Teraz jest 21 lis 2017, o 06:08

Pobicie na parkingu w Niemczech

• Autor
  • Wiadomość

darex1x

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Fiat
  • Firma: dukato
  • Uprawnienia: b

Pobicie na parkingu w Niemczech

Post14 sie 2017, o 20:23

Witam wszystkich.
Ostatnio byłem w trasie po Niemczechi w sobote rano nie mogłem znaleść parkingu.Postanowiłem zjechać do małej miejscowości Pinnenberg koło Hamburga i tam zostałem pobity.przez kogo nie mam pojęcia.Efektem pobicia są szfy na głowie i połamany kręgosłup.Jestem po dwóch operacjach w szpitalu w Hamburgu i to jest chyba koniec mojej przygody z busami.Pozdrawiam i przestrzegam wszystkich szukajcie dobrych parkingow.

0liwski

Moderator

Moderator

• Podziękował : 10 razy
    Otrzymał podziękowań: 8 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: KILKA...Sp.z.o.o.
  • Uprawnienia: A, B, B+E

Re: Pobicie na parkingu w Niemczech

Post16 sie 2017, o 11:21

darex1x napisał(a):Witam wszystkich.
Ostatnio byłem w trasie po Niemczechi w sobote rano nie mogłem znaleść parkingu.Postanowiłem zjechać do małej miejscowości Pinnenberg koło Hamburga i tam zostałem pobity.przez kogo nie mam pojęcia.Efektem pobicia są szfy na głowie i połamany kręgosłup.Jestem po dwóch operacjach w szpitalu w Hamburgu i to jest chyba koniec mojej przygody z busami.Pozdrawiam i przestrzegam wszystkich szukajcie dobrych parkingow.

Życzymy zdrowia... kolego i mamy nadzieję, że jednak wszystko się dobrze zakończy i powrócisz do swego zawodu czyli busików. Wszystkiego dobrego w imieniu załogi forum.

Pozdrawiam.
Nie bić piany... :)

Powrót do Inne problemy