Biurko organizer do kabiny...

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB
Biurko organizer do kabiny...

Post autor: jarekvolvo » 20 lip 2018, o 11:11

Ponownie znalazłem na Aledrogo... Mam takie coś, tylko z trzema głębokimi kieszonkami zamiast z dwiema poziomymi. Ale robotę robi doskonałą, wszelkie papiery, cmrki, laptop,telefony, ładowarki etc., mieszczą się w jednym miejscu. Strona z "dołkami" powinna dać się wyjąć i pod nią jest niewykorzystana przestrzeń pod "podłogą", tam można schować dodatkowe rzadziej używane gadżety - zapasowy telefon, druga navigacja, leki.... . Ja dorobiłem sobie jeszcze oświetlenie ledowe pod klapką i rozgałęźnik na 4 gniazda. Teraz, zmieniając samochód,całe "biuro" przenoszę jako całość... Do tego służy jako normalny stół do jedzenia i jako podstawa do lapka przy oglądaniu filmów..
https://allegro.pl/stolik-biurko-organi ... 0#thumb/13

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Biurko organizer do kabiny...

Post autor: Wolf » 20 lip 2018, o 11:42

Pokaż fotki swojej

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Biurko organizer do kabiny...

Post autor: jarekvolvo » 20 lip 2018, o 13:16

Zaraz cyknę, ale "luzem", bo auto już oddałem w piz..u :D :lol:

Widok z góry:
W kieszeni mieści się nawet małe CBRadio...

Obrazek

Normalny lapek:
Obrazek

Po wyjęciu kieszeni -dwa wkręty -miejsce na "zapasy - dołożyłem piankę, by nie chrobotały", wszelakiej maści ładowarki, nawigacje, nożyczki, kamizelki etc., :
Obrazek

Tu z oświetleniem. Dodałem jeszcze 6 diod na pokrywie, ale fotka " nie chwyciła":
Obrazek

A tu na fotelu Volva 855 dla zobrazowania wymiaru. Chciałem jeszcze nastawić kota w tym celu, ale podniósł ogon i oddalił się obrażony - że nie będzie uczestniczył w foto sesjach :lol: :
Obrazek


Oczywiście, poza wszystkim - dorobiłem "rant" z textolitu, by graty nie zsuwały się poza blat i dorobiłem z płaskownika ramkę, by papiery były na swoim miejscu pod blatem. Miejsca na fantazję jest sporo, plastik wytrzyma :) Zasilanie -0,5 metra z wtyczką do zapalniczki, daje to światło pod blatem, 4 sloty do innych urządzeń i ładowanie uSB.. . W "przesiadkach" idealna sprawa... .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie / Wnętrze / Oświetlenie”