Nawigacja android

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz
Nawigacja android

Post autor: Lucky_Luke » 26 paź 2014, o 17:02

Witam z racji tego że latam po mieście i wioskach by nie napisać dziurach zabitymi dechami.
Nawigacja to rzecz niezbędna dlatego na tablecie (android) testuję praktycznie wszystkie dostępne by wybrać najlepszą i ją zakupić. A dokładniej ;
- Yanosik
- Sygic
- Navigator
- MapaMap
- Automapa
- Naviexpert

Która polecacie ? Może macie jakaś inną godną polecenia :)
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Nawigacja android

Post autor: FRONT242 » 26 paź 2014, o 17:10

Lucky_Luke pisze:Witam z racji tego że latam po mieście i wioskach by nie napisać dziurach zabitymi dechami.
Nawigacja to rzecz niezbędna dlatego na tablecie (android) testuję praktycznie wszystkie dostępne by wybrać najlepszą i ją zakupić. A dokładniej ;
- Yanosik
- Sygic
- Navigator
- MapaMap
- Automapa
- Naviexpert

Która polecacie ? Może macie jakaś inną godną polecenia :)
#1 Automapa
#2 Yanosik

FUCK reszte .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
oldhamer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:27 lut 2014, o 09:23
Uprawnienia:B

Re: Nawigacja android

Post autor: oldhamer » 26 paź 2014, o 18:50

jak po unii to janosik chyba nie działa... polecam igo
winter is coming...Strach przed nieznanym jest podstawą wiary....

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Nawigacja android

Post autor: FRONT242 » 26 paź 2014, o 19:25

oldhamer pisze:jak po unii to janosik chyba nie działa... polecam igo
Lucky_Luke napisał(a):Witam z racji tego że latam po mieście i wioskach by nie napisać dziurach zabitymi dechami.

Mowa o PL a nie o EU .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
oldhamer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:27 lut 2014, o 09:23
Uprawnienia:B

Re: Nawigacja android

Post autor: oldhamer » 26 paź 2014, o 20:03

racja nie doczytałem :)

co nie zmienia faktu że polecam igo
winter is coming...Strach przed nieznanym jest podstawą wiary....

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Nawigacja android

Post autor: FRONT242 » 26 paź 2014, o 20:33

oldhamer pisze:racja nie doczytałem :)

co nie zmienia faktu że polecam igo
Ja uzywam iGo i TomTom na europe . Na PL te mapy sa za cienkie , ciagaja nie tak jak trzeba . Juz nie raz wprowadzily mnie w przyslowiowe maliny .
Na PL uzywam AutoMape , nie ma sobie rownych jezeli chodzi o nasz kraj .

Czasem biore 2 GPSy i na jednym leci iGo a na drugim AutoMapa , lece znana trasa i widze jak iGo bladzi . Mam wyrobione zdanie na ten temat .

Mowa jest o nawigacjach pod ANDROID , ja uzywam na PL - AutoMape i czasem Yanosika ( dla zabawy ) - sa OK .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Nawigacja android

Post autor: orys » 26 paź 2014, o 21:32

Navigon. Ja go mam na urządzeniu, ale teraz on jest na androida. Mapy bardzo dobre (pamiętam, jak wyłączyłem asfalt i mnie ciągało jakimiś leśnymi ścieżkami po Czechach żeby ominąć wypadek, poradziło sobie wyśminicie, choć trochę zwątpiłem bo na niektórych to małe brzózki już rosły a na mapie navigona były :) :) :) )

Poza tym, że ma dobre mapy (korzysta z tej samej podkładki co Garmin bodajże) to jeszcze ma najprzyjemniejszy interfejs użytkownika.

Sam na androidzie jeszcze nie używałem (bo jak pisałem, ja go mam na urzadzeniu) ale poleciłem kumplowi i bardzo sobie chwali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Haryy_Hole
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:15 paź 2014, o 14:10
Uprawnienia:B

Re: Nawigacja android

Post autor: Haryy_Hole » 27 paź 2014, o 17:53

orys pisze:Navigon. Ja go mam na urządzeniu, ale teraz on jest na androida. Mapy bardzo dobre (pamiętam, jak wyłączyłem asfalt i mnie ciągało jakimiś leśnymi ścieżkami po Czechach żeby ominąć wypadek, poradziło sobie wyśminicie, choć trochę zwątpiłem bo na niektórych to małe brzózki już rosły a na mapie navigona były :) :) :) )

Poza tym, że ma dobre mapy (korzysta z tej samej podkładki co Garmin bodajże) to jeszcze ma najprzyjemniejszy interfejs użytkownika.

Sam na androidzie jeszcze nie używałem (bo jak pisałem, ja go mam na urzadzeniu) ale poleciłem kumplowi i bardzo sobie chwali.
Navigon super nawigacja. Korzystam z niego na tablecie, ale z systemem iOS (system Appla nad iPadzie). W Polsce jak i na EU radzi sobie świetnie. Również polecam.

Awatar użytkownika
adamnd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:144
Rejestracja:26 wrz 2014, o 16:00
Uprawnienia:B, B+E, C, C+E, KW
Lokalizacja:Wrocław

Re: Nawigacja android

Post autor: adamnd » 6 lis 2014, o 14:23

Z mojego punktu widzenia:

#Yanosik - tylko jako ostrzegacz tj. antyradar, antymisiek, nawigacja pozostawia wiele do życzenia i szkoda na nią nerwów.
#Automapa - jedna z najlepszych map na Polskę, niestety ostatnio po aktualizacjach map sporo baboli jest.
#Naviexpert - dobra nawigacja online z informacją o korkach w PL, wymaga niestety stałego połączenia z internetem, mapy EU pochodzą od TomToma, raz jechałem w Niemcy i nie było problemów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Nawigacja android

Post autor: Lucky_Luke » 6 lis 2014, o 18:53

Dzięki wszystkim za pomoc jednak sądzę, że nawigacje światowe takie jak igo czy navigon nie znajdą mi uliczek w miejscowości gdzie jest 5 domów na krzyż dlatego póki co stawiam na Automape, Chociaż Yanosika i Navigatora sobie zostawię :)
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aplikacje Mobilne”