Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorektyka

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorektyka

Post autor: FRONT242 » 10 maja 2015, o 13:41

Niezla PADAKA .... jak na lodzi podwodnej dla 50 kilowego i 162cm wzrostu kierowcy busa :D
Niby pisza ze to dla dziecka ... ale po kiego [cenzura] takie wyro w kabienie busa dla dziecka ???
CENA tez niezle ZMUTOWANA :lol: 1 760 zł

Łóżko do spania dla dziecka do zamontowania w kabinie.
Łatwe do założenia i zdemontowania łóżko w kilka minut.
Nadaje się do maks. wagi 50 kg
Odpowiednie do Fiata Ducato, Citroena Jumpera, Peugeota Boxera.
Wymiary po rozłożeniu 150 x 75 cm.
Wymiary po spakowaniu 140 x 10 x 10 cm.


ŁÓŻKO SPANIE KABINA FIAT CITROEN PEUGEOT CAMPER - 1 760 zł
http://allegro.pl/lozko-spanie-kabina-f ... 78417.html

Obrazek
Obrazek
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Karlik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:4 paź 2014, o 19:05
Uprawnienia:B

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: Karlik » 15 maja 2015, o 08:56

A zabudowy turystyczne coś Ci mówią ? :D :D :D

To jest łóżko do kamperów. Jak z resztą widać na drugim umieszczonym Twoim zdjęciu nie ma tylnej ściany gdzie przychodzi zabudowa turystyczna (kamper).

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: FRONT242 » 15 maja 2015, o 12:39

Karlik pisze:A zabudowy turystyczne coś Ci mówią ? :D :D :D

To jest łóżko do kamperów. Jak z resztą widać na drugim umieszczonym Twoim zdjęciu nie ma tylnej ściany gdzie przychodzi zabudowa turystyczna (kamper).

No taka lezanka powinna sie nazywac MODEL AUSCHWITZ . Zycze ci zebys pospal kilka dni w takim czyms , wroc na forum i pogadamy . Chyba wygodniej by bylo spac na podlodze ..... Cena tez jest z planety WENUS lub MARS .

W opisie tego czegos pisze wyraznie :
Odpowiednie do Fiata Ducato, Citroena Jumpera, Peugeota Boxera.
Czyli ktos probuje to przypucowac dla kierowcy busa , dlatego napisalem to co napisalem .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Karlik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:4 paź 2014, o 19:05
Uprawnienia:B

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: Karlik » 15 maja 2015, o 14:48

Śmieszne :D

Nikt Ci nie każe w tym spać. BA! Nikt nie każe spać na tym żadnemu kierowcy!

TO jest leżanka do dzieci, gdy w kamperze nie masz miejsca na kolejne łóżko. Za mało świata chyba widziałęś, skoro nie spotkałeś sięz DUcato, Boxerem i Jumperem z zabudowami kamperowymi.

Tak wygląda rama pod to:
Obrazek

A tak gotowy camper:
Obrazek


Nikt tego nei chce wdrożyć do międzynarodówek, bo chyba nikt nie jest idiotą, zeby dorosłemu facetowi to proponować, tym bardziej, ze piszę, że jest to dla dzieci... Wyciągasz już nie drugie ale siódme dno.
Wyraźnie pisze tam, żę jest to przeznaczone dla CAMPERA i dla DZIECKA

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: FRONT242 » 15 maja 2015, o 15:37

Trzeba bardzo nie lubic swojego dziecka zeby go narazac na takie tortury jak spanie w tym badziewiu za ponad 400 EURO . Kilka aluminiowych rurek , kawalek szmaty i taka kasa .... Zlodziejstwo w bialy dzien . Taka moja subiektywna opinia na ten temat :D

Jak wyglada camper to ja wiem , nie traktuj mnie jak swojej blond-zony .....
Co maja wspolnego te zdjecia co tu wkleiles do tego badziwenego lozka ? Rownie dobrze mozesz wkleic zdjecie stolika do ping-ponga , bo te wyro tez pewnie da sie pod stolikiem zamontowac .

Co do wdrazania tego badziewaia dla zawodowych kierowcow na trasach miedzynarodowych to ja juz rozne myki widzialem i nic mnie nie zdziwi . Widzialem firme z polskim busem koczaujaca w BENELUXIE ponad 2 miesiace ( gadalem z tymi chlopakami ) , 3 pracownikow i jeden szef . Szef spal na siedzeniach w szoferce a pracownicy na pace . Zajmowali sie przeprowadzakmi mieszkan . Wiec pomyslowosc nie ma granic ;)
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Karlik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:4 paź 2014, o 19:05
Uprawnienia:B

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: Karlik » 15 maja 2015, o 15:42

Obrażanie innych leży w Twej naturze? I jak ktoś Cię poprawia to dla polepszenia ego musisz od razu takie rzeczy pisać?

W tym momencie nie dziwię się, że mogłeś się pomylić i wydawało Ci się, że ta leżanka to propozycja dla kierowców busów. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: FRONT242 » 15 maja 2015, o 15:44

Obrazek

Nikogo nie obrazam, napisalem swoja subiektywna opinie na temat tego drogiego badziewia .
:D
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Karlik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:4 paź 2014, o 19:05
Uprawnienia:B

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: Karlik » 15 maja 2015, o 15:49

Tymi zdjęciami odpowiedziałem na pytanie po co te łózko dla dziecka i żeby nie było nieścisłości, pokazałem którędy tam wchodzi gdy jest zabudowa camperowa ;)

Co do ceny to się nie wypowiadam, każdy wie za ile może wycenić swój produkt. Jeśli coś jest dobre to za jakość trzeba płacić. (tutaj robią to bo jest to jedyny tego typu produkt na rynku i nie mają z kim konkurować)

Awatar użytkownika
Karlik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:4 paź 2014, o 19:05
Uprawnienia:B

Re: Nastepny potworek firmy EBAC ,lozko dla kierowcy-anorekt

Post autor: Karlik » 15 maja 2015, o 15:50

FRONT242 pisze: Jak wyglada camper to ja wiem , nie traktuj mnie jak swojej blond-zony .....

Na dobre traktowanie to musisz sobie zasłużyć 8-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kabiny sypialne”