Nawigacja android

Awatar użytkownika
oski.balyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:10 cze 2015, o 22:34
Samochód:Opel Movano
Uprawnienia:B
Re: Nawigacja android

Post autor: oski.balyk » 25 cze 2015, o 11:32

Witajcie,

wszędzie szukam iGO Primo na Androida. Owszem znalazłem i instalowałem ową aplikację, lecz za każdym razem wywala mi błąd tj.: "brakujący lub niepełny folder..."

Czy ma ktoś może sprawdzone iGO, które na 100% działa na Androidzie?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Nawigacja android

Post autor: orys » 26 cze 2015, o 17:44

Lucky_Luke pisze:Dzięki wszystkim za pomoc jednak sądzę, że nawigacje światowe takie jak igo czy navigon nie znajdą mi uliczek w miejscowości gdzie jest 5 domów na krzyż dlatego póki co stawiam na Automape, Chociaż Yanosika i Navigatora sobie zostawię :)
Dlaczego nie? Moj Navigon znajduje.

Ba, nawet kiedys jak byl wypadek w Czechach to mnie puscil takim objazdem, ze w polowie drogi, jak trawe rosnaca miedzy koleinami zaczalem widziec przed maska to sie zaczalem zastanawiac czy na pewno dobrze jade (ale zaraz wrocil asfalt) :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
martin813
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:27 mar 2014, o 15:10
Samochód:Ford Focus
Uprawnienia:B

Re: Nawigacja android

Post autor: martin813 » 28 cze 2015, o 22:16

Panowie na sklep PLAY jest dostępna mapa o nazwie be on road navigation. Testuję już kilka dni i jest ok jak mapka na telefon. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Nawigacja android

Post autor: orys » 8 sie 2015, o 18:32

Mój navigon padł (urzadzenie) więc postanowiłem przesiąść się na tableta. Na razie testuję sobie darmowe nawigacje (plus 7 dniowy okres darmowego Sygica - nie polecam). Bardzo zadowolony jestem z map Here od Nokii, nawet aż mi się nie śpieszy z instalowaniem Navigona :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aplikacje Mobilne”