Zakup busa master/movano

Awatar użytkownika
Gonzo9005
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:13 wrz 2016, o 11:49
Samochód:Brak
Firma:Sid-Gon
Uprawnienia:B
Zakup busa master/movano

Post autor: Gonzo9005 » 9 lip 2017, o 18:42

Witam Panowie i Panie. Jak w opisie chciałbym kupić busika. Ogólnie intetesuje mnie master/movano i tutaj pytanko do was. Który silnik jest bardziej bezawaryjny. 2.8dti czy 2.5 dci. Proszę doradzcie bez hejtowania itp. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Zakup busa master/movano

Post autor: 0liwski » 5 sie 2017, o 12:44

Gonzo9005 pisze:Witam Panowie i Panie. Jak w opisie chciałbym kupić busika. Ogólnie intetesuje mnie master/movano i tutaj pytanko do was. Który silnik jest bardziej bezawaryjny. 2.8dti czy 2.5 dci. Proszę doradzcie bez hejtowania itp. Pozdrawiam.
No to jak chcesz bez hejtu....to napisz o jakie auto dokładnie chodzi... bo takich silników już nie produkują od kilku a wręcz od wielu lat.. :mrgreen:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Gonzo9005
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:13 wrz 2016, o 11:49
Samochód:Brak
Firma:Sid-Gon
Uprawnienia:B

Re: Zakup busa master/movano

Post autor: Gonzo9005 » 17 wrz 2017, o 09:40

Koknretnie ostatnio zainteresowałem sie masterem/movano/interstar z poprzedniej wersji produkcyjnej rocznikowo 2004-2010. Szczególnie w wersji l3h2/h3. Z tego co mi mechanicy powiedzieli w firmie w której pracuje to właśnie akurat te 2.5 dci są dość dobre jakościowo jak na ten wiek pojazdu. Tutaj pytanie sie rodzi o ich awaryjność i czy nie lepszy byłby 3.0 dci montowany w tym samym modelu. Miał może ktoś doświadczenia z tymi autami i może doradzić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Awaryjność busików”