Zasłony, firanki w busie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: FRONT242 » 8 cze 2014, o 10:29

lukas82 pisze:A podałbyś te wymiary zaslonek i linka do tego materialu z allegro bo wyglada to calkiem calkiem a jakos te z dromadera z tymi pomponami mnie nie przekonują :roll:
Kolego , ja material zamawialem poltora roku temu na allegro , nie pamietam juz od kogo go kupilem , musisz poszperac po allegro to znajdziesz . Tutaj gosc sprzedaje : http://allegro.pl/zaslonki-przednia-szy ... 39079.html , ale juz widac na zdjeciach ze jest chujowy material - widac przeswit .... Co do wymiarow to wez miarke i sobie pomierz , dodaj wiecej po 30-40 cm na kazdy wymiar to i na pewno nie beda za male .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: selwas » 9 cze 2014, o 22:53

Ja jutro zabieram się za montaż zasłonek w moim busie. Jak narazie koszt materiałów wyszedł mi niecałe 90 zł (rurka, haczyki, materiał) Zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: FRONT242 » 9 cze 2014, o 22:57

selwas - jak zrobisz to wrzuc kilka fotek , obadamy
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: FRONT242 » 29 cze 2014, o 08:31

Tu jest dobry "numer" jak ktos nie chce lub nie moze dziurawic tapicerki aby zalozyc zaslonki na prowadnicy ( izoluje od swiata i daje troche chlodu - jest na przyssawki ) :
ZASŁONKA PRZECIWSŁONECZNA SPRINTER KLIMA CHŁODZĄCA

http://allegro.pl/zaslonka-przeciwslone ... 00804.html

Obrazek
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: bambo » 29 cze 2014, o 09:12

Super sprawa naprawdę daje o 10 stopni w dol u niejednego widziałem już ale samemu jak mi chłopak muwil bo sam przycinal to koszt w granicach 60 zl kupuje się te duże na przednia szybę 3 szt. i przyssawki sam nad tym myślę -Super sprawa .Ktoś miał kiepale co rozkminil cos takiego :D
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: selwas » 29 cze 2014, o 10:19

Fajna sprawa tylko troche duzo zabawy aby zabarykadować się na noc. :D

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: FRONT242 » 29 cze 2014, o 10:30

selwas pisze:Fajna sprawa tylko troche duzo zabawy aby zabarykadować się na noc. :D
Jezeli ktos nie chce lub nie moze robic dziur w tapicerce pod montaz prowadnic do zaslon to jest dobre rozwiazanie . Lepiej poswiecic kilka minut i zalozyc takie termiczne zaslonki niz siedziec jak na plazy nudystow . Kto jak tam woli , ale to jest jedna z opcji . Do tego bardzo duzym plusem jest spadek temp. w kabinie kierowcy . Jest lato , sa upaly ... jest roznica jak sie zasypia przy plus 30 stopni a przy plus 20 .

Ja preferuje zaslonki na prowadnicy i klimatyzacje postojowa :D ktorej teraz szukam . Ceny wachaja sie okolo 6000 zeta - ale warto .
Kupujac fure bez klimatyzacji , od razu planowalem ze dokupie sobie w pozniejszym czasie klime postojowa ktora moze byc uzywana w trakcie jazdy .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: bambo » 30 lip 2014, o 16:52

http://allegro.pl/zaslonka-przeciwslone ... 00804.html
Dzisiaj takowe przyniósł mi kurier jak się sprawdzają napisze po trasie oraz zamieszczę zdjęcia na razie odpoczywam w domku :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re:

Post autor: Dawid86 » 31 lip 2014, o 12:08

Mateusz20 pisze:http://www.dromader.info.pl/nowosc.html polecam stronkę z firankami do busów
Pytałeś o cenę takiego standardowego zestawu do kabiny?
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: bambo » 31 lip 2014, o 13:20

Mam takie ale te maty wziolem dodatkowo na weekend w upalne lub mrozne dni bo to działa w dwie strony a na szybkiego to firanki :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie / Wnętrze / Oświetlenie”