UWAGA NA FIRME TROTTERTRANS Z LUBLINA !!!

Spis wszystkich firm do 3,5 DMC działających na rynku polskim, opinie innych kierowców
Awatar użytkownika
Nilfgardczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 gru 2013, o 23:23
Uprawnienia:B, C, C+E, kod 95
Re: UWAGA NA FIRME TROTTERTRANS Z LUBLINA !!!

Post autor: Nilfgardczyk » 6 sty 2014, o 19:54

Ma ktoś to tej firmie bieżące informacje? Jakiś czas temu było o tej firmie głośno na forach internetowych oraz popularnych portalach. Ktoś z firmy nawet wystosował własne stanowisko oraz kilka ludzi oskarżył.

Awatar użytkownika
Matlub
Użytkownik
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:24 mar 2014, o 12:16
Uprawnienia:B

Re: UWAGA NA FIRME TROTTERTRANS Z LUBLINA !!!

Post autor: Matlub » 24 mar 2014, o 16:47

Witam jestem nowym użytkownikiem na forum i zaraz wpiszę się w dziale powitania ale powracając do tematu

kiedyś miałem przyjemność wysłać CV do ww firmy i nawet być na rozmowie o ile dobrze pamiętam była to sobota biuro samo w sobie nie zachwyca wyglądem chyba że coś się zmieniło, właściciel firmy też jakoś mnie nie przekonał od razu dostałem propozycje że w niedziele wieczorem wyjeżdżam do Poznania rano załadunek i na Hiszpanie więc myśle fajnie i tu się zaczęło właśnie jakieś weksle kary itp.

Oczywiście odmówiłem i na szczęście chyba.

Teraz zacząłem śledzić forum bo jak to mówią wilka do lasu ciągnie i znowu powracam myślami żeby wrócić za fajerke ale napewno nie z tą firmą:)...

Awatar użytkownika
SEBO_DRIVER
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:11 wrz 2013, o 10:28
Samochód:brak
Firma:CARGOTRANS
Uprawnienia:B

Re: UWAGA NA FIRME TROTTERTRANS Z LUBLINA !!!

Post autor: SEBO_DRIVER » 27 cze 2014, o 11:54

Ja tam niestety zaczołem karierę na międzynarodówce oczywiście po 6tyg i . . . 8850km Jałkowski wyje**ł mnie na kasę, z tego co wiem posprzedawał samochody ostatnio widziałem lawetę z kurnikiem z napisem TrotterTrans i dalej nic nie słychać o nim tu macie jego profil na Fb https://www.facebook.com/arturjalkowski?fref=ts , pewnie zmienił nazwę firmy jest jakiś trotter ale z Jarocina możliwe że to on . . . :roll:

Awatar użytkownika
KonradA
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:22 cze 2016, o 09:52

Re: UWAGA NA FIRME TROTTERTRANS Z LUBLINA !!!

Post autor: KonradA » 22 cze 2016, o 09:54

Fila Logistic Magdalena Jałkowska, mocno powiązana ze sławną firmą Trottertrans Artur Jałkowski (najprawdopodobniej rodzina) znowu w akcji tym razem padło na nas :(

Pomimo własnoręcznego skreślenia zaparafowania oraz opieczętowania przez spedytora kar umownych na zleceniu, otrzymaliśmy notę obciążeniową na 35% frachtu za opóźnienie w dostawie dokumentów o 24h ;/

Po rozmowie z Panem Arturem usłyszałem że spedytor nie jest uprawniony do zmieniania regulaminu zlecenia......

Oszczędzajcie nerwy omijajcie Fila Logistic!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy transportowe / Opinie”