Sava

Awatar użytkownika
shiftmp3
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:31 mar 2013, o 20:02
Samochód:Vivaro
Uprawnienia:A.B
Sava

Post autor: shiftmp3 » 31 mar 2013, o 20:08

Witam w moim vivaro mam nowe opony firmy Sava zimówki ogólnie tragedia byle śnieg zero przyczepności na suchym asfalcie trzymają się elegancko. w VW LT mamy opony Daewoo i sa pod każdym względem ekstra tyle powiem ;) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Sava

Post autor: MiroBusiarz » 31 mar 2013, o 22:30

Busikiem śmigam na Pirelli Winter Snow Control, nie za bardzo dobrze się prowadzi bez obciążenia po śniegu. Po załadowaniu ok 1 tony, jazda jest stabilniejsza.
Prywatnie mykam na Vredestein Snowtrac 3, nie miałem w życiu lepszych opon zimowych. Kupiłem używane, z bieżnikiem ok. 6 mm, jazda po śniegu nie stanowi najmniejszego problemu. Na lato również planuję zakup Vredków, stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej do przyjęcia. U zaprzyjaźnionego gumiarza komplet 4 oponek kosztował mnie 460 PLN, letnie pewnie będą w podobnej cenie.

Awatar użytkownika
mlodzian84
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:5 kwie 2013, o 13:19
Samochód:CRAFTER,SPRINTER

Re: Sava

Post autor: mlodzian84 » 5 kwie 2013, o 23:49

Obecnie mam założone Firestone VANHAWK są ok,plus nie ścierają się jakoś bardzo szybko.
Auto od nowości miało założone Goodyear CARGO G26-tragedia po prostu :)

Awatar użytkownika
pan samochodzik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:12 mar 2014, o 22:47

Re: Sava

Post autor: pan samochodzik » 28 kwie 2014, o 08:43

Ja teraz jeżdżę na Michelinkach Energy E3B1 nie narzekam dobra firma i jakościowo oponki się sprawują cudnie chociaż swoje kosztowały http://www.tirendo.pl/samochodowe/opony/michelin/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Koła / Opony”