uprawnienia:B,C

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: AlexOD » 25 paź 2015, o 21:21

Dzień dobry. Wcześniej pracował jako kierowca, ale w mieście. Szukam speditsiyu spokojnie pracować. Słyszałem o OPTIMA firmy z Warszawy?
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2016, o 16:32 przez AlexOD, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
irek4014

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: irek4014 » 25 paź 2015, o 21:49

Wujek google pomoże lub kuzyn olx i trzeba dzwonić i pytać ,a tak poważnie to tak jak mówił kolega pierw trzeba było znaleźć spedycję dowiedzieć się wszystkiego i jak by odpowiadały warunki współpracy spisać umowę przedwstępną (umowa niewiążąca)i powiedzieć że załatwiasz leasing na samochód i zaczniesz jeździć np .za 2 miesiące.

Awatar użytkownika
zielo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:8 paź 2015, o 20:50

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: zielo » 25 paź 2015, o 22:12

Wiedz o tym jeszcze że musisz mieć zabezpieczenie na co naj mniej 30-60 dnio bo tyle spedycja ma na wypłate. Jak by nie licząc trzeba mieć około 50 tyś zł odłożone. Co do spedycji to się skontaktuj z Flashem oni są naj większymi w polsce. Ewentualnie poszukaj sobie spedytora który ci będzie szukał ładunków na giełdach transportowych.

Awatar użytkownika
AlexOD
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:25 paź 2015, o 18:43
Uprawnienia:B,C

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: AlexOD » 2 lis 2015, o 10:40

Koledzy Chcę zacząć współpracę z Hussar albo Optima z Warszawy? Czytać dobre opinie o tych Spedycja.

Awatar użytkownika
AlexOD
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:25 paź 2015, o 18:43
Uprawnienia:B,C

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: AlexOD » 14 lis 2015, o 22:10

Dzień dobry. koledzy, tak że nikt nie wie o speditsii Optima? Musi on pomóc wybierając dobre speditsii.

Awatar użytkownika
bone
Użytkownik
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:2 paź 2015, o 18:18
Samochód:Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gdynia

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: bone » 15 lis 2015, o 11:24


Awatar użytkownika
AlexOD
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:25 paź 2015, o 18:43
Uprawnienia:B,C

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: AlexOD » 22 kwie 2016, o 18:35

Dobry wieczór, koledzy! Jak powiedziałem wcześniej, wziął w leasing 5 Renault Master 10ep, w tym czasie zmieniło 3 speditsii wszędzie oszukany i nie płacą na czas, obiecuję 60 dni i czekać na 90 lub więcej. Nie wiem co robić, jestem bardzo przykro, że postanowił działań w tej pracy ... stale poszukuje firmy, która płaci, ktoś może udzielać porad ...
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2016, o 16:31 przez AlexOD, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Spedycja proszę o pomoc

Post autor: Wolf » 22 kwie 2016, o 19:17

AlexOD pisze:Dobry wieczór, koledzy! Jak powiedziałem wcześniej, wziął w leasing Renault Master 10ep, w tym czasie zmieniło 3 speditsii wszędzie oszukany i nie płacą na czas, obiecuję 60 dni i czekać na 90 lub więcej. Nie wiem co robić, jestem bardzo przykro, że postanowił działań w tej pracy ... stale poszukuje firmy, która płaci, ktoś może udzielać porad ...

popatrz że każdy zleceniodawca zastrzega sobie w zleceniu 45,60,90 dni od daty dostarczenia kompletu dokumentów, czyli np wyruszyłeś w trasę 01.04 i tego dnia wykonałeś pierwsze zlecenie, trasę robiłeś przez trzy tygodnie wysłałeś po powrocie wszystkie dokumenty, zleceniodawce otrzymali je np 04.05 i od tego dnia liczą termin płatności dla terminu 60 dni mimo że wykonałeś usługę 01.04 kasę prawdopodobnie otrzymasz na początku lipca, czasami jest nawet zapis "60 dni od pierwszego dnia kolejnego miesiąca" więc jeśli otrzymali 04.05 to kasę przy terminie 60 dni najprawdopodobniej otrzymasz na początku sierpnia.

Jak ci inaczej to wytłumaczyć?

Czasami masz nawet zapis że masz obowiązek dostarczyć dokumenty w oryginale w przeciągu 3 dni od zakończenia transportu, jeśli nie wydłużają termin do 120 dni, oczywiście są to extrema ale wielokrotni się spotykam z takimi zapisami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”