Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Awatar użytkownika
patek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:29 gru 2016, o 10:10
Samochód:Master
Firma:Papade
Uprawnienia:C,E,T
Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: patek » 29 gru 2016, o 10:23

Jak w tytule, szukam sprawdzonego warsztatu na Dolnym Sl. Muszę zrobić skrzynię, dwumasę, hamulce. Master dci 150 2013r. może macie kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki za info.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: 0liwski » 29 gru 2016, o 18:49

patek pisze:Jak w tytule, szukam sprawdzonego warsztatu na Dolnym Sl. Muszę zrobić skrzynię, dwumasę, hamulce. Master dci 150 2013r. może macie kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki za info.
A do tej pory gdzie go serwisowałeś przez 3 lata...?
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: STI » 30 gru 2016, o 21:52

Kolega pisze ,że auto 2013r.do 2015 na gwarancji...oliwski jeszcze do wiedzy o transporcie matematyka się kłania :lol:
Co do pytania skrzynie regenerują w Zgorzelcu, nie robiłem,ale słyszałem dobre opinie. Niestety( albo stety) nie potrzebowałem robić skrzyń więc nie znam nazwy firmy,ale napewno ktoś z tamtej okolicy pomoże...dwumas i hamulce wymieni średnio rozgarnięty mechanik,można samemu...filozofi żadnej,tylko jak to mówią strach ma wielkie oczy.
Powodzonka
0liwski pisze:
patek pisze:Jak w tytule, szukam sprawdzonego warsztatu na Dolnym Sl. Muszę zrobić skrzynię, dwumasę, hamulce. Master dci 150 2013r. może macie kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki za info.
A do tej pory gdzie go serwisowałeś przez 3 lata...?

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: 0liwski » 31 gru 2016, o 01:34

STI pisze:Kolega pisze ,że auto 2013r.do 2015 na gwarancji...oliwski jeszcze do wiedzy o transporcie matematyka się kłania :lol:
Co do pytania skrzynie regenerują w Zgorzelcu, nie robiłem,ale słyszałem dobre opinie. Niestety( albo stety) nie
...niestety koledzy..muszę napisać coś wprost
STI...chłopczyku.. a gdzie autor napisał o naprawach w ASO..??
Zakładam, że 2 letnia gwarancja skończyła się w 2015 roku... Oto post w oryginale:
patek pisze:Jak w tytule, szukam sprawdzonego warsztatu na Dolnym Sl. Muszę zrobić skrzynię, dwumasę, hamulce. Master dci 150 2013r. może macie kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki za info.
STI...wyjedź gdzieś wreszcie... męczysz to forum. :lol:
Co post STI..to wiem, zę albo urok..albo sr...ka :lol:

Ponadto...STI...chłopczyku... autor napisał tylko tego posta i nie raczył nawet nic więcej dodać.... Zatem twój post chłopczyku jest z tych wrednych....a to podchodzi pod łamanie zasad forum.
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: Camonierro » 31 gru 2016, o 03:15

chłopczyku :)

Awatar użytkownika
patek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:29 gru 2016, o 10:10
Samochód:Master
Firma:Papade
Uprawnienia:C,E,T

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: patek » 1 sty 2017, o 14:08

Zadałem proste pytanie a jakieś dziecko (oliwski) od razu smród robi, ale oczywiście pomóc nie potrafi tylko siedzi przed kompem z nudów bo go zadna dupa nie chce i pieprzy jak jakiś cwaniak. Więc informuję to dziecko, że do tej pory nie naprawiałem na taką skalę a bieżący serwis to sam sobie potrafię zrobić.

Awatar użytkownika
patek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:29 gru 2016, o 10:10
Samochód:Master
Firma:Papade
Uprawnienia:C,E,T

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: patek » 1 sty 2017, o 14:12

PS. oliwski, wygląda na to, że bicie piany to właśnie cel twojego życia. Pozdro i wszystkiego dobrego w nowym roku.

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: niedzwiedz123 » 1 sty 2017, o 23:21

Juz dawno zasluzyl sobie na noworocznego soczystego bana, ale admini widze jeszcze w cugu okolo-sylwestrowym :D

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: 0liwski » 2 sty 2017, o 14:33

patek pisze:Zadałem proste pytanie a jakieś dziecko (oliwski) od razu smród robi, ale oczywiście pomóc nie potrafi tylko siedzi przed kompem z nudów bo go zadna dupa nie chce i pieprzy jak jakiś cwaniak. Więc informuję to dziecko, że do tej pory nie naprawiałem na taką skalę a bieżący serwis to sam sobie potrafię zrobić.
a ja ciebie syneczku informuję, ze zadałem ci pytanie na które odpowiedzieć nie potrafiłeś... Za to wyszczekany STI owszem...smród potrafi napisać nie większy niż twój...
Po czym do dyskusji jak smród wchodzi niedźwiedź...który jak typowy mirek - niezbyt rozgarnięty kierowca - w każdym poście musi swoje "mądrości" przemycać...
niedzwiedz123 pisze:Juz dawno zasluzyl sobie na noworocznego soczystego bana, ale admini widze jeszcze w cugu okolo-sylwestrowym :D
Ale czegoż sie spodziewać po kierowcach... na parkingach widać że to zwykła zawodówka z niedomytymi zębami... ;)
Potem wstyd się przyznawać, ze się z Polski przyjechało... Ech...busiarze z prowincji w większości.. :lol:

przy okazji niedzwiedz ma niezbyt dobre zdanie o adminach mówiąc o jakiś cugach posylwestrowych... Cóż... wchodzisz do stodoły i masz wrażenie, ze to salonka...a tu zonk.... I tak wiem że ani niedzwiedz, ani STI ani chłopczyk patek...nic a nic z tego nie zrozumieją... :lol:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Master dci 150 padła skrzynia szukam warsztatu WRO

Post autor: Wolf » 2 sty 2017, o 16:58

0liwski pisze: Ale czegoż sie spodziewać po kierowcach... na parkingach widać że to zwykła zawodówka z niedomytymi zębami... ;)
Potem wstyd się przyznawać, ze się z Polski przyjechało... Ech...busiarze z prowincji w większości.. :lol:
W tym momencie zachowałeś się jak pospolity frajer, pamiętaj tylko że co drugi ten brudny nieumyty z brudnymi zębami w trakcie problemów stanie obok ciebie, chętnie pomoże ci zmienić koło lub pożyczy narzędzia na parkingu, argumentować można by długo.

Tą wypowiedzią wybitnie pokazałeś jakim jesteś człowiekiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik / Napęd”