Biurko - stolik do busa...

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB
Biurko - stolik do busa...

Post autor: jarekvolvo » 24 lis 2015, o 14:13

Witam Szanownych,
Właśnie nabyłem takie cudo do Dukata, w którym jak wiadomo, zbyt wiele schowków nie ma, a cmrki spadające z górnej półki potrafią zepsuć humor...

http://allegro.pl/stolik-biurko-organiz ... 25768.html

Dołożę do tego jakąś lampkę i gniazda do ładowania telefonów + zasilacz do lapka. Posłuży też jako stolik pod michę :mrgreen:
Miłego dnia !


Ojj, chyba teraz się doczytałem o zakazie umieszczania linków - ale jak nie linki, to jaka forma ? Słowo kluczowe, czy nr aukcji ??

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Biurko - stolik do busa...

Post autor: Dekker » 3 sty 2016, o 11:59

Akurat do tej aukcji na allegro może być.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
S3GA
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:23 sie 2016, o 08:45
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: Biurko - stolik do busa...

Post autor: S3GA » 31 paź 2016, o 15:29

jarekvolvo sporo czasu minęło od Twojego posta. Możesz się już wypowiedzieć jak to Ci się sprawdziło ?

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Biurko - stolik do busa...

Post autor: jarekvolvo » 3 lis 2016, o 17:57

Za-rą-bi-śc-ie !!!
Mieści się tam wszystko, co wchodzi w skład drobnicy - okulary, telefony, ładowarki, kwitki, cmrki i inne dokumenty A4, laptop, długopisy etc., Dorobiłem dodatkowe gniazda do ładowarek i oświetlenie pod blatem + rant wokół stołu - graty nie zsuwają się w czasie jazdy. Ogólnie - idealna sprawa, przy zmianie auta tylko odpinam pas i przekładam całe biuro... . Jutro spróbuję cyknąć fotki, jak to u mnie wygląda... .

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Biurko - stolik do busa...

Post autor: Dekker » 2 gru 2016, o 21:41

jarekvolvo pisze:Za-rą-bi-śc-ie !!!
Mieści się tam wszystko, co wchodzi w skład drobnicy - okulary, telefony, ładowarki, kwitki, cmrki i inne dokumenty A4, laptop, długopisy etc., Dorobiłem dodatkowe gniazda do ładowarek i oświetlenie pod blatem + rant wokół stołu - graty nie zsuwają się w czasie jazdy. Ogólnie - idealna sprawa, przy zmianie auta tylko odpinam pas i przekładam całe biuro... . Jutro spróbuję cyknąć fotki, jak to u mnie wygląda... .
Podrzuć zdjęcie.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie / Wnętrze / Oświetlenie”