Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Awatar użytkownika
Jumper2017hdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:27 lut 2017, o 19:03
Samochód:Citroen Jumper
Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: Jumper2017hdi » 2 mar 2017, o 20:58

Witam wszystkich jestem tu nowy. Mam wielki problem, z którym nie może mi pomoc jak na razie serwis. Po przejechaniu spokojnej jazdy ok 15 km włącza mi się wentylator czy to normalne ? Trasa krakow Radom chodził cała drogę .. druga sprawa na dłuższym odcinku po czasie traci moc jedzie mąż 110 i w tym momencie dostaje temperatury 110 masakra co będzie w lato . Kiedy puszczę gaz temperatura powoli opada ale nic nie wraca , wraca dopiero jak się zatrzymam pomocy :(

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: ROMAN_WLOS » 7 mar 2017, o 15:48

Jumper2017hdi pisze:Witam wszystkich jestem tu nowy. Mam wielki problem, z którym nie może mi pomoc jak na razie serwis. Po przejechaniu spokojnej jazdy ok 15 km włącza mi się wentylator czy to normalne ? Trasa krakow Radom chodził cała drogę .. druga sprawa na dłuższym odcinku po czasie traci moc jedzie mąż 110 i w tym momencie dostaje temperatury 110 masakra co będzie w lato . Kiedy puszczę gaz temperatura powoli opada ale nic nie wraca , wraca dopiero jak się zatrzymam pomocy :(


JUMPER-hdi-2017,

Spróbuj opisać swój problem po polsku. Bo z tego co napisałeś "po polskiemu" wynika, że powinieneś zmienić męża. Posadź za kierownicą męża twojego kolegi i zobacz czy ten mąż też dostaje temperatury 110 kiedy jedzie 110.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: STI » 8 mar 2017, o 15:03

Oj Roman leże i kwicze :-))

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: STI » 8 mar 2017, o 15:17

Jeśli to nowe auto (taki masz "nik")to pytanie na forum jest bez sensu. To wróżenie z fusów... Serwis peżota to dno i metr mułu...dawny Polmozbyt to szczyt profesjonalizmu nie osiągalny dla peżota.Moja rada...szrota na serwis, busa z wypożyczalni(co by zarabiać na chleb) i fakturkę do peżota.Naprewią "wtrymiga".Przerobiłem sam,a nie historia parkingowa.

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: ROMAN_WLOS » 8 mar 2017, o 20:25

STI pisze:Jeśli to nowe auto (taki masz "nik")to pytanie na forum jest bez sensu. To wróżenie z fusów... Serwis peżota to dno i metr mułu...dawny Polmozbyt to szczyt profesjonalizmu nie osiągalny dla peżota.Moja rada...szrota na serwis, busa z wypożyczalni(co by zarabiać na chleb) i fakturkę do peżota.Naprewią "wtrymiga".Przerobiłem sam,a nie historia parkingowa.

STI,

Twój wpis też jest jakiś zagadkowy. Nie wiem skąd Ty wywnioskowałeś, że ten pacjent ma nowe auto i na dodatek "Peżota".

Jeżeli Jumper to raczej Citroen, nieprawdaż??? Także nie wiem, dlaczego w przypadku nowego auta pytanie jest bez sensu.

Tak, a propos, ile liczą za wypożyczenie takiego busa????

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: STI » 9 mar 2017, o 11:24

Fakt zapatrzyłem się na hdi...zamiast białych myszek,wszędzie widzę peżoty :lol: Jednak PSA to PSA dno i metr mułu.
W przypadku nowego nie ma sensu ,bo serwis jest serwis a samemu gmerać nie warto...tym bardziej,że jak sprawa z serisem idzie na noże to będą szukać ch..ja do du..y aby się wykręcić od naprawy.
Co do wypożyczalni...na początku blokowane było chyba ze 3 tysie za auto kaucji (nie pamiętam czy debetowa,czy kredytową musieliśmy ruszać),cena pare stówek za dobę( musiał bym szukać w fakturach, a to było jakiś czas temu).Peżot odpisywał żebyśmy się cmokneli, pismo od prawnika z żądaniem zapłaty i terminem np.7dni i po sprawie.I tak qrwa do końca gwarancji, z którymi i tak nas w ch..ja zrobili(można!) jak się na koniec okazało.
ROMAN_WLOS pisze:
STI pisze:Jeśli to nowe auto (taki masz "nik")to pytanie na forum jest bez sensu. To wróżenie z fusów... Serwis peżota to dno i metr mułu...dawny Polmozbyt to szczyt profesjonalizmu nie osiągalny dla peżota.Moja rada...szrota na serwis, busa z wypożyczalni(co by zarabiać na chleb) i fakturkę do peżota.Naprewią "wtrymiga".Przerobiłem sam,a nie historia parkingowa.

STI,

Twój wpis też jest jakiś zagadkowy. Nie wiem skąd Ty wywnioskowałeś, że ten pacjent ma nowe auto i na dodatek "Peżota".

Jeżeli Jumper to raczej Citroen, nieprawdaż??? Także nie wiem, dlaczego w przypadku nowego auta pytanie jest bez sensu.

Tak, a propos, ile liczą za wypożyczenie takiego busa????

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: ROMAN_WLOS » 10 mar 2017, o 16:09

[quote="STI"]Fakt zapatrzyłem się na hdi...zamiast białych myszek,wszędzie widzę peżoty :lol: Jednak PSA to PSA dno i metr mułu.


STI,

Z tym psem, to nie jest tak całkiem jak Ty napisałeś. Istotnie, jeżeli masz samochód marki "Peżot", to masz PSA. Ale masz jednocześnie KOTA.

Samochody marki Peugeot mają na masce znaczek przedstawiający jakieś żyjątko. Znawcy twierdzą, że to żyjątko to jest francuski LEW. No a, lew to kot, a nie pies. Jarzysz???

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
Lucjano
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:3 sty 2017, o 14:45
Uprawnienia:B

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: Lucjano » 15 mar 2017, o 13:43

Stawiam na uszczelek pod glowica albo pompa wody.....

Awatar użytkownika
Dimix
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:31 sty 2017, o 21:19
Samochód:Ford
Firma:MJTrans Bochum (D)
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bochum - Germany
Kontakt:

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: Dimix » 15 mar 2017, o 20:46

ROMAN_WLOS pisze:
STI pisze:Fakt zapatrzyłem się na hdi...zamiast białych myszek,wszędzie widzę peżoty :lol: Jednak PSA to PSA dno i metr mułu.


STI,

Z tym psem, to nie jest tak całkiem jak Ty napisałeś. Istotnie, jeżeli masz samochód marki "Peżot", to masz PSA. Ale masz jednocześnie KOTA.

Samochody marki Peugeot mają na masce znaczek przedstawiający jakieś żyjątko. Znawcy twierdzą, że to żyjątko to jest francuski LEW. No a, lew to kot, a nie pies. Jarzysz???

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS
Chyba o takiego PSA chodzi:
Groupe PSA (PSA – Peugeot Société Anonyme, wcześniej PSA Peugeot Citroën) – francuski koncern motoryzacyjny, producent samochodów osobowych, dostawczych i jednośladów. Właściciel marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall.

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: Słabnie moc i łapie temperaturę pomocy.

Post autor: ROMAN_WLOS » 15 mar 2017, o 23:01

Lucjano pisze:Stawiam na uszczelek pod glowica albo pompa wody.....


LUCJANO,

A może jednak niesprawny termostat??? Albo, uszczelka dobra lecz głowica pęknięta??? A może zagnieciony przewód układu chłodzącego???

Z tym, że ten pacjent musiałby napisać po polsku o co Mu chodzi.

Bo z tego co napisał wynika, że tak się dzieje kiedy mąż jedzie 110. I to mąż dostaje temperatury 110 - chyba w skali Fahrnheita???

Przemyśl to.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik / Napęd”