Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy! Możl

W tym dziale znajdziesz oferty zatrudnienia dla kierowców oraz spedytorów.
Awatar użytkownika
Damian Cichocki
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:8 cze 2017, o 09:47
Firma:MAKO TSL
Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy! Możl

Post autor: Damian Cichocki » 8 cze 2017, o 09:51

Zapraszamy do współpracy
Przewoźników dysponujących busami o DMC 3,5t
(8 -10 miejsc paletowych)

Oferujemy:
- Korzystne warunki współpracy i atrakcyjne stawki (możliwość negocjacji!)
- Profesjonalne wsparcie naszych doświadczonych spedytorów
- Ciągłość zleceń
- Terminowe regulowanie należności (oraz możliwość natychmiastowej zapłaty na zasadach skonta: 3 dni - 4%)
- Płatność za każdy km (zarówno ładowny jak i pusty)
- System pracy ustalany indywidualnie
- Trasy na terenie Europy Zachodniej

Firma MAKO TSL jest na rynku od początku 2011 roku. Do tej pory wykonaliśmy ponad 25 000 samych zleceń spedycyjnych. Wszystkie zostały zapłacone przewoźnikom w terminie, a większość i przed. Posiadamy również i swój tabor - 12 pojazdów. Ryzyko niezapłacenia faktur przez naszych kontrahentów bierzemy całkowicie na siebie. Przewoźnika nie interesuje to, że ktoś nam nie zapłacił za wykonaną przez niego usługę.
Termin płatności jest zawsze ostatecznym terminem - do MAKO TSL nikt nie dzwoni pytać kiedy coś zostanie uregulowane. Jesteśmy firmą o bardzo dobrej kondycji finansowej, co w dzisiejszych czasach uważamy za bardzo duży atut.


Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Obrazek
Damian Cichocki
tel. +48 690 009 242
e-mail.: d.cichocki@makotsl.com
TRANS ID: 472956-12

Awatar użytkownika
tomi1245
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:25 lip 2017, o 13:38
Samochód:Renault Master
Firma:QCD
Uprawnienia:B

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: tomi1245 » 25 lip 2017, o 14:12

Proszę przesłać pełną ofertę na mój adres email.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Dychu » 7 paź 2017, o 19:53

Witam,
Czy ktoś z forumowiczów podpisał umową z przedmiotową firmą ? Potrzebuję podpiąć dwa busy pod jakąś w miarę sensowną spedycję i stąd pytanie o ew. kontrahentów współpracujących z firmą MAKRO TSL.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sechu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:15 paź 2017, o 17:23
Samochód:renault master
Firma:swoja
Uprawnienia:B

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: sechu » 15 paź 2017, o 18:19

Witam

Jeśli oferta wciąż aktualna poprosiłbym na maila sechu2@gmail.com przesłać waszą ofertę.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Dychu » 16 paź 2017, o 10:31

Witam,
Z racji faktu, iż muszę podpiąć dwa busiki pod jakąś spedycję, będę testował wszystkie tego typu ogłoszenia i będę udzielał informacji czego się dowiedziałem lub ew. jeśli podpiszę umowę z daną spedycją, będę przekazywał info jak się z nimi współpracuje. Natomiast uważam, że jeśli firma zamieściła swoje info czyli nazwę firmy i kontakt, to każdy z nas zainteresowany współpracą, powinien chociaż zrobić tyle dla siebie, że zadzwoni i zapyta o warunki a nie będzie czekał na cud aż ktoś poda mu wszystko na tacy.....
Tutaj rozmowa była szybka i konkretna, wiadomo, że mamy tylko kilka krajów do jazdy czyli podstawy Niemcy i Benelux, wiadomo, że mamy zagwarantowane 12.000 km na miesiąc a stawki zależą czy współpracujemy na zasadzie zleceń czyli bez umowy czy jako kontrahent na umowie stałej a wtedy stawki inne. Dla mnie osobiście jest to za mały przebieg, trasy ze względu na to , iż sam jeźdzę mało atrakcyjne bo nie mamy Włoch, Hiszpanii, Skandynawii itd., no i za mało jak na miesiąc, autko nie utrzyma się za 12.000 km miesięcznie. Stawki nie najgorsze bo za 10 EP wyrwiemy te 0.40 centusia za km pusty/pełny ale jak w większości, musimy sobie samy wykombinować wylot i powrót do PL lub pojechać pierwszy i ostatni tysiąc za 0.22 centusia.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: 0liwski » 16 paź 2017, o 10:55

Dychu pisze:Tutaj rozmowa była szybka i konkretna, ... mamy zagwarantowane 12.000 km na miesiąc a stawki zależą czy współpracujemy na zasadzie zleceń czyli bez umowy czy jako kontrahent na umowie stałej a wtedy stawki inne. Dla mnie osobiście jest to za mały przebieg, trasy ze względu na to , iż sam jeźdzę mało atrakcyjne bo nie mamy Włoch, Hiszpanii, Skandynawii itd., no i za mało jak na miesiąc, autko nie utrzyma się za 12.000 km miesięcznie. Stawki nie najgorsze bo za 10 EP wyrwiemy te 0.40 centusia za km pusty/pełny ale jak w większości, musimy sobie samy wykombinować wylot i powrót do PL lub pojechać pierwszy i ostatni tysiąc za 0.22 centusia.

Pozdrawiam.
No tylko dlaczego autor wątku nie udzielał info na forum... ?

Warunki nie do przyjęcia...
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Wolf » 17 paź 2017, o 11:52

0liwski pisze:
Dychu pisze:Tutaj rozmowa była szybka i konkretna, ... mamy zagwarantowane 12.000 km na miesiąc a stawki zależą czy współpracujemy na zasadzie zleceń czyli bez umowy czy jako kontrahent na umowie stałej a wtedy stawki inne. Dla mnie osobiście jest to za mały przebieg, trasy ze względu na to , iż sam jeźdzę mało atrakcyjne bo nie mamy Włoch, Hiszpanii, Skandynawii itd., no i za mało jak na miesiąc, autko nie utrzyma się za 12.000 km miesięcznie. Stawki nie najgorsze bo za 10 EP wyrwiemy te 0.40 centusia za km pusty/pełny ale jak w większości, musimy sobie samy wykombinować wylot i powrót do PL lub pojechać pierwszy i ostatni tysiąc za 0.22 centusia.

Pozdrawiam.
No tylko dlaczego autor wątku nie udzielał info na forum... ?

Warunki nie do przyjęcia...
A czy wiesz co to zachłanność ?

Może zasugerować ci podstawy ekonomii, bo wg mnie na aktualne warunki to bardzo dobre oferta współpracy, skoro firma "GWARANTUJE" 12000 km przebiegu przy czym należy uwzględnić 10 000 km po 0,40 i 2 000 km po 0,22 co daje przychód netto na poziomie 4 440 e, na pokonanie dystansu 12000 km przy założeniu 12l/100 daje nam zapotrzebowanie na 1 440 l ON, średni koszt ON 1,10 po zwrocie VAT koszt paliwa wynosi ok 1 320 e lub mniej, więc jeśli od przychodu 4 440 e odejmiesz koszt paliwa pozostaje 3 120 e po przewalutowaniu ok 13 300 pln rata leasingu wynosi średnio ok 2 000 pln, więc pozostaje kwota ok 11300 jeśli mamy koszt pracownika to i tak zostaje wg mnie całkiem ładna kwota. Przy czym samo zdjęcie nogi z gazu i zejście do 11 l ON oraz wyjazd na ful paliwie z PL daje nam 11 900 pln.

Tutaj w tej kwestii bardzo istotnym argumentem jest hasło "GAWARNTUJE" więc wg mojego rozumowania jeśli auto zrobi w miesiącu 15 tys to zapłacą za 15, jeśli 8 tyś to tak jak za 12 tyś, dla mnie to o ile są wypłacalni to układ rewelacyjny.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Dychu » 17 paź 2017, o 21:45

Dzięki Wolfie za wyliczanke, tego właśnie potrzebowałem na jutrzejsze rozmowy i pewnie ta informacja dużo mi pomoże :-), z nieba mi spadłeś :-).

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: 0liwski » 17 paź 2017, o 21:54

Wolf pisze: A czy wiesz co to zachłanność ?

Może zasugerować ci podstawy ekonomii, bo wg mnie na aktualne warunki to bardzo dobre oferta współpracy, skoro firma "GWARANTUJE" 12000 km przebiegu
Wolf... wszystko OK... ale wiem z doświadczenia, ze to tzw... "gwarantowanie" to mało kiedy jest realne... ;)
Spedycje to szczwane lisy.... i nie raz widziałem, jak sie sianem wykręcają... aby te "gwarantowane" były tam gdzie były..

A przecież nie każda mała firemka, która ma jedno-dwa autka będzie po kolei testowała na sobie jak to wygląda w praktyce..

Optymizm zbyt wczesny moim zdaniem Wolf... Niestety nikt w temacie nie udzielił odpowiedzi jak to wygląda realnie... Sam autor tez przepadł jak kamfora... ;)
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Dychu » 17 paź 2017, o 23:22

Piotr....z autorem rozmawiałem wczoraj ażeby rozwiać wątpliwości, konkretna rozmowa i konkretne zasady. Zainteresowani mają podane namiary i nazwę firmy więc tu nie ma co więcej dyskutować, wszystko jasne i klarowne i nie uważam ażeby autor musiał tu zaglądać, dał propozycję, podał wszystkie dane a resztę może zainteresowany dowiedzieć się z rozmowy telefonicznej, nie do tego służy forum. Z mojego doświadczenia wiem, że jak firma piszę gwarantowane 12.000, to mam ich minimum 14.000 oczywiście poza suchymi miesiącami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca”