lancuchy na kola

TruckDriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:25 lis 2015, o 13:15
Samochód:Renault
Uprawnienia:C+E
Kontakt:
Re: lancuchy na kola

Post autor: TruckDriver » 19 sty 2016, o 09:52

orys pisze: To nie była ekscytacja tylko sarkazm.
Dzięki za info...
orys pisze: Muszą się jednak kiepsko sprzedawać, skoro nie stać Cię na reklamę na forum i musisz łamać §5.3 regulaminu forum, nakłaniając innych do zakupu Twojego towaru poza działem "Giełda". Do tego piłem. Takie śmieszki :)
Doceniam troskę o sprzedaż naszego produktu, ale zapewniam Cię, że w tym przypadku jest ona zbędna. Kwestii łamania regulaminu nie będę komentował to temat oceny moderatorów, a sądząc po Twoim zaangażowaniu w dyskusję ze mną to już dawno sprawę zgłosiłeś.
orys pisze:Ale skoro już ten temat wyszedł, to warto zaznaczyć, że sprzedawany przez Ciebie wynalazek nie koniecznie spełnia wymogi w krajach, w których łańcuchy są obowiązkowe :)
Będę wdzięczny za konkretne przykłady. Pasy sprzedajemy od kilku lat i nie mieliśmy takich informacji od klientów.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: lancuchy na kola

Post autor: orys » 19 sty 2016, o 15:01

TruckDriver pisze:sądząc po Twoim zaangażowaniu w dyskusję ze mną to już dawno sprawę zgłosiłeś.
Akurat nie zgłaszałem. Liczyłem na jakieś resztki przyzwoitości z Twojej strony że się sam zreflektujesz... Ale Ty nawet nie widzisz, że robisz coś nie tak.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Koła / Opony”