UWAGA NA OSZUSTA !!! BREGO TRANS Piotr Drągowski

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
Awatar użytkownika
GRZESIEK1
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:23 lip 2015, o 11:42
Samochód:bus
Uprawnienia:b
UWAGA NA OSZUSTA !!! BREGO TRANS Piotr Drągowski

Post autor: GRZESIEK1 » 23 lip 2015, o 12:29

Pracowałem w tej firmie, która mieści się w Stegnie ul Książęce Żuławy 11/2. Właściciel obiecuje umowę o pracę i nie daje. Kierowca dzwoni ze swojego telefonu, obiecuje zwroty za rachunki i tego nie robi. Auto odbierałem wieczorem, gdzie nie dostrzegłem drobnych usterek, potem przypisywał je mnie. Obiecał przelać pieniądze na konto i wlekał z tym. Tłumaczył się, że nie mógł znależć McDonalda z internetem. Głupie wymówki! Stałem 2 dni i czekałem na przelew pieniędzy na bramki. Chciał żeby mu zwracać za wszystkie usterki,które pojawiły się jeszcze przede mną. Przeciągał w nieskończoność termin wypłaty pieniędzy. Nie odbierał telefonów ode mnie. W końcu zlikwidował telefon kontaktowy i ukrywa się. Dowiedziałem sie potem, że zalogował się u spedytora na moje dane i jeździł jako ja ponieważ nie posiadł uprawnień ( kursu) na nowe urządzenie lokacyjne. Na takich złodzieji trzeba uważać i wykluczyć ich z rynku pracy. Skarżę go do sądu. Nie wolno im darować, bo żerują na kierowcach i spłacają swoje długi kosztem wypłaty pracownika. Proszę uważajcie na niego!!! Pozdrawiam Grzesiek

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: UWAGA NA OSZUSTA !!! BREGO TRANS Piotr Drągowski

Post autor: Wolf » 23 lip 2015, o 20:10

GRZESIEK1 pisze:Dowiedziałem sie potem, że zalogował się u spedytora na moje dane i jeździł jako ja ponieważ nie posiadł uprawnień ( kursu) na nowe urządzenie lokacyjne.
Rozumiem twoją frustrację, ale proszę sprecyzuj mi to zdanie? od kiedy trzeba mieć pracując na busie uprawnienia na GPS? kurs ADR, oczywiście jak najbardziej tak, ale w naszej branży nic innego nie jest potrzebne.

Awatar użytkownika
rps
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:11 sty 2016, o 20:54

Re: UWAGA NA OSZUSTA !!! BREGO TRANS Piotr Drągowski

Post autor: rps » 11 sty 2016, o 21:01

@Wolf wiem, że pół roku po czasie, ale Brego jeżdżą dla Robertsa, czy jakkolwiek to się teraz nazywa i pewnie chodziło o WTT - tak to przynajmniej się nazywało w czasach kiedy ja jeździłem dla RE.
Dla Brego też kiedyś jeździłem i nie miałem z nimi żadnych problemów. Może ich jakiś kryzys dopadł i dlatego tak kombinują.

@GRZESIEK1 pół roku minęło, jak tam sprawa w sądzie? Daj znać, bo ciekawy jestem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”