Monitoring GPS

Awatar użytkownika
symyrytyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:78
Rejestracja:17 gru 2013, o 11:33
Uprawnienia:B,C,C+E
Monitoring GPS

Post autor: symyrytyfy » 2 maja 2014, o 08:00

Czy ktoś ma założony GPS w aucie? Jaki jest koszt lokalizatora i późniejszej obsługi? A może polecacie jakiś sprzęt? Interesuje mnie tylko i wyłącznie monitoring, żadne sondy paliwowe itp itd.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Monitoring GPS

Post autor: Wolf » 2 maja 2014, o 11:57

U siebie mam Comperior 95 zł miesiecznie

Awatar użytkownika
symyrytyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:78
Rejestracja:17 gru 2013, o 11:33
Uprawnienia:B,C,C+E

Re: Monitoring GPS

Post autor: symyrytyfy » 2 maja 2014, o 13:01

A jakie są koszty zamontowania? Czy montaż za free i tylko miesięczna opłata? Ta kwota co podałeś to sama lokalizacja czy też paliwo itp itd ?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Monitoring GPS

Post autor: Wolf » 2 maja 2014, o 13:12

Za montaż coś było, ale nie pamiętam ile, kwota 95 jest bez paliwa, z sondą 100, z tym że nie miałem czasu na montaż sondy.

Awatar użytkownika
jakub.wierchola
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:29 paź 2015, o 17:59
Samochód:citrone c5
Firma:Redrix Sp. z o.o.
Uprawnienia:all

Re: Monitoring GPS

Post autor: jakub.wierchola » 29 paź 2015, o 20:28

Od kilku lat korzystam z systemu gps finder (można poczytać co dają na http://www.finder.pl/co-oferujemy )– mam kilka busów, kilkanaście dostawczaków (Transitów) i osobówek i mogę tylko podpowiedzieć , że taki system to dobry krok aby poprawić działanie firmy i zweryfikować pracę kierowców. Niestety nagminne jest, że w Polsce nie ufa się w ogóle i tak samo w relacjach pracownik – pracodawca. Każdy myśli, że jeden drugiego oszukuje. A monitorowanie pracy w myśl zasady „pańskie oko konia tuczy” to przecież nic złego – dobry pracownik jest wynagradzany, zły weryfikowany i karany. Nie twierdzę, że taki system jest idealny ale dotychczas nikt niczego lepszego nie wymyślił. No i przede wszystkim skończyły mi się kradzieże paliwa. W dodatku na ubezpieczeniach idzie sporo zaoszczędzić. Dlatego warto. Chociażby, żeby były jasne zasady w pracy.

Awatar użytkownika
Patryk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:31 sie 2015, o 11:21
Samochód:Renault Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B,CE

Re: Monitoring GPS

Post autor: Patryk » 1 lis 2015, o 17:45

GPS Guardian miesięcznie 90 zł abonament na UE, pracuje na Google maps, pokazuje prędkość, obroty silnika, stan paliwa, napięcie akumulatora, i ma jeszcze wiele opcji które można aktywować, koszt odbiornika to 800 zl, ale są tańsze. Montaz mialem gratis. Sa to ceny sprzed 2 lat, teraz moze cos potanialo...

ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU / Elektronika”