Giełda Timo Com

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b
Giełda Timo Com

Post autor: piotr152 » 19 lut 2018, o 21:17

Witam koledzy ,takie pytanko szukam kogoś kto użytkuje Timo co ma i chciałby się podzielić info jak "tam"jest chodzi mi o to czy jest to giełda porównywalna z naszym"śmietnikiem"wiemy o czym piszę czy zdecydowanie inną w chwili obecnej jeżdżę we współpracy ze spedycjami i posiłkuje się giełdą trans. choć może to za duże słowo po prostu co jakiś czas wezmę sobie jakiś doładunek za 100 czy 200 euro lecz to mnie nie satysfakcjonuje i dlatego zastanawiam się nadTimo,jakby ktoś coś mógł od siebie powiedzieć będę zobowiązany,pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 lut 2018, o 09:23 przez piotr152, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Giełda Timo Com

Post autor: Wolf » 20 lut 2018, o 22:35

piotr152 pisze:Witam koledzy ,takie pytanko szukam kogoś kto użytkuje Timo co ma i chciałby się podzielić info jak "tam"jest chodzi mi o to czy jest to giełda porównywalna z naszym"śmietnikiem"wiemy o czym piszę czy zdecydowanie inną w chwili obecnej jeżdżę we współpracy ze spedycjami i posiłkuje się giełdą trans. choć może to za duże słowo po prostu co jakiś czas wezmę sobie jakiś doładunek za 100 czy 200 euro lecz to mnie nie satysfakcjonuje i dlatego zastanawiam się nadTimo,jakby ktoś coś mógł od siebie powiedzieć będę zobowiązany,pozdrawiam
"Du sprichst Deutsch, nein, danke"

"Polako, not a load for you"

Można by tak długo, ogólnie giełda dla operujących płynnie niemieckim, tylko wtedy jakaś szansa przebicia.

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: Giełda Timo Com

Post autor: piotr152 » 20 lut 2018, o 22:45

Dzięki kolego cenna uwaga, nie wiedziałem o tym, czyli trzeba kogoś do pomocy x niemieckim, a nie wiesz tak poza tym to idzie ogarnąć sensowne ładunki?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Giełda Timo Com

Post autor: Wolf » 20 lut 2018, o 22:55

piotr152 pisze:Dzięki kolego cenna uwaga, nie wiedziałem o tym, czyli trzeba kogoś do pomocy x niemieckim, a nie wiesz tak poza tym to idzie ogarnąć sensowne ładunki?
Miałem ponad rok czasu, a podjęte ładunki na palcach rąk można policzyć, brak siły przebicia, to samo z Teleroutem.

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: Giełda Timo Com

Post autor: piotr152 » 20 lut 2018, o 23:03

Aha rozumiem,tak teleroute znam sama Rumunia,hmm...zasmuciles mnie tym bo myślałem i też słyszałem że jest lepiej ale dzięki za info trzeba kombinować coś dalej a tak przy okazji jak u Ciebie luty wygląda jest ruch?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Giełda Timo Com

Post autor: Wolf » 20 lut 2018, o 23:08

piotr152 pisze:Aha rozumiem,tak teleroute znam sama Rumunia,hmm...zasmuciles mnie tym bo myślałem i też słyszałem że jest lepiej ale dzięki za info trzeba kombinować coś dalej a tak przy okazji jak u Ciebie luty wygląda jest ruch?
"PORAŻKA"

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: Giełda Timo Com

Post autor: piotr152 » 20 lut 2018, o 23:11

No właśnie coś słabo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”