Zasłony, firanki w busie

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B
Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: bambo » 2 sty 2014, o 18:41

Łukasz poszło wsjo na twoją pocztę email :D
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
jezus
Posty:33
Rejestracja:17 cze 2013, o 14:42
Samochód:boxer 160hp
Uprawnienia:b c adr

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: jezus » 6 sty 2014, o 14:18

Witajcie Gdyby ktos był chętny to zaczynam sprzedawać firany do busów. firanki cą odpowiednio wymierzone i zszyte pod kątem aby nie było problemu z położeniem pod przednią szybe . Posiadaja tunel na rurkę - sznurek lub mozna standardowo przycepić od góry żabki. na spodku żep do przyczepienia całości Cena 80zł + koszty wysyłki .koło10żł po wpłacie na konto i chyba koło 15 za pobraniem oto fotyy .....

Obrazek

Obrazek


do wyboru czerwone niebieski i standard czarne :D

Obrazek

kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny 883129037 możliwy odbiór osobisty ok. Leszna wlkp. 8-) 8-)

Awatar użytkownika
jajco72
Posty:31
Rejestracja:26 paź 2013, o 10:43
Samochód:perszot
Uprawnienia:B + koło sterowe
Lokalizacja:Olsztyn

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: jajco72 » 6 sty 2014, o 14:55

Życie na "patencie" oparte ;)
Moje zasłonkowe perypetie ;) stelaż podpatrzyłem u jednego kolegi na hofie, na fotkach raczej wszystko widać... bojac się załamania alu, węższa rurka jest łącznikiem na rogach, nie obyło się bez haczyków "S", tył - prościej się nie da, zaklepane młotkiem na krawężniku i profil łukowy i wciśniete w plastik.
WP_000145a.jpg
WP_000142a.jpg
WP_000139a.jpg
Stelaż zdaje egzamin.
Sama zasłonka niedopracowana, źle policzyłem a potem jeszcze źle wytłumaczyłem krawcowej.. niestety, jutro w drogę, więc ta trasę musimy przeboleć, po powrocie będą poprawki ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Joy
Posty:12
Rejestracja:3 lis 2013, o 16:05
Samochód:Renault Maser
Firma:JK
Uprawnienia:B

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: Joy » 25 lut 2014, o 16:30

ja mam pytanie i odnosnie opini tych firanek z Dromadera, jak to wygląda? Chyba że jest jakaś sensowna alternatywa. Potrzebuje jak najszybciej jakieś firanki bo drugiej trasy bez firanek juz nie wyrobię.

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: bambo » 25 lut 2014, o 17:01

Dobra sprawa te firanki z Dromadera u nas we wszystkich busach sa mocne stabilne i material bardzo gruby nie przepuszczający swiatla - polecam w 100%
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Cremas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:11 paź 2013, o 20:23

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: Cremas » 30 mar 2014, o 13:22

Panowie a jak to wygląda z gwarancją, w serwisie sie nie czepią o te wkrety w plastikach ? Kumpel ruszył nowe auto i szuka firan tylko obawia sie właśnie o serwis, podobno po najmniejszej zmianie auto moze stracić gwarancje.

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: bambo » 30 mar 2014, o 14:39

Zabudowa -kurnik czyli dziura w dachu z włazem tez jest ingerencja w auto tak? I jest fest dziura ,a nie jak po wkręcie :lol:
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: FRONT242 » 20 kwie 2014, o 12:49

Ja zamowilem material na allegro ( podalem wymiary jakie mnie interesuja ). Material nie przepuszcza swiatla , jakies farfocle nie czepiaja sie do niego , nie zaciaga sie , jest bardzo gruby . Zaplacilem 100zeta z przesylka .
Prowadnice zrobilem sam . Kupilem rurke aluminiowa w sklepie budowlanym . Rurka jest gietka, fajnie sie uklada pod tapicerka . Szlifierka katowa wyciolem rowek na " klipsy " . Maly koszt , wszystko dziala super i jest praktycznie .

Obrazek Obrazek Obrazek
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: FRONT242 » 20 kwie 2014, o 13:57

"jezus"]Witajcie Gdyby ktos był chętny to zaczynam sprzedawać firany do busów. firanki cą odpowiednio wymierzone i zszyte pod kątem aby nie było problemu z położeniem pod przednią szybe . Posiadaja tunel na rurkę - sznurek lub mozna standardowo przycepić od góry żabki. na spodku żep do przyczepienia całości Cena 80zł + koszty wysyłki .koło10żł po wpłacie na konto i chyba koło 15 za pobraniem oto fotyy .....
Jezus ... te firanki co sprzedajesz to chyba robione z materialu na ponczochy ? :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
lukas82
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:17 lut 2014, o 14:37
Uprawnienia:abcet

Re: Zasłony, firanki w busie

Post autor: lukas82 » 7 cze 2014, o 23:11

A podałbyś te wymiary zaslonek i linka do tego materialu z allegro bo wyglada to calkiem calkiem a jakos te z dromadera z tymi pomponami mnie nie przekonują :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie / Wnętrze / Oświetlenie”