Teraz jest 18 sty 2018, o 00:19

Jakie opony używanie/polecacie [zimowe]

• Autor
  • Wiadomość

nbj

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 8 razy
    Otrzymał podziękowań: 11 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: ford

Re: Jakie opony używanie/polecacie [zimowe]

Post27 paź 2014, o 23:01

kupiłem jednak klebery 215/75/16 c index 116 2 komplety o decyzji przesądziła opinia 6 serwisów oponiarskich.
Nokiany - bardzo dobre opony ale były , są najlepsze na śnieg ale już na breję takie sobie ,sporo ( wszystkie 6 serwisów ) jest ostatnio reklamacji i bardzo ( !!!!) ciężko wywalczyć pozytywną reklamację. Cena na Nokiany w hurcie dla mnie około 460 zł brutto , Klebery kupiłem w cenie 391 zł brutto produkcja tegoroczna ciekawy bieżnik i pozytywne opinie. Na wiosnę jak będą zainteresowani dam opinię szacunkowy przebieg na komplecie do wiosny około 45 kkm auta ciężkie chłodnia kontener

FRONT242

• Podziękował : 54 razy
    Otrzymał podziękowań: 79 razy
  • Samochód: Sprinter 513
  • Firma: TRaNsTeRRoR
  • Uprawnienia: A B+E C

Post7 lis 2014, o 11:09

nbj napisał(a):kupiłem jednak klebery 215/75/16 c index 116 2 komplety o decyzji przesądziła opinia 6 serwisów oponiarskich.
Nokiany - bardzo dobre opony ale były , są najlepsze na śnieg ale już na breję takie sobie ,sporo ( wszystkie 6 serwisów ) jest ostatnio reklamacji i bardzo ( !!!!) ciężko wywalczyć pozytywną reklamację. Cena na Nokiany w hurcie dla mnie około 460 zł brutto , Klebery kupiłem w cenie 391 zł brutto produkcja tegoroczna ciekawy bieżnik i pozytywne opinie. Na wiosnę jak będą zainteresowani dam opinię szacunkowy przebieg na komplecie do wiosny około 45 kkm auta ciężkie chłodnia kontener

No widzisz ... kazdy inaczej gada ... Jezdze pierwszy raz na NOKIANach , wypowiem sie na ten temat po zimie .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

symyrytyfy

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 2 razy
    Otrzymał podziękowań: 15 razy
  • Uprawnienia: B,C,C+E

Post9 lis 2014, o 10:43

BFGOODRICH ACTIVAN WINTER

Jeździł ktoś na tym oponach? Jakieś opinie/sugestie?
Czytając komentarze w internecie nie wygląda źle, od tego cena jest ok.

Kazio

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Samochód: Volvo
  • Firma: Tak
  • Uprawnienia: A

Post4 paź 2015, o 16:26

Czesc
Chcialem zapytac sie czy cos w swiecie opon sie pozmienialo przez ostatni rok. Przelgadalem posty w poszukiwaniu rekomendacji, ale chcialbym jakies nowsze informacje. Jaka firma aktualnie robi najlepsze opony?? Znalazlem na necie takie zestawienie: https://www.motointegrator.pl/poradnik/opony-i-felgi/prasowe-testy-opon-zimowych/ tylko nie wiem czy sie sugerowac tymi testami, bo moga byc np. ustawione czy cos. Jak myslicie :)
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Zawieszenie / Koła / Opony