Kabina sypialna AS-desing opinie

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Re: Kabina sypialna AS-desing opinie

Post autor: FRONT242 » 20 kwie 2014, o 13:44

Wstawili mojemu kumplowi kabine sypialna ... krzywo zamontowali .
Widac roznice miedzy kontenerem a kabina , jakies 5 cm opada z jednej strony .
Teraz zeby to poprawic to by musial praktycznie wszystko rozwalac i odnowa montowac .
Jakos sie przyzwyczail i jezdzi z krzywym beretem .
Montaz trwal 10 godzin , bardzo nieprofesjonalni , koles dawal im swoje narzedzia bo niektorych nie mieli .
Jezeli chodzi o montaz to odradzam firme AS z bytomia . Nie wiem jak te ich kabiny ktore produkuja ... ale ja tam od nich " podziekowal " .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
dementthor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:3 lis 2014, o 12:16
Samochód:Master III
Uprawnienia:B

Re: Kabina sypialna AS-desing opinie

Post autor: dementthor » 3 lis 2014, o 12:36

Panowie przepraszam że odświeżam, ale poniekąd jest to chyba jedyny wątek który znalazłem w internecie na temat tych kabin. Czy ktoś z Was miał możność spać w tej kabinie. Powiem szczerze że opinie kierowców są odmienne jak tu u Was, jedni mówią że to jest to (jeśli chodzi o nowe modele kabin). Stosunek jakości do ceny bez porównania. Ponoć są naprawdę dobre. Inni znowu mówią że nie, nie ma opcji, za drogie. Nie mniej jednak opinii negatywnych było zdecydowanie mniej. Widziałem tę kabinę, byłem u nich, no czegoś jakby mi brak, ale co do jakości wykonania nie mogę się przyczepić. Duża w środku, naprawdę starannie wykończona, jednolita tapicerka. Gruby materac. Jednak terminy - 3 tygodnie minimum czekania :(. Rozmawiałem też z kolesiem poznanym w trasie, na parkingu w Włoszech, mówił że ma 4 kabiny od nich, od razu od dilera kupował, powiedział że bał się tego, bo nie wiadomo co to jest, niby wszystko mają, atesty, dopuszczenia i jest mile zaskoczony. Jak mu coś tam przy okienku się urwało, to dzwonił do nich, od razu umówił i zaraz na miejscu tego samego dnia naprawione. Pytam Panowie bo wiecie różnie bywa jak się daje potem auto na reklamację. W sumie tak to jest ile ludzi tyle opinii. Kolego FRONT242 czy twojemu koledze usunęli tą usterkę ?? Bo w sumie wiesz, jak mają coś zepsuć to wolę nie. Mi pasują bo są pod ręką, jestem z Śląska, mam do nich 10 km, cena też nie jest wygórowana, no i dają 24 miesiące gwarancji. Może się ktoś jeszcze wypowie na ten temat ??

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Kabina sypialna AS-desing opinie

Post autor: FRONT242 » 3 lis 2014, o 16:18

dementthor pisze:Kolego FRONT242 czy twojemu koledze usunęli tą usterkę ?? Bo w sumie wiesz, jak mają coś zepsuć to wolę nie. Mi pasują bo są pod ręką, jestem z Śląska, mam do nich 10 km, cena też nie jest wygórowana, no i dają 24 miesiące gwarancji. Może się ktoś jeszcze wypowie na ten temat ??
Moj koles nie reklamowal tego bo jezdzi i nie mial czasu do nich sie zglosic , poprostu sie przyzwyczail do tego problemu . Pozatym marnie taka reklamacje widze bo trzeba by bylo rwac caly silkon , luzowac sroby ktore przykrecaja kurnik do dachu szoferki , owiewki , ustawiac na nowo i silikonowac . Wiec to jest pol dnia roboty . Trzeba pilnowac tych pajacy co montuja , co jakis czas wejsc tam i zobaczyc co robia i jak robia . Tak jak w zyciu bywa , jak sam nie dopilnujesz to zawsze ktos cos spierdoli . Koles mowil ze im zwracal uwage ze kabina jest troche krzywo , to gosci mu powiedzial ze auto stoi na krzywym podlozu ... i faktycznie koles mowil ze auto nie stalo na prostym tylko na jakichs nalanych asfaltach . Wiec skoro mu powiedzieli ze tak ma byc to tak zostawil , mialo byc dobrze jak wyjedzie na prosty asfalt :lol: . Nie sprawdzil dokladnie po montazu i pojechal w trase . Na drugi dzien obadal ze jest krzywo i chvj , jest tak do dzis . Kto ma czas jezdzic po kilka razy , jak beda chcieli naprawic to trzeba zarwac znowu caly dzien , nawkurwiac sie itd . Koles to olal ... i wcale mu sie nie dziwie .

Wnioski wyciagnij sam ...
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
dementthor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:3 lis 2014, o 12:16
Samochód:Master III
Uprawnienia:B

Re: Kabina sypialna AS-desing opinie

Post autor: dementthor » 3 lis 2014, o 17:25

Dzięki kolego za odpowiedź. Trochę poszperałem, podzwoniłem i okazało się że u nas tylko od nich. Owszem można zażyczyć sobie Spojkar (cena podana dziś z kolorem, czerwony 5400 zł netto z owiewkami i montażem + zmiana koloru) , no niestety odpada. Lamar - z wiadomych przyczyn, odpada. Lamico, cena ok, termin - niestety, podobne gabaryty. Wejkama - jak sami koledzy tu napisali, chyba jeszcze większa porażka od nich. AS-design - cena OK, termin - niestety odpada, ale....:) . Zadzwoniłem do mojego dilera i zapytałem co poleca, powiedział cytuję "...wszystko jedno, wszyscy robią to samo, jeden drugiego kopiuje, jeden i ten sam dostawca od wytłoczek czy jakoś tak po materiały w środku. Wykonanie, wyposażenie na podobnym poziome..." Powiedział też że montują sporo ich kabin i póki co nie mają większych problemów, wiadomo jak wszędzie, coś co się używa może ulec zniszczeniu, czy też przypadkowo uszkodzić, ale póki co ma bardzo dobre zdanie o ich wyrobie. Bojąc się sytuacji o której pisałeś, powiedziałem dilerowi o moich obawach, że wiadomo auto nie może stać bo ma zarabiać, ze nie mam czasu jeździć na jakieś poprawki czy coś w tym stylu. Odpowiedział że on bierze na siebie ewentualne problemy, więc.... . W sumie trochę drożej będzie, bo było nie było diler doliczył 300 zł, ale co tam, w sumie po co mam się użerać z kimś, pilnować go itd...... coś będzie nie tak, nie odbieram auta i już. Co najśmieszniejsze diler termin montażu :) max tygodnie, od dziś !!!. Podjechałem, sprawdziłem na miejscu kabinę, bo miał u siebie prawie tą wielką zamontowaną i powiem szczerze że nie jest źle. Co na pewno mi się nie widziało to gniazda zapalniczki, które jakoś tak odstaje, ale reszta bez zarzutu. Ładnie wyklejone, wykończone, ale po wizycie u dilera nie dało mi to spokoju i zadzwoniłem dziś do nich, rozmawiałem jeszcze raz i powiedziałem prawdę, że przeczytałem taką opinię w internecie, że różnie się mówi, powiedział Pan że niema nic do ukrycia zaprasza, zresztą byłem u nich wcześniej. Że zna opinię, że czytał i jest mu strasznie wstyd że to prawda, i że do końca się zgadza z tym, że taka sytuacja miała miejsce i on nie ucieka od odpowiedzialności za to. Powiedział też że ów właściciel się do nich nie zgłosił, co zresztą potwierdziłeś. Co by nie mówić, nie wiem, ale jakoś mnie tak przekonał do siebie tym stwierdzeniem, nie zaprzeczył, nie owijał w bawełnę.
Suma, sumarum jednak asekuracyjnie zostawiłem zamówienie lepiej przez dilera, w razie gwarancji nie będzie problemu, niech się martwi diler. Bo to że jest prawdomówny nie zmienia faktu że może być różnie.
W każdym razie dzięki za odpowiedź, jak będzie czas i miejsce to po odbiorze auta napiszę kilka słów, się zobaczy co to będzie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Kabina sypialna AS-desing opinie

Post autor: FRONT242 » 3 lis 2014, o 18:35

Sytuacja o ktorej pisalem miala miejsce 2 lata temu , montowana kabina byla innej firmy a mianowicie PONY FANTASY . Ja tu nic nie wymyslam , nie oczerniam firmy AS-design . Na wlasne oczy widzialem krzywo zamontowany kurnik . Jezeli wlasciciel wie ze zjebali sprawe mocujac krzywo kurnik to pewnie wyciagnol wnioski ... i staraja sie montowac prosto :D . Tak jak pisalem wczesniej , nie wiem jakie sa kabiny produkowane przez ich firme , nie wypowiadam sie bo nigdy gotowej kabiny nie widzialem , opisalem sytuacje z chujowym montazem . Moj koles do dzis rzuca chvjami jak wspomne przy piwie o " krzywym berecie " :lol:
dementthor pisze: zadzwoniłem dziś do nich, rozmawiałem jeszcze raz i powiedziałem prawdę, że przeczytałem taką opinię w internecie, że różnie się mówi, powiedział Pan że niema nic do ukrycia zaprasza, zresztą byłem u nich wcześniej. Że zna opinię, że czytał i jest mu strasznie wstyd że to prawda, i że do końca się zgadza z tym, że taka sytuacja miała miejsce i on nie ucieka od odpowiedzialności za to. Powiedział też że ów właściciel się do nich nie zgłosił, co zresztą potwierdziłeś.
Koles ciagle siedzi za fajerka i nie mial czasu zeby pojechac i to poprawiac - fura musi na siebie zarabiac a nie jezdzic i poprawiac jakies pierdoly ... pewnie gdyby pojechal to by poprawili ... ale jechac celowo z Lomzy do Bytomia gdzie w jedna kryske jest okolo 500 km ... czyli w dwie krystyny okolo 1000 km ... to na paliwo musi wysrac mega kase . On po polsce nie jezdzi , zawsze wali na A2 i na europe zachodnia , wiec nigdy nie bylo po drodze .

Skoro szef firmy AS DESIGN to czyta to niech powie ze odda kase za paliwo na dojazd do nich i oczywiscie darmowa naprawa usterki , ja kumplowi przekaze to pewnie by do nich pojechal .Niech poprawi REPUTACJE FIRMY a z mila checia napisze o tym na forum . To by byl wyczyn ze strony firmy :D , niespotykany w skali krajowej

Jezeli sumienie ruszy to prosze o kontakt : 1971headhunter1971@gmail.com
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie / Wnętrze / Oświetlenie”