Teraz jest 23 wrz 2018, o 18:57

lancuchy na kola

• Autor
  • Wiadomość

TruckDriver

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Renault
  • Uprawnienia: C+E

Re: lancuchy na kola

Post19 sty 2016, o 09:52

orys napisał(a):To nie była ekscytacja tylko sarkazm.

Dzięki za info...

orys napisał(a):Muszą się jednak kiepsko sprzedawać, skoro nie stać Cię na reklamę na forum i musisz łamać §5.3 regulaminu forum, nakłaniając innych do zakupu Twojego towaru poza działem "Giełda". Do tego piłem. Takie śmieszki :)

Doceniam troskę o sprzedaż naszego produktu, ale zapewniam Cię, że w tym przypadku jest ona zbędna. Kwestii łamania regulaminu nie będę komentował to temat oceny moderatorów, a sądząc po Twoim zaangażowaniu w dyskusję ze mną to już dawno sprawę zgłosiłeś.

orys napisał(a):Ale skoro już ten temat wyszedł, to warto zaznaczyć, że sprzedawany przez Ciebie wynalazek nie koniecznie spełnia wymogi w krajach, w których łańcuchy są obowiązkowe :)

Będę wdzięczny za konkretne przykłady. Pasy sprzedajemy od kilku lat i nie mieliśmy takich informacji od klientów.

orys

Moderator

Moderator

• Podziękował : 158 razy
    Otrzymał podziękowań: 111 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Uprawnienia: B, C, Level D AFS,

Re: lancuchy na kola

Post19 sty 2016, o 15:01

TruckDriver napisał(a):sądząc po Twoim zaangażowaniu w dyskusję ze mną to już dawno sprawę zgłosiłeś.

Akurat nie zgłaszałem. Liczyłem na jakieś resztki przyzwoitości z Twojej strony że się sam zreflektujesz... Ale Ty nawet nie widzisz, że robisz coś nie tak.
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Zawieszenie / Koła / Opony