Pokrowce na fotele SPRINTER 906 - 2009 rocznik

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Pokrowce na fotele SPRINTER 906 - 2009 rocznik

Post autor: FRONT242 » 18 sie 2014, o 17:47

Tak siedze i szukam na necie pokrowce do mojego sprintera . Na allegro jest slaby wybor - badziew jakis . Ktos cos moze poradzic ? chce kupic konkretne a nie takie co po 2 dniach jazdy sie porazciagaj itd . nie chce zeby byly ze skaju , bo dupa sie przylepia :D , moge zaplacic wiecej ale maja byc z " gornej polki "
Potrzebuje 1 pokrowiec na fotel kierowcy i 1 pokrowiec na pojedynczy fotel pasazera . Bede wdzieczny za dobry namiar . SPRINTER 906 - 2009 rocznik
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Kamel
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:26 maja 2016, o 16:56
Samochód:Sprinter 316 2013
Uprawnienia:B, C, C+E

Re: Pokrowce na fotele SPRINTER 906 - 2009 rocznik

Post autor: Kamel » 5 cze 2016, o 18:17

Odgrzeję kotleta, ale informacja powinna się przydać.
Dwa razy do 906-tek kupowałem w firmie Altair z Radomia. Pierwszy raz w 2011, wówczas wzór na pokrowcu nie do odróżnienia od tego co dała fabryka. Dwa lata temu znów brałem, lecz tego samego starego wzoru z racji już nowego występującego w 906 po lifcie nie mieli. Jakość świetna, wysiadam z auta 20 razy na dzień i z tego względu po 2 latach użytkowania w obydwu przypadkach pokrowce na szwie z lewej strony zaczynały się rozchodzić na odcinku 2 cm. Cena za szt. to coś około 100 zł. Podłokietnik również obszywali, z tym że musiałem go zostawić.
Kupowałem również pokrowiec do 5-miejscowego Doblo i w tym wypadku dopiero mogłem docenić dokładność i spasowanie pokrowców, w szczególności względem tylnych siedzeń.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie / Wnętrze / Oświetlenie”