Zimówki?

Awatar użytkownika
Camonierro
Re: Zimówki?

Post autor: Camonierro » 19 gru 2016, o 15:25

Wolf czy mógłbyś napisać ile już na tych wielosezonówkach zrobiłeś km i kiedy je założyłeś bo interesuje mnie czy opony zdążyły zaznać gorącego jak i zimnego asfaltu... chodzi mi o ich zużycie bo też się zastanawiam nad takimi oponami na razie do swojego auta osobowego ale pomyślałbym też nad busikiem. Co to za marka tych opon i ile Cię kosztowały. Jak masz jakieś linki do sklepów gdzie można tanio kupić opony to też bym Cię prosił o linka. Wiadomo jak to jest na przykład z elektroniką... między jednym a drugim sklepem ten sam telefon może kosztować o 500 zł więcej... dlatego pytam o tani sklep. Zastanawiam się czy z oponami nie bywa też tak jak z innymi rzeczami, że kupuje się Nokiany na przykład a to się okazuje potem zwykłą Chińską podróbką :). W jakimś temacie pisałeś jeszcze, ze często przepalają Ci się żarówki to tutaj od razu napisze żebyś zwrócił uwagę czy nie dotykasz szkiełka ręką bo wtedy one się przepalają najlepiej przez papier je wkręcać. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Zimówki?

Post autor: Wolf » 19 gru 2016, o 22:00

Opony założone w połowie października, zrobione na nich jakieś 35 tyś, zrobiona Skandynawia i Hiszpania, Matador MPS125 1600 brutto komplet z wysyłką.

W kwestii żarówek, ten typ tak ma, jak nasi ludzie startują w pakiecie dostają 4szt czasami uda im się wrócić z jakąś jeszcze nie wykorzystaną, o nie dotykaniu szkiełka wiem ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Zimówki?

Post autor: Wolf » 7 sty 2017, o 22:44

Lato - opony letnie, tutaj już ekonomia robi swoje - spalanie, aczkolwiek zobaczymy jak się rozwinie kwestia, ostatnio na jakimś forum doczytałem się że Matadory wielosezonowe mniej się ścierały niż normalne letnie.

Zresztą będąc w osobówką w wulkanizacji która IT obsługujemy zapytałem się o dobre letnie opony, na ile powinny wystarczyć, uzyskałem odpowiedź że każdy producent liczy opony na 40000 km, po tym fakcie stwierdziłem że niepotrzebnie się czepiam, na oryginalnych oponach nasze Ducata zrobiły powyżej 150k km

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Koła / Opony”