Uwaga oszust

Awatar użytkownika
Biabolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:30 sty 2017, o 13:16
Samochód:Master
Firma:Prywatnie
Uprawnienia:B
Uwaga oszust

Post autor: Biabolo » 30 sty 2017, o 13:21

Koledzy uważajcie na firmę Dorota Surzyn w Kozlinach koło Tczewa. Szef firmy Mirosław Surzyn to oszust i wyzyskiwacz. Nie wypłaca wynagrodzenia za pracę, oszukuje na każdej zlotowce, po zjeździe z trasy wymyśla potrącenia i praktycznie wychodzi się na zero, a jeszcze wymyśla że jemu się jest winnym pieniądze. Właśnie walczę z nim przez adwokata o wypłatę należnych pieniędzy. Z ostatnich informacji wiem że jest to u niego normalna praktyka. Każdemu zawsze coś za coś potrąca, albo mówi że resztę wypłaci później, czyli nigdy.

Awatar użytkownika
borys1a
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:1 mar 2017, o 13:39

Re: Uwaga oszust

Post autor: borys1a » 1 mar 2017, o 17:19

Dziękuje za informacje, będę na nich uważać.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2017, o 14:10 przez borys1a, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ali
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:20 paź 2016, o 20:11
Samochód:fiat ducato

Re: Uwaga oszust

Post autor: ali » 10 maja 2017, o 22:15

uważajcie też na firme Salron z Poznania. Przedtem nazywał się Mack-trans. Oszukal mnie i kilku kolegów na spore pieniądze. Szef firmy w panierach nazywa się Józef Sawik-Brodowski ale wszystkie matactwa kombinuje jego syn Krzysztof
Fałszywe umowy, niewypłacanie pieniędzy, potrącanie za byle co. Jak się zwolnisz nie zobaczysz ani złotówki. Jak bedziesz chciał wypłate powie ci jak każdemu ze jego tez oszukała spedycja i nie chce płacić. Mój adwokat podał ich do sądu i inspekcji pracy ale podobno są niewypłacalni i mają mase spraw o oszustwa

Kodak2121
Posty:1
Rejestracja:13 kwie 2019, o 11:02

Re: Uwaga oszust

Post autor: Kodak2121 » 13 kwie 2019, o 11:09

Kolego, moge prosic o twoj namiar. Jak sie sprawa zakonczyla. Otrzymales wkoncu kaske

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”