Część zewnętrzna kontenera

Awatar użytkownika
resk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:1 lis 2017, o 21:19
Część zewnętrzna kontenera

Post autor: resk » 11 lis 2018, o 19:27

Witam koledzy. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi gdzie dostanę takie elementy jak zaznaczone na zdjęciu Obrazekhttps://zapodaj.net/52bbf29ed60c3.jpg.html ? To zabezpieczenie przed przedziurawieniem kontenera za pomocą klamki, ale nie wiem czy ma to jakąś fachową nazwę i zupełnie nie wiem gdzie mogę to dostać. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Część zewnętrzna kontenera

Post autor: jarekvolvo » 11 lis 2018, o 20:46

Znajdź w necie adres producenta zabudowy, na focie masz MotoWektora, czyli Bielsko-Biala... . Może mają "luzem"... .
A jak nie, to powinien wystarczyć dowolny odcinek arkusza Alu z marketu budowlanego....

Awatar użytkownika
Marecki_s
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:7 lis 2018, o 21:49
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: Część zewnętrzna kontenera

Post autor: Marecki_s » 14 lis 2018, o 18:18

Jak nie uda Ci się dostać oryginału, to tak jak powiedział kolega jarekvolvo, kawałek blachy Alu najlepiej ryflowanej, bo ładnie wygląda, albo polerowanej nierdzewki, kilka popnitów (nity zrywalne), nitownica i po problemie. Osobiście radzę nity przed wprowadzeniem w otwory posmarować delikatnie silikonem uszczelniającym, aby nie dostawała się tam woda. Najczęściej zabudowa kontenerowa zrobiona jest z laminatu, a jak wiadomo laminat jest higroskopijny, a jak jeszcze jest warstwowy i w środku jest izolacja z pianki, to klękajcie narody. Ta pianka ciągnie wodę lepiej niż zmywak do mycia garów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie / Wnętrze / Oświetlenie”